horoskop miesięczny

  Poznaj horoskop miesięczny na październik dla wszystkich znaków zodiaku, który dla widzów Dzień Dobry TVN przygotowała astrolog Merkurja. Z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy stwierdzić, że rozpoczyna się najważniejszy miesiąc 2022 roku. Przed nami czas ogromnych emocji w relacjach, sporych napięć politycznych, ale również szansa na mocną transformację.

  Przed nami miesiąc pierwszych, rocznych podsumowań, ale również intensywnych powrotów do przeszłości. We wrześniu dojdzie do trzeciej już w tym roku retrogradacji Merkurego (10.09), która uzmysłowi nam popełnione do tej pory błędy i zachęci do wykonania korekty swoich działań. Sprawdź horoskop miesięczny dla wszystkich znaków zodiaku.

  Na początku każdego miesiąca spoglądamy w gwiazdy. Co czeka nas we wrześniu? Czy układ planet będzie nam sprzyjał? Zapraszamy na czat z astrolożką Merkurją. Na pytania czekamy od 8:45.

  Wspaniały, majestatyczny i cudowny sierpień będzie przynosił dla większości znaków zodiaku szczęśliwe trafy i korzystne zbiegi okoliczności. Sprawdź horoskop miesięczny na sierpień dla wszystkich znaków zodiaku.

  Lipiec w tradycji słowiańskiej to czas sielanki i cudownych, błogich chwil spędzonych na łonie rozgrzanej ziemi, pod osłoną kwitnących, lipowych gałęzi.

  Jaki jest horoskop na czerwiec? W tym miesiącu odbędzie się jedna z dwóch bardzo bliskich w stosunku do naszej planety Pełni Księżyca. Tak zwany Superksiężyc w znaku Strzelca (14.06) rozgrzeje serca i umysły. Będziemy rozpaleni i gotowi na wiele, jeśli nie na wszystko, w sprawach uczuć. Poznaj horoskop miesięczny na czerwiec dla wszystkich znaków zodiaku, który dla Dzień Dobry TVN przygotowała astrolog Merkurja.

  Tradycyjnie wraz z końcem miesiąca zapraszamy na czat z Astrolog Merkurją w Dzień Dobry TVN. Co czeka nas w maju? Czy wiosna zwiastuje zmiany w życiach poszczególnych znaków zodiaku? A może przed nami wyjątkowo spokojny miesiąc? Sprawdź horoskop miesięczny na maj 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Jaki jest horoskop miesięczny na kwiecień 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Astrolog Merkurja, zgodnie z tradycją, przybyła do studia Dzień Dobry TVN wraz z początkiem nowego miesiąca. Dla widzów przygotowała nie tylko horoskop na kwiecień - ekspertka odpowiedziała także na pytania zadane za pośrednictwem czatu.

  Sprawdź horoskop miesięczny na marzec 2022, który przygotowała astrolog Merkurja.

  Horoskop na luty, miesiąc bardzo specyficzny - nie dość, że krótszy od innych, to pełen emocji i intuicji. W tym roku, w ciągu najbliższych tygodni będziemy mieć daty, w których skumulują się dwójki. Dwójka w astronumerologii przypisana jest Księżycowi, w związku z czym możemy spodziewać się mocnych wpływów płynących z podświadomości.

  Sprawdź horoskop miesięczny na grudzień 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku, który przygotowała astrolog Merkurja.

  Czego możemy się spodziewać w grudniu?

  Jaki jest horoskop na listopad dla wszystkich znaków zodiaku? Przed Nami okres transformacji i czas refleksji. Pamięć o drogich sercu osobach, które odeszły od zawsze wpisana jest w krajobraz listopada. Dzień Wszystkich Świętych i przychodzący po nim Dzień Zaduszny znane jako popularne Święto Zmarłych było znane od zarania dziejów i na naszych terenach, zanim przyszło tu chrześcijaństwo było obchodzone jako Dziady. Ten miesiąc w niektórych rejonach Polski bywa zwany ,,smutanem’’. Nic dziwnego, ponieważ listopad rzeczywiście uchodzi za najtrudniejszy i najsmutniejszy miesiąc.

  Miesiąc oszczędzania i wielkiej mody.

  Merkurja przygotowała horoskop dla każdego znaku zodiaku na listopad. To czas refleksji i zadumy, zastanawiania się nad sensem życia i śmierci, oddawania czci przodkom. Słowiańska nazwa miesiąca to SMUTAN. Niestety, czekają nas także nerwowe sytuacje. Końcówka miesiąca okaże się wyjątkowo łagodna.

  Rozpoczyna się wrzesień, miesiąc powrotu do szkoły, grzybobrania i pajęczych nici unoszących się w promieniach ostatnich, ciepłych dni. Co prawda astronomiczne lato trwa w tym roku do 22.09, czyli do równonocy i wkroczenia Słońca do znaku Wagi, to jednak w świadomości wielu osób właśnie zaczyna się jesień. Dawna, ludowa nazwa tego miesiąca to pajęcznik, co nawiązuje do ogromnej ilości drobnych, srebrzystych nitek zawieszonych w coraz bardziej poziomych promieniach Słońca. Sprawdź horoskop miesięczny na wrzesień.

  Sierpień to miesiąc ujawniania naszych prawdziwych talentów. Na niebie panuje znak królewskiej fazy zodiaku, czyli Lwa. To czas odzyskiwania mocy i czerpania z życia pełnymi garściami. Będziemy chcieli celebrować ten czas i zapragniemy działać na pełnych obrotach. Oto horoskop miesięczny dla wszystkich znaków zodiaku na sierpień 2021 r.

  Rozpoczyna się lipiec, przepełniony słodkim zapachem kwitnących, miodowych drzew, od nazwy których miesiąc wziął swoje miano. W lipcu lato rozkręca się w pełnej krasie. Energia najbliższych tygodni zachęca do zwrócenia się w kierunku serca, duszy i wnętrza, jak również szukania swoich korzeni. Sprawdź horoskop miesięczny na lipiec 2021 dla wszystkich znaków zodiaku.

  W czerwcu będziemy mogli podziwiać częściowe zaćmienie Słońca w znaku Bliźniąt, również z terenu Polski. Bliżej południowych rejonów naszego kraju zaćmienie będzie niewielkie, ale im dalej na północ, tym lepiej widoczne. Jak to może na nas wpłynąć? Opowiedziała w Dzień Dobry TVN Anna Grzywaczewska- Ciuciura, Astrolog Merkurja. Sprawdź też horoskop na czerwiec 2021 dla wszystkich znaków zodiaku.

  Jaki będzie horoskop na maj? Rozpoczyna się cudowny, pełen motyli, śpiewu ptaków miesiąc i… czas wszechobecnej woni ukochanego przez Polaków grilla. Przed nami czas sprzyjający miłości oraz czerpaniu radości z życia! Zgodnie z przewodzącym na początku miesiąca znakiem Byka, trzeba dobrze zjeść, wypić, radować dobrym towarzystwem i używać ile się da z życia.