horoskop miesięczny

  horoskop miesięczny

  Jaki jest horoskop na listopad dla wszystkich znaków zodiaku? Przed Nami okres transformacji i czas refleksji. Pamięć o drogich sercu osobach, które odeszły od zawsze wpisana jest w krajobraz listopada. Dzień Wszystkich Świętych i przychodzący po nim Dzień Zaduszny znane jako popularne Święto Zmarłych było znane od zarania dziejów i na naszych terenach, zanim przyszło tu chrześcijaństwo było obchodzone jako Dziady. Ten miesiąc w niektórych rejonach Polski bywa zwany ,,smutanem’’. Nic dziwnego, ponieważ listopad rzeczywiście uchodzi za najtrudniejszy i najsmutniejszy miesiąc.

  Rozpoczyna się wrzesień, miesiąc powrotu do szkoły, grzybobrania i pajęczych nici unoszących się w promieniach ostatnich, ciepłych dni. Co prawda astronomiczne lato trwa w tym roku do 22.09, czyli do równonocy i wkroczenia Słońca do znaku Wagi, to jednak w świadomości wielu osób właśnie zaczyna się jesień. Dawna, ludowa nazwa tego miesiąca to pajęcznik, co nawiązuje do ogromnej ilości drobnych, srebrzystych nitek zawieszonych w coraz bardziej poziomych promieniach Słońca. Sprawdź horoskop miesięczny na wrzesień.

  Sierpień to miesiąc ujawniania naszych prawdziwych talentów. Na niebie panuje znak królewskiej fazy zodiaku, czyli Lwa. To czas odzyskiwania mocy i czerpania z życia pełnymi garściami. Będziemy chcieli celebrować ten czas i zapragniemy działać na pełnych obrotach. Oto horoskop miesięczny dla wszystkich znaków zodiaku na sierpień 2021 r.

  Rozpoczyna się lipiec, przepełniony słodkim zapachem kwitnących, miodowych drzew, od nazwy których miesiąc wziął swoje miano. W lipcu lato rozkręca się w pełnej krasie. Energia najbliższych tygodni zachęca do zwrócenia się w kierunku serca, duszy i wnętrza, jak również szukania swoich korzeni. Sprawdź horoskop miesięczny na lipiec 2021 dla wszystkich znaków zodiaku.

  W czerwcu będziemy mogli podziwiać częściowe zaćmienie Słońca w znaku Bliźniąt, również z terenu Polski. Bliżej południowych rejonów naszego kraju zaćmienie będzie niewielkie, ale im dalej na północ, tym lepiej widoczne. Jak to może na nas wpłynąć? Opowiedziała w Dzień Dobry TVN Anna Grzywaczewska- Ciuciura, Astrolog Merkurja. Sprawdź też horoskop na czerwiec 2021 dla wszystkich znaków zodiaku.