Astrolog Merkurja

  Sprawdź horoskop dzienny na sobotę, 1 października 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Strzelca. Na niebie utworzy się opozycja Wenus i Jowisza, która będzie mieć doskonały wpływ na nasze humory. Dzisiaj postanowimy żyć chwilą, nie przejmować się tym, co myślą inni i nie wybiegać za bardzo w przyszłość.

  Poznaj horoskop miesięczny na październik dla wszystkich znaków zodiaku, który dla widzów Dzień Dobry TVN przygotowała astrolog Merkurja. Z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy stwierdzić, że rozpoczyna się najważniejszy miesiąc 2022 roku. Przed nami czas ogromnych emocji w relacjach, sporych napięć politycznych, ale również szansa na mocną transformację.

  Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 30 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Skorpiona, ale rankiem o godzinie 6.03 przejdzie do znaku Strzelca. Piątek będzie upływał nam pod dyktando niesprawdzonych informacji i dość niepokojących plotek, które mogą zaburzać równowagę niektórym łatwowiernym znakom.

  Sprawdź horoskop dzienny na czwartek, 29 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Skorpiona. Na niebie mamy kolejny dzień poważnych ruchów planetarnych.

  Które znaki zodiaku są zawsze na bieżąco z najgorętszymi trendami prosto z wybiegów? Moda i uroda to dziedziny, które cieszą się większym bądź mniejszym zainteresowaniem u poszczególnych przedstawicieli zodiaku. Jedni stawiają przede wszystkim na pracę i karierę, inni na rodzinę, ale dla niektórych bycie wystylizowanym na tip-top to naprawdę poważna sprawa!

  Sprawdź horoskop dzienny na środę, 28 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Wagi, wzrastający Księżyc rozpoczyna dzień również w znaku Wagi, ale już o godzinie 1:14 przejdzie do znaku Skorpiona. Na niebie utworzy się powietrzny trygon pomiędzy Marsem przebywającym w znaku Bliźniąt a Saturnem znajdującym się w znaku Wodnika.

  Sprawdź horoskop dzienny na poniedziałek, 26 września dla wszystkich znaków zodiaku.

  Szykuje się zaskakująco dobry tydzień! Po trudnych i denerwujących układach z poprzednich kilkunastu dni nareszcie niebo będzie dla nas łaskawsze i bardziej przyjazne. Możemy złapać oddech i w końcu pocieszyć się jesiennym, złotym i obfitym pod względem finansowym klimatem. Sprawdź horoskop tygodniowy na 26.09-2.10.2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Sprawdź horoskop dzienny na poniedziałek, 26 września dla wszystkich znaków zodiaku.

  Sprawdź horoskop dzienny na niedzielę, 25 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Sprawdź horoskop dzienny na sobotę, 24 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Które znaki zodiaku będą mieć najlepszą jesień? Tradycyjnie jest to czas refleksji i sentymentu. Zwalniamy tempo działania i zaczynamy oszczędzać oraz zapełniać spiżarnie, czym tylko się da. Budzą się w nas instynkty, które mają za zadanie, aby jak najlepiej przygotować nas – mentalnie, energetycznie i fizycznie - do najtrudniejszej pory roku, którą jest zima.

  Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 23 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce nad ranem, o godzinie 3:03 zostawia za plecami znak Panny i wkracza do znaku Wagi, a tym samym rozpoczyna się astronomiczna jesień. Dzisiaj będziemy mieli do czynienia ze zjawiskiem równonocy, czyli dosłownie rzecz biorąc, noc i dzień będą trwały dokładnie po dwanaście godzin. Samo to jest już mocnym wydarzeniem na niebie, a oprócz tego Srebrny Glob o godzinie 9:53 zmieni znak z Lwa na Pannę. Dodatkowo Słońce utworzy koniunkcję z Merkurym, który następnie przejdzie ruchem wstecznym ze znaku Wagi do znaku Panny. 

  Jaki jest horoskop dzienny na czwartek, 22 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w ostatnim stopniu znaku Panny. Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Lwa. Na niebie brak większych układów pomiędzy planetami, ale już tylko kilkadziesiąt godzin dzieli nas od równonocy jesiennej.

  Jaki jest horoskop dzienny na środę, 21 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Lwa. Na niebie brak większych układów pomiędzy planetami. Dzisiaj będziemy odczuwać siłę zbliżającej się równonocy. Wiele osób może przejawiać refleksyjny nastrój i zadumać się nieco mocniej niż zwykle.

  Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 20 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku panny, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Raka. O godzinie 22.37 Srebrny Glob przejdzie do znaku Lwa. Na niebie utworzy się pozytywny trygon ziemski pomiędzy Wenus, która rezyduje w znaku Panny, a Uranem znajdującym się w znaku Byka. Dzień przyniesie nam pozytywne zaskoczenie i ciekawe wydarzenia. Będziemy wymieniać się elektryzującymi informacjami, co w znaczący sposób urozmaici nam codzienne zajęcia.

  Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 19 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Panny, a malejący Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Raka. Na niebie utworzył się pozytywny układ pomiędzy Merkurym a Jowiszem, który umożliwi nam skorzystanie ze, zdawać by się mogło, straconej już szansy raz jeszcze. Dzisiaj odżyją dawne okazje i przebrzmiałe już kontakty.

  Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 18 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Bliźniąt. Po godzinie 10.00 Srebrny Glob przejdzie do znaku Raka. Na niebie brak większych aspektów pomiędzy planetami.

  Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 17 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

  Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 16 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Panny, malejący Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Bliźniąt. Dzień będzie nieprzewidywalny, bardzo nerwowy i wypełniony starciami.

  Sprawdź horoskop dzienny na czwartek, 15 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Byka. Po godzinie 22.15 Srebrny Glob przejdzie do znaku Bliźniąt. Dzisiaj na niebie pojawi się tylko kwinkunks pomiędzy Ceres a Neptunem. Oba światła horoskopu (Słońce i Księżyc) ułożą się rano w pozytywnym trygonie więc możemy liczyć na wyrozumiałość innych i większe chęci do pracy. Czwartek będzie upływał niby spokojnie i bez większych sensacji, ale z jakimś podskórnym ciśnieniem w tle. Popołudniu zaczniemy odczuwać zbliżającą się kwadraturę Wenus i Marsa, która pod koniec tygodnia zaogni partnerskie sprzeczki. Dzisiaj cieszmy się jeszcze pracowitą i spokojną atmosferą.

  Sprawdź horoskop dzienny na środę, 14 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Byka. Dzisiaj na niebie brak większych aspektów pomiędzy planetami. Środa będzie upływała spokojniej i przyjemniej niż ostatnie dni. Na uwagę zasługuje przedpołudniowy trygon pomiędzy Wenus i Srebrnym Globem, który ułatwi rozmowy o pieniądzach, korekty w dokumentach oraz poprawi atmosferę w biurach. Nawet jeśli zdarzać się będą pomyłki, będziemy na nie reagować z większą wyrozumiałością i życzliwością wobec kontrahentów i petentów.

  Sprawdź horoskop dzienny na wtorek, 13 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Barana. Po godzinie 13.40 Srebrny Glob przejdzie do znaku Byka. Dzień upłynie nam na wydatkowaniu zgromadzonej energii.

  Trzecia już retrogradacja Merkurego w 2022 roku trwa od 10 września. W najbliższych dniach będziemy poddawani rozmaitym testom i próbom. Kiedy Merkury na niebie się cofa, możemy spodziewać się różnego rodzaju utrudnień.

  Słońce przebywa w znaku Panny, tarcza Księżyca na nocnym niebie maleje. W tym tygodniu będziemy odczuwać głównie wpływy kwadratury pomiędzy Wenus i Marsem (16.09) oraz opozycji Słońca i Neptuna (17.09). Sprawdź horoskop tygodniowy na 12-18 września 2022 dla wszystkich znaków zodiaku.

  Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 12 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Barana. Na niebie utworzy się kwinkunks pomiędzy Słońcem a Saturnem. Dzień upłynie nam na nierównej walce z urzędami, pismami, decyzjami i wnioskami.

  Sprawdź horoskop dzienny na niedzielę, 11 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Zobacz horoskop dzienny na sobotę, 10 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Nadchodząca Pełnia Żniwiarzy, czyli ostatnia pełnia lata i całego Lunarnego Cyklu, to w astrologii wyjątkowy czas. Co oznacza dla każdego ze znaków zodiaku? Skąd ta nazwa? Kiedy będzie można obserwować wrześniowy Księżyc w Znaku Ryb?

  Jaki jest horoskop dzienny na piątek, 9 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Wodnika. Po godzinie 6:42 Srebrny Glob przejdzie do znaku Ryb, w którym szykuje się do podsumowującej, ostatniej Pełni Księżyca w lunarnym cyklu.