Intymny ranking znaków zodiaku. "Niektóre z nich są bardzo gorące"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Intymny ranking znaków zodiaku
Intymny ranking znaków zodiaku
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Astrologia podpowiada nam, z kim mamy szansę na gorące uczucie. Które znaki zodiaku mają najwyższe libido? Jak możemy zdobyć Barana czy Ryby? O tym opowiedziała w Dzień Dobry TVN Astrolog Merkurja.

Intymne wibracje wśród znaków zodiaku

Pod szczęśliwą gwiazdą można się nie tylko urodzić, lecz także stworzyć udany związek. - To, co dla jednego znaku zodiaku jest normą, dla drugiego absolutnie nie wchodzi w grę. Mamy wśród dwunastu przedstawicieli gwiezdnego zwierzyńca całą gamę różnorakich sposobów okazywania sobie czułości i miłości fizycznej. Niektóre znaki są bardzo gorące, inne przeciwnie - zdystansowane i chłodne. Jedne kochają spontaniczne eksperymenty, inne nie są w stanie pokonać bariery intymnej nawet po wielu randkach - tłumaczy Astrolog Merkurja.

- Co wpływa na biegłość w ars amandi oraz na temperament i libido poszczególnych znaków? Czy spotykając się z danym przedstawicielem zodiaku możemy liczyć na wierność? Odpowiedzi przynosi nam jak zwykle niezawodna astrologia. Pamiętajmy jednak, że aby uwzględnić pełen horoskop potencjału miłosnego danej osoby, trzeba wziąć pod uwagę jeszcze pozycję Wenus i Marsa - dodaje.

Jakie są poszczególne znaki zodiaku w sypialni?

BARAN

To jednak z najbardziej kochliwych znaków zodiaku. Barany żyją zdobywaniem, kochają szybkie i zdecydowane akcje. To dla nich podniecające i impulsywne sytuacje w windzie czy w pociągu. W relacjach intymnych dużo ryzykują, ale o to nie dbają. Zazwyczaj są sprinterami łóżkowymi, mają ogromne libido i nienasycony apetyt na nowe bodźce.

Słabe strony - szybko się wypalają, kiedy nie ma adrenaliny, nie ma zabawy.

Temperament - wręcz przysłowiowy, bardzo silny, nieokiełznany, ognisty w samej rzeczy.

Monogamia - nie jest dla nich, ale cuda się przecież zdarzają, jakiś wyjątek się znajdzie.

Jak zdobyć? - jeśli chcesz zauroczyć lub przykuć uwagę Barana, koniecznie trzeba wprowadzić rywalizację lub element ambicji, jakąś konkurencję w grze o twoje serce.

Gorące przyciąganie – Waga, Lew, Strzelec.

Chłód – Koziorożec, Ryby.

BYK

Wbrew pozorom Byki nie są takie spokojne, za jakie uchodzą i potrafią być niezwykle kochliwe. Wręcz uwielbiają długie dystanse w alkowie. Co prawda wolno się rozgrzewają, ale są ogromnie zmysłowe i pragną intymnych kontaktów jak najczęściej. Kiedy już się rozochocą i rozkręcą, trudno dotrzymać im kroku. Będąc pod opieką Wenus wiedzą, jak korzystać z potencjałów swojego ciała. Potrafią też zadbać o partnera, ale chcą posiadać go na własność i lubią dominować.

Słabe strony - są często monotonne i nie lubią wprowadzać nowości.

Temperament - silna zmysłowość kształtuje się u Byków bardzo wcześnie, zazwyczaj mają doskonały kontakt ze swoim ciałem.

Monogamia - jak najbardziej tak, spokój w relacji i stabilizacja jest u nich w cenie.

Jak zdobyć? - tutaj nie ma lepszej drogi jak przez żołądek do serca, samodzielnie ugotowane afrodyzjaki gwarantują sukces na randce z Bykiem.

Gorące przyciąganie - Rak, Skorpion.

Chłód - Strzelec, Wodnik.

BLIŹNIĘTA

U Bliźniąt seks rozpoczyna się długo, długo wcześniej, zanim dojdzie do wizyty w sypialni. Potrzebna jest ogromna, długa, rozciągnięta w nieskończoność werbalna i intelektualna gra wstępna. Bliźniak musi się kimś zainteresować i zaciekawić, aby przejść do relacji intymnej. Towarzyszy mu flirt, zmienność i potrzeba ciągłych nowości. W tym wypadku łóżkowe igraszki to rodzaj teatru, zabawy, a nawet przebieranki. Peruki, stroje, rękawiczki? Czemu nie.

Słabe strony - w przypadku tego znaku więcej pary idzie w gwizdek, mamy też trochę gry pozorów.

Temperament - jeśli chodzi o fizyczność średni, jeżeli chodzi o fantazję i wizję, ogromny.

Monogamia - raczej nie, stałość strasznie je męczy, partner, aby się utrzymać, musi zmieniać wygląd lub cechy charakteru.

Jak zdobyć? - używaj odpowiednich sformułowań, zacznij słać pikantne, ale wyważone SMS-y, szepcz gorące słówka przez telefon, prowadź intelektualne gierki, trzeba też wyrazić uznanie dla wiedzy Bliźniaka.

Gorące przyciąganie – Baran, Waga, Strzelec.

Chłód – Panna, Ryby.

RAK

Każdy Rak najpierw otwiera serce, a dopiero później swoją alkowę. W łóżkowych igraszkach przejawia czułość, ciepło. Bardzo ważna jest intymność i potrzeba więzi emocjonalnej, wtedy Rak zaprezentuje ukryty, ogromny temperament, który wyjdzie na jaw dopiero po dłuższym czasie spędzonym razem. Najpierw Rak musi się czuć bezpiecznie i uwielbia wszelkie pocałunki, zatem, aby go rozgrzać, trzeba się na nich porządnie skupiać, ponieważ usta są dla niego ogromnie ważne. Pod każdym względem.

Słabe strony – nieśmiałość, niepewność, lęk przed pokazaniem prawdziwych uczuć, długo się otwiera.

Temperament – po nabraniu pewności co do partnera i poczucia bezpieczeństwa, silny i bardzo zaskakujący.

Monogamia – oczywiście, dopóki jest uczucie, dopóty Rak będzie wierny i oddany.

Jak zdobyć? - przede wszystkim wczuć się w potrzeby emocjonalne Raka, wysłuchać, przytulić, zrozumieć i pocieszyć, pogłaskać, czule pocałować, wyrazić troskę, nakarmić.

Gorące przyciąganie – Byk, Skorpion, Ryby.

Chłód – Baran, Strzelec.

LEW

W tym wypadku mamy do czynienia z ogromnym apetytem na fizyczną bliskość. Ognisty temperament potrzebuje ujścia i odpowiedniej oprawy, co nie jest takie proste. U Lwów w sypialni pojawia się wielka dynamika, charyzma, spektakularne zdobywanie i magnetyczne przyciąganie płci przeciwnej. Często występuje również chęć do zabawy w pana i władcę, który króluje również w sypialni. Jeśli do zabaw łóżkowych, dołączymy lustro, w którym Lew będzie się mógł w trakcie igraszek podziwiać, będziemy mieć zestawienie idealne.

Słabe strony – skupienie na sobie i swoich potrzebach.

Temperament – ogromny zasób sił życiowych, wielkie libido.

Monogamia – tak, jeśli Lew kocha szczerze, wtedy jego serce należy do jednej osoby, jeśli nie jest zakochany, podboje miłosne traktuje jako trofeum i ma ich całą masę.

Jak zdobyć? - adorować, podziwiać, komplementować, chwalić, Lew musi czuć, że zrobił wrażenie.

Gorące przyciąganie – Baran, Bliźnięta, Strzelec, Wodnik.

Chłód- Byk, Panna, Ryby.

PANNA

W tym przypadku erotyka nie jest oczywista, a wiele gorących romansów, do których nigdy nie doszło, Panna przeżywa w swoim umyśle. Aby uchyliła drzwi alkowy, Pannę trzeba rozszyfrować i oczarować. Jeśli chodzi o otwartość na łóżkowe igraszki, to jest bardzo wybredna i muszą zostać spełnione liczne warunki. Bardzo lubi higienę, czysta pościel to podstawa. W nowych relacjach boi się chorób, nie ryzykuje, wiele zostawia w wyobraźni.

Słabe strony – ciężko pokonuje bariery, ma wobec siebie duże wymagania i kompleksy, jest niesłychanie krytyczna, boi się narazić na śmieszność.

Temperament – bardzo skomplikowany, przy odpowiednim partnerze Panna potrafi zaskoczyć swoim wyrafinowaniem, ale zazwyczaj jest wstrzemięźliwa i dość chłodna.

Monogamia- jak najbardziej tak, głównie ze strachu przed chorobami.

Jak zdobyć? - solidnością, wytrwałością, konsekwencją, jeśli wpadła ci w oko Panna, musisz uważnie słuchać i podążać za jej wskazówkami.

Gorące przyciąganie - Byk, Rak Ryby.

Chłód – Baran, Bliźnięta, Strzelec.

WAGA

Jako podopieczna Wenus Waga jest zazwyczaj urocza i obdarzona piękną powierzchownością, dlatego nie może narzekać na brak adoratorów. Przedstawiciele tego znaku prowadzą dialogi w łóżku i odbywają wyrafinowane dyskusje. Waga kocha przez intelekt i poczucie estetyki, partner musi jej się po prostu spodobać, wręcz zachwycić. Sypialnia to nie tylko fizyczność, ale więź i partnerstwo. Aby się zdecydować na intymność, potrzebuje estetycznych podniet i bardzo docenia piękno.

Słabe strony - kapryśność, zmienność, sprzeczne komunikaty, to co wczoraj się podobało, dzisiaj jest już passe.

Temperament - fizycznie średni, ale jeśli chodzi o zaangażowanie we flirty i uwodzenie, to są tutaj mocne potrzeby.

Monogamia – z tym u Wagi ciężko, niestety lubi grać na dwa fronty, przeżywać dylematy, być rozdarta w wyborze.

Jak zdobyć? - piękne kreacje i stylizacje, zarówno panie oraz panowie Wagi dają się uwieść przez oczy i nos, wyrafinowane perfumy to podstawa sukcesu.

Gorące przyciąganie – Baran, Bliźnięta, Lew, Wodnik.

Chłód – Byk, Koziorożec, Ryby.

SKORPION

To jeden z najsilniej obdarzonych seksualną charyzmą znaków zodiaku. Świat erotyki i miłość fizyczna, pasja i namiętność to dla wielu Skorpionów esencja życia. Skorpiony często zatracają się w swoich gierkach i podchodach. Jeśli czują, że chcą kogoś posiąść, spalają się w namiętności i żywią miłosnym napięciem. Nie przepuszczą okazji, polują długo i wytrwale, miesiącami osaczają swoją zdobycz. Ponieważ są wyjątkowo biegłe w ars amandi, potrafią uzależnić od swoich pieszczot. Znajdą sposób na każdego, a im ktoś dłużej opiera się schwytaniu, tym bardziej się rozpalają.

Słabe strony – jeśli jakieś są, Skorpion z pewnością dobrze je przed tobą ukryje.

Temperament – wyjątkowo gorący, nieustannie poszukujący nowych bodźców, nienasycony.

Monogamia – wbrew pozorom Skorpiony nie zdradzają na prawo i lewo, jak głosi legenda miejska, potrafią wytrwać przy jednym partnerze, jeśli nadal jest on dla nich wyzwaniem i zagadką.

Jak zdobyć? - opierać się, uciekać, bawić w kotka i myszkę, Skorpion potrzebuje tajemnicy, pragnie rozszyfrować partnera i posiąść go całkowicie, w sypialni trzeba pozwolić na zdominowanie.

Gorące przyciąganie – Byk, Rak, drugi Skorpion, Strzelec.

Chłód – Bliźnięta, Wodnik.

STRZELEC

Jeśli spodobał ci się Strzelec, masz szczęście, ponieważ czeka cię świetna zabawa. Seksualność to radość i spełnienie na łóżkowym polu. W sypialni ze Strzelcem spodziewaj się dużo zabawy, dobrego humoru i kreatywności. Dla przedstawicieli tego znaku nie ma tematów tabu, a na łóżkowym polu dominuje ciekawość nowych doświadczeń, eksperymenty i otwartość. Strzelec w alkowie nie boi się niczego, ma ogromne potrzeby i apetyt. Nie przywiązuje się zbytnio do przysiąg i obietnic, jeśli ma okazję – korzysta.

Słabe strony - jest zbyt dosadny i zbyt szczery, może urazić cię swoim zachowaniem, brakuje mu taktu i wyczucia.

Temperament – ogromny, pełen spontaniczności i pasji.

Monogamia – w tym wypadku nie licz na wiele, ponieważ Strzelca gna w świat po nowe doświadczenia, to silniejsze od niego.

Jak zdobyć? - otworzyć się na nowe doświadczenia, zaproponować przygodę, Strzelce bardzo cenią sobie inicjatywę i odwagę.

Gorące przyciąganie – Baran, Bliźnięta, Lew, Strzelec.

Chłód – Panna, Koziorożec, Ryby.

KOZIOROŻEC

W tym wypadku sprawa nie jest prosta. Jak zresztą nic w przypadku Koziorożca. Seksualność i intymność jest zazwyczaj głęboko skrywana. Zanim do czegoś bliższego dojdzie, ciężko przełamać pierwsze lody. Przygotuj się na długie podchody, długie uwodzenie, jednak kiedy Koziorożce już zaufają, potrafią się rozkręcić. W sypialni są długodystansowcami, rzadko kto potrafi podołać ich wymaganiom. Okazuje się, że są gotowe na wszystko, ale przy zasłoniętych roletach.

Słabe strony – ciężko i długo się do nich dociera, zanim pokażą, o co im tak naprawdę chodzi, bądź co im sprawia przyjemność mijają lata.

Temperament – gorąca lawa ukryta pod grubymi warstwami skał, jeśli masz cierpliwość, spróbuj się dokopać.

Monogamia – jak najbardziej tak, jest to znak, który potrafi być skupiony na jednym partnerze.

Jak zdobyć? - czas zrobi swoje, uporczywość, wręcz natrętność, pozycja społeczna i władza to największy afrodyzjak dla Koziorożca.

Gorące przyciąganie – Byk, Rak, Panna, drugi Koziorożec.

Chłód – Bliźnięta, Wodnik.

WODNIK

To jeden z najbardziej otwartych i bezpruderyjnych znaków zodiaku. Jest tutaj szerokie pole na eksperymenty i różnego rodzaju zabawy lub gry. Wodnikom nieobce są gadżety erotyczne i bez żadnego skrępowania uda się do sklepu z odpowiednimi akcesoriami. Ten znak nie cierpi łóżkowej nudy, musi mieć ciągłe wyzwania. Ponieważ obcy mu wstyd czy też małomiasteczkowe kompleksy, nie boi się relacji z dużą różnicą wieku. Różnorakie, nienormatywne układy wchodzą w grę. To, co standardowe, typowe, statystyczne zabija w nim erotyzm.

Słabe strony – Wodnik nie potrafi skupić się na dłużej w tym samym układzie, lęk przed popadnięciem w rutynę będzie pchał go do szukania udziwnień na siłę.

Temperament – skomplikowany, ale silny i na stabilnym poziomie do późnych lat życia.

Monogamia – w przypadku Wodnika poliamoria lub wolny związek był standardem, zanim społeczeństwo poznało te słowa, przedstawiciele tego znaku nie uznają traktowania partnera jako swojej własności i sami również kochają wolność.

Jak zdobyć? - wykazać się czymś oryginalnym, zaproponować nietuzinkowy układ, zaskoczyć jakimś nowym bodźcem, być może elektronicznym.

Gorące przyciąganie – Baran, Bliźnięta, Lew, Strzelec, Wodnik.

Chłód – Byk, Rak, Ryby.

RYBY

W tym wypadki relacje intymne łączą się nieodwołalnie z uczuciami. Jeśli chcemy dotrzeć do sypialni Ryby, najlepiej wchodzić do niej przez łazienkę. Jak to z żywiołem wody bywa, kluczykiem będzie wanna z musującymi solami, prysznic lub wspólna wyprawa na basen. Dla Ryby liczy się również piękna bielizna. Morze i ocean jako tło do podbojów miłosnych byłoby idealne. W kwestii seksualności trzeba postarać się o odpowiednią atmosferę. Wtedy jest szansa, że Ryby naprawdę odpłyną. Masaż stóp i obuwie, również bywają ważnym elementem gry wstępnej.

Słabe strony – ciężko za nią trafić, Ryba jest chimeryczna i niestała w upodobaniach, często zgrywa ofiarę lubi, żeby ją w łóżku przepraszać.

Temperament – energia idzie w wyobraźnię, marzenia i sny.

Monogamia – jest to kwesta sporna, Ryba potrafi skrycie kochać kogoś innego, będąc 20 lat w małżeństwie.

Jak zdobyć? - romantyzm, romantyzm i jeszcze raz romantyzm… płatki róż na pościeli, pachnące świece, zachód słońca w tle obowiązkowy.

Gorące przyciąganie – Byk, Rak, Skorpion, Koziorożec.

Chłód – Baran, Bliźnięta, Wodnik.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości

13-osobowa rodzina Clarke jest już w Tajlandii. To nie koniec ich dalekich podróży

13-osobowa rodzina Clarke jest już w Tajlandii. To nie koniec ich dalekich podróży

Joanna Krupa wspomina dzieciństwo w USA. "Dzieci się ze mnie śmiały"

Joanna Krupa wspomina dzieciństwo w USA. "Dzieci się ze mnie śmiały"

"Wymarzony Szkolny Obiad". Poznaj przepisy na dania, które pokocha każdy uczeń
Materiał promocyjny

"Wymarzony Szkolny Obiad". Poznaj przepisy na dania, które pokocha każdy uczeń

Mieszka w slumsach i marzy, by odmienić los rodziny. "Wiem, że mogę to zrobić, tańcząc w balecie"

Mieszka w slumsach i marzy, by odmienić los rodziny. "Wiem, że mogę to zrobić, tańcząc w balecie"

Kultowa gra powraca w nowej odsłonie. Mistrz Scrabble zdradza "najdroższe słowo"
Materiał promocyjny

Kultowa gra powraca w nowej odsłonie. Mistrz Scrabble zdradza "najdroższe słowo"

Małgorzata Rozenek-Majdan wskoczyła do wanny pełnej lodu: "Nie wypada tego nie zrobić"

Małgorzata Rozenek-Majdan wskoczyła do wanny pełnej lodu: "Nie wypada tego nie zrobić"

Omegamania – poznaj kwasy Omega-3! Jak wspierają zdrowie?
Materiał promocyjny

Omegamania – poznaj kwasy Omega-3! Jak wspierają zdrowie?

Dorota Szelągowska odważnie o rozstępach na brzuchu: "Obiektywnie okropne, ale są moje"

Dorota Szelągowska odważnie o rozstępach na brzuchu: "Obiektywnie okropne, ale są moje"

Jak postawić na nogi monsterę? Ekspert zdradza sprawdzone sposoby

Jak postawić na nogi monsterę? Ekspert zdradza sprawdzone sposoby

Jak koledzy ze studiów postrzegają Oliwię Bieniuk?

Jak koledzy ze studiów postrzegają Oliwię Bieniuk?

Zacznij dzień słodkim, zdrowym śniadaniem. Poznaj dodające energii dania według Darii Ładochy
Materiał promocyjny

Zacznij dzień słodkim, zdrowym śniadaniem. Poznaj dodające energii dania według Darii Ładochy

"Sposób na wnętrze": Mural, sztukateria i obrotowe lamele. Modny i przytulny salon w jeden dzień
Materiał promocyjny

"Sposób na wnętrze": Mural, sztukateria i obrotowe lamele. Modny i przytulny salon w jeden dzień

Mefedron na wyciągnięcie ręki. Jak poznać uzależnienie u dziecka? Czat z ekspertem

Mefedron na wyciągnięcie ręki. Jak poznać uzależnienie u dziecka? Czat z ekspertem

Kim jest zwycięzca "Czas na Show. Drag Me Out"? To mistrz świata i mąż znanej aktorki

Kim jest zwycięzca "Czas na Show. Drag Me Out"? To mistrz świata i mąż znanej aktorki

Czy można wejść do restauracji lub baru z psem? GIS przypomina

Czy można wejść do restauracji lub baru z psem? GIS przypomina

Pogoda na weekend. Termometry mogą wskazać nawet 27 kresek

Pogoda na weekend. Termometry mogą wskazać nawet 27 kresek

Efekt placebo wciąż wykorzystuje się w medycynie. Na czym polega?

Efekt placebo wciąż wykorzystuje się w medycynie. Na czym polega?

Pomyśl, zanim udostępnisz zdjęcia swojego dziecka

Pomyśl, zanim udostępnisz zdjęcia swojego dziecka

Siostry uratowały sklep dziadka. "To nie mogło się tak skończyć"

Siostry uratowały sklep dziadka. "To nie mogło się tak skończyć"

Platforma streamingowa Max już w czerwcu. "Na tę chwilę czekaliśmy 2 lata"

Platforma streamingowa Max już w czerwcu. "Na tę chwilę czekaliśmy 2 lata"

"Łazienkowe przekleństwa" - zbawienna metoda czy szkodliwy trend? Psycholożka wyjaśnia

"Łazienkowe przekleństwa" - zbawienna metoda czy szkodliwy trend? Psycholożka wyjaśnia

Znamy finalistów XV edycji konkursu Sukcesu Pisanego Szminką

Znamy finalistów XV edycji konkursu Sukcesu Pisanego Szminką

"Przypalone ciasto warto wytrzeć tarką"

"Przypalone ciasto warto wytrzeć tarką"

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

Wybuchowy ekstrawertyk, a może cichy introwertyk? Poznaj numerologiczną 4

Wybuchowy ekstrawertyk, a może cichy introwertyk? Poznaj numerologiczną 4

Pył znad Sahary powrócił do Polski. Dla tej grupy osób jest szczególnie groźny

Pył znad Sahary powrócił do Polski. Dla tej grupy osób jest szczególnie groźny

Kolejny sukces Taylor Swift. 34-latka debiutuje na liście światowych miliarderów

Kolejny sukces Taylor Swift. 34-latka debiutuje na liście światowych miliarderów

Najlepsze podkłady na lato 2024. Czym się kierować, wybierając ten kosmetyk?

Najlepsze podkłady na lato 2024. Czym się kierować, wybierając ten kosmetyk?

E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"
Materiał promocyjny

E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"

Są bliźniaczkami syjamskimi, lecz mają inną orientację. Jak wygląda ich życie seksualne?

Są bliźniaczkami syjamskimi, lecz mają inną orientację. Jak wygląda ich życie seksualne?

Kuba Wesołowski znów zostanie tatą. Żona aktora pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

Kuba Wesołowski znów zostanie tatą. Żona aktora pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

Uniwersalne motywy na maturę z polskiego. Poznaj najpopularniejsze motywy literackie i zrób sobie powtórkę

Uniwersalne motywy na maturę z polskiego. Poznaj najpopularniejsze motywy literackie i zrób sobie powtórkę

In vitro w Polsce: Ministerstwo Zdrowia przedstawia szczegóły programu. "Przywracamy nadzieję"

In vitro w Polsce: Ministerstwo Zdrowia przedstawia szczegóły programu. "Przywracamy nadzieję"

Gdzie jest burza teraz? Radar burz NA ŻYWO

Gdzie jest burza teraz? Radar burz NA ŻYWO

Wakacje w maju – gdzie warto pojechać?

Wakacje w maju – gdzie warto pojechać?

Mama lekarz mówi na co nie pozwala dzieciom w domu. "Nie ma mowy"

Mama lekarz mówi na co nie pozwala dzieciom w domu. "Nie ma mowy"

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

Gruszki to idealny owoc dla zmagających się z tą chorobą. Sprawdź, dlaczego

Gruszki to idealny owoc dla zmagających się z tą chorobą. Sprawdź, dlaczego