Intymny ranking znaków zodiaku. "Niektóre z nich są bardzo gorące"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Intymny ranking znaków zodiaku
Intymny ranking znaków zodiaku
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Horoskop na 2022 rok
Horoskop na 2022 rok
Horoskop miłosny na 2022
Horoskop miłosny na 2022
Rozpoczyna się Rok Tygrysa - całość
Rozpoczyna się Rok Tygrysa - całość
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Astrologia podpowiada nam, z kim mamy szansę na gorące uczucie. Które znaki zodiaku mają najwyższe libido? Jak możemy zdobyć Barana czy Ryby? O tym opowiedziała w Dzień Dobry TVN Astrolog Merkurja.

Intymne wibracje wśród znaków zodiaku

Pod szczęśliwą gwiazdą można się nie tylko urodzić, lecz także stworzyć udany związek. - To, co dla jednego znaku zodiaku jest normą, dla drugiego absolutnie nie wchodzi w grę. Mamy wśród dwunastu przedstawicieli gwiezdnego zwierzyńca całą gamę różnorakich sposobów okazywania sobie czułości i miłości fizycznej. Niektóre znaki są bardzo gorące, inne przeciwnie - zdystansowane i chłodne. Jedne kochają spontaniczne eksperymenty, inne nie są w stanie pokonać bariery intymnej nawet po wielu randkach - tłumaczy Astrolog Merkurja.

- Co wpływa na biegłość w ars amandi oraz na temperament i libido poszczególnych znaków? Czy spotykając się z danym przedstawicielem zodiaku możemy liczyć na wierność? Odpowiedzi przynosi nam jak zwykle niezawodna astrologia. Pamiętajmy jednak, że aby uwzględnić pełen horoskop potencjału miłosnego danej osoby, trzeba wziąć pod uwagę jeszcze pozycję Wenus i Marsa - dodaje.

Jakie są poszczególne znaki zodiaku w sypialni?

BARAN

To jednak z najbardziej kochliwych znaków zodiaku. Barany żyją zdobywaniem, kochają szybkie i zdecydowane akcje. To dla nich podniecające i impulsywne sytuacje w windzie czy w pociągu. W relacjach intymnych dużo ryzykują, ale o to nie dbają. Zazwyczaj są sprinterami łóżkowymi, mają ogromne libido i nienasycony apetyt na nowe bodźce.

Słabe strony - szybko się wypalają, kiedy nie ma adrenaliny, nie ma zabawy.

Temperament - wręcz przysłowiowy, bardzo silny, nieokiełznany, ognisty w samej rzeczy.

Monogamia - nie jest dla nich, ale cuda się przecież zdarzają, jakiś wyjątek się znajdzie.

Jak zdobyć? - jeśli chcesz zauroczyć lub przykuć uwagę Barana, koniecznie trzeba wprowadzić rywalizację lub element ambicji, jakąś konkurencję w grze o twoje serce.

Gorące przyciąganie – Waga, Lew, Strzelec.

Chłód – Koziorożec, Ryby.

BYK

Wbrew pozorom Byki nie są takie spokojne, za jakie uchodzą i potrafią być niezwykle kochliwe. Wręcz uwielbiają długie dystanse w alkowie. Co prawda wolno się rozgrzewają, ale są ogromnie zmysłowe i pragną intymnych kontaktów jak najczęściej. Kiedy już się rozochocą i rozkręcą, trudno dotrzymać im kroku. Będąc pod opieką Wenus wiedzą, jak korzystać z potencjałów swojego ciała. Potrafią też zadbać o partnera, ale chcą posiadać go na własność i lubią dominować.

Słabe strony - są często monotonne i nie lubią wprowadzać nowości.

Temperament - silna zmysłowość kształtuje się u Byków bardzo wcześnie, zazwyczaj mają doskonały kontakt ze swoim ciałem.

Monogamia - jak najbardziej tak, spokój w relacji i stabilizacja jest u nich w cenie.

Jak zdobyć? - tutaj nie ma lepszej drogi jak przez żołądek do serca, samodzielnie ugotowane afrodyzjaki gwarantują sukces na randce z Bykiem.

Gorące przyciąganie - Rak, Skorpion.

Chłód - Strzelec, Wodnik.

BLIŹNIĘTA

U Bliźniąt seks rozpoczyna się długo, długo wcześniej, zanim dojdzie do wizyty w sypialni. Potrzebna jest ogromna, długa, rozciągnięta w nieskończoność werbalna i intelektualna gra wstępna. Bliźniak musi się kimś zainteresować i zaciekawić, aby przejść do relacji intymnej. Towarzyszy mu flirt, zmienność i potrzeba ciągłych nowości. W tym wypadku łóżkowe igraszki to rodzaj teatru, zabawy, a nawet przebieranki. Peruki, stroje, rękawiczki? Czemu nie.

Słabe strony - w przypadku tego znaku więcej pary idzie w gwizdek, mamy też trochę gry pozorów.

Temperament - jeśli chodzi o fizyczność średni, jeżeli chodzi o fantazję i wizję, ogromny.

Monogamia - raczej nie, stałość strasznie je męczy, partner, aby się utrzymać, musi zmieniać wygląd lub cechy charakteru.

Jak zdobyć? - używaj odpowiednich sformułowań, zacznij słać pikantne, ale wyważone SMS-y, szepcz gorące słówka przez telefon, prowadź intelektualne gierki, trzeba też wyrazić uznanie dla wiedzy Bliźniaka.

Gorące przyciąganie – Baran, Waga, Strzelec.

Chłód – Panna, Ryby.

RAK

Każdy Rak najpierw otwiera serce, a dopiero później swoją alkowę. W łóżkowych igraszkach przejawia czułość, ciepło. Bardzo ważna jest intymność i potrzeba więzi emocjonalnej, wtedy Rak zaprezentuje ukryty, ogromny temperament, który wyjdzie na jaw dopiero po dłuższym czasie spędzonym razem. Najpierw Rak musi się czuć bezpiecznie i uwielbia wszelkie pocałunki, zatem, aby go rozgrzać, trzeba się na nich porządnie skupiać, ponieważ usta są dla niego ogromnie ważne. Pod każdym względem.

Słabe strony – nieśmiałość, niepewność, lęk przed pokazaniem prawdziwych uczuć, długo się otwiera.

Temperament – po nabraniu pewności co do partnera i poczucia bezpieczeństwa, silny i bardzo zaskakujący.

Monogamia – oczywiście, dopóki jest uczucie, dopóty Rak będzie wierny i oddany.

Jak zdobyć? - przede wszystkim wczuć się w potrzeby emocjonalne Raka, wysłuchać, przytulić, zrozumieć i pocieszyć, pogłaskać, czule pocałować, wyrazić troskę, nakarmić.

Gorące przyciąganie – Byk, Skorpion, Ryby.

Chłód – Baran, Strzelec.

LEW

W tym wypadku mamy do czynienia z ogromnym apetytem na fizyczną bliskość. Ognisty temperament potrzebuje ujścia i odpowiedniej oprawy, co nie jest takie proste. U Lwów w sypialni pojawia się wielka dynamika, charyzma, spektakularne zdobywanie i magnetyczne przyciąganie płci przeciwnej. Często występuje również chęć do zabawy w pana i władcę, który króluje również w sypialni. Jeśli do zabaw łóżkowych, dołączymy lustro, w którym Lew będzie się mógł w trakcie igraszek podziwiać, będziemy mieć zestawienie idealne.

Słabe strony – skupienie na sobie i swoich potrzebach.

Temperament – ogromny zasób sił życiowych, wielkie libido.

Monogamia – tak, jeśli Lew kocha szczerze, wtedy jego serce należy do jednej osoby, jeśli nie jest zakochany, podboje miłosne traktuje jako trofeum i ma ich całą masę.

Jak zdobyć? - adorować, podziwiać, komplementować, chwalić, Lew musi czuć, że zrobił wrażenie.

Gorące przyciąganie – Baran, Bliźnięta, Strzelec, Wodnik.

Chłód- Byk, Panna, Ryby.

PANNA

W tym przypadku erotyka nie jest oczywista, a wiele gorących romansów, do których nigdy nie doszło, Panna przeżywa w swoim umyśle. Aby uchyliła drzwi alkowy, Pannę trzeba rozszyfrować i oczarować. Jeśli chodzi o otwartość na łóżkowe igraszki, to jest bardzo wybredna i muszą zostać spełnione liczne warunki. Bardzo lubi higienę, czysta pościel to podstawa. W nowych relacjach boi się chorób, nie ryzykuje, wiele zostawia w wyobraźni.

Słabe strony – ciężko pokonuje bariery, ma wobec siebie duże wymagania i kompleksy, jest niesłychanie krytyczna, boi się narazić na śmieszność.

Temperament – bardzo skomplikowany, przy odpowiednim partnerze Panna potrafi zaskoczyć swoim wyrafinowaniem, ale zazwyczaj jest wstrzemięźliwa i dość chłodna.

Monogamia- jak najbardziej tak, głównie ze strachu przed chorobami.

Jak zdobyć? - solidnością, wytrwałością, konsekwencją, jeśli wpadła ci w oko Panna, musisz uważnie słuchać i podążać za jej wskazówkami.

Gorące przyciąganie - Byk, Rak Ryby.

Chłód – Baran, Bliźnięta, Strzelec.

WAGA

Jako podopieczna Wenus Waga jest zazwyczaj urocza i obdarzona piękną powierzchownością, dlatego nie może narzekać na brak adoratorów. Przedstawiciele tego znaku prowadzą dialogi w łóżku i odbywają wyrafinowane dyskusje. Waga kocha przez intelekt i poczucie estetyki, partner musi jej się po prostu spodobać, wręcz zachwycić. Sypialnia to nie tylko fizyczność, ale więź i partnerstwo. Aby się zdecydować na intymność, potrzebuje estetycznych podniet i bardzo docenia piękno.

Słabe strony - kapryśność, zmienność, sprzeczne komunikaty, to co wczoraj się podobało, dzisiaj jest już passe.

Temperament - fizycznie średni, ale jeśli chodzi o zaangażowanie we flirty i uwodzenie, to są tutaj mocne potrzeby.

Monogamia – z tym u Wagi ciężko, niestety lubi grać na dwa fronty, przeżywać dylematy, być rozdarta w wyborze.

Jak zdobyć? - piękne kreacje i stylizacje, zarówno panie oraz panowie Wagi dają się uwieść przez oczy i nos, wyrafinowane perfumy to podstawa sukcesu.

Gorące przyciąganie – Baran, Bliźnięta, Lew, Wodnik.

Chłód – Byk, Koziorożec, Ryby.

SKORPION

To jeden z najsilniej obdarzonych seksualną charyzmą znaków zodiaku. Świat erotyki i miłość fizyczna, pasja i namiętność to dla wielu Skorpionów esencja życia. Skorpiony często zatracają się w swoich gierkach i podchodach. Jeśli czują, że chcą kogoś posiąść, spalają się w namiętności i żywią miłosnym napięciem. Nie przepuszczą okazji, polują długo i wytrwale, miesiącami osaczają swoją zdobycz. Ponieważ są wyjątkowo biegłe w ars amandi, potrafią uzależnić od swoich pieszczot. Znajdą sposób na każdego, a im ktoś dłużej opiera się schwytaniu, tym bardziej się rozpalają.

Słabe strony – jeśli jakieś są, Skorpion z pewnością dobrze je przed tobą ukryje.

Temperament – wyjątkowo gorący, nieustannie poszukujący nowych bodźców, nienasycony.

Monogamia – wbrew pozorom Skorpiony nie zdradzają na prawo i lewo, jak głosi legenda miejska, potrafią wytrwać przy jednym partnerze, jeśli nadal jest on dla nich wyzwaniem i zagadką.

Jak zdobyć? - opierać się, uciekać, bawić w kotka i myszkę, Skorpion potrzebuje tajemnicy, pragnie rozszyfrować partnera i posiąść go całkowicie, w sypialni trzeba pozwolić na zdominowanie.

Gorące przyciąganie – Byk, Rak, drugi Skorpion, Strzelec.

Chłód – Bliźnięta, Wodnik.

STRZELEC

Jeśli spodobał ci się Strzelec, masz szczęście, ponieważ czeka cię świetna zabawa. Seksualność to radość i spełnienie na łóżkowym polu. W sypialni ze Strzelcem spodziewaj się dużo zabawy, dobrego humoru i kreatywności. Dla przedstawicieli tego znaku nie ma tematów tabu, a na łóżkowym polu dominuje ciekawość nowych doświadczeń, eksperymenty i otwartość. Strzelec w alkowie nie boi się niczego, ma ogromne potrzeby i apetyt. Nie przywiązuje się zbytnio do przysiąg i obietnic, jeśli ma okazję – korzysta.

Słabe strony - jest zbyt dosadny i zbyt szczery, może urazić cię swoim zachowaniem, brakuje mu taktu i wyczucia.

Temperament – ogromny, pełen spontaniczności i pasji.

Monogamia – w tym wypadku nie licz na wiele, ponieważ Strzelca gna w świat po nowe doświadczenia, to silniejsze od niego.

Jak zdobyć? - otworzyć się na nowe doświadczenia, zaproponować przygodę, Strzelce bardzo cenią sobie inicjatywę i odwagę.

Gorące przyciąganie – Baran, Bliźnięta, Lew, Strzelec.

Chłód – Panna, Koziorożec, Ryby.

KOZIOROŻEC

W tym wypadku sprawa nie jest prosta. Jak zresztą nic w przypadku Koziorożca. Seksualność i intymność jest zazwyczaj głęboko skrywana. Zanim do czegoś bliższego dojdzie, ciężko przełamać pierwsze lody. Przygotuj się na długie podchody, długie uwodzenie, jednak kiedy Koziorożce już zaufają, potrafią się rozkręcić. W sypialni są długodystansowcami, rzadko kto potrafi podołać ich wymaganiom. Okazuje się, że są gotowe na wszystko, ale przy zasłoniętych roletach.

Słabe strony – ciężko i długo się do nich dociera, zanim pokażą, o co im tak naprawdę chodzi, bądź co im sprawia przyjemność mijają lata.

Temperament – gorąca lawa ukryta pod grubymi warstwami skał, jeśli masz cierpliwość, spróbuj się dokopać.

Monogamia – jak najbardziej tak, jest to znak, który potrafi być skupiony na jednym partnerze.

Jak zdobyć? - czas zrobi swoje, uporczywość, wręcz natrętność, pozycja społeczna i władza to największy afrodyzjak dla Koziorożca.

Gorące przyciąganie – Byk, Rak, Panna, drugi Koziorożec.

Chłód – Bliźnięta, Wodnik.

WODNIK

To jeden z najbardziej otwartych i bezpruderyjnych znaków zodiaku. Jest tutaj szerokie pole na eksperymenty i różnego rodzaju zabawy lub gry. Wodnikom nieobce są gadżety erotyczne i bez żadnego skrępowania uda się do sklepu z odpowiednimi akcesoriami. Ten znak nie cierpi łóżkowej nudy, musi mieć ciągłe wyzwania. Ponieważ obcy mu wstyd czy też małomiasteczkowe kompleksy, nie boi się relacji z dużą różnicą wieku. Różnorakie, nienormatywne układy wchodzą w grę. To, co standardowe, typowe, statystyczne zabija w nim erotyzm.

Słabe strony – Wodnik nie potrafi skupić się na dłużej w tym samym układzie, lęk przed popadnięciem w rutynę będzie pchał go do szukania udziwnień na siłę.

Temperament – skomplikowany, ale silny i na stabilnym poziomie do późnych lat życia.

Monogamia – w przypadku Wodnika poliamoria lub wolny związek był standardem, zanim społeczeństwo poznało te słowa, przedstawiciele tego znaku nie uznają traktowania partnera jako swojej własności i sami również kochają wolność.

Jak zdobyć? - wykazać się czymś oryginalnym, zaproponować nietuzinkowy układ, zaskoczyć jakimś nowym bodźcem, być może elektronicznym.

Gorące przyciąganie – Baran, Bliźnięta, Lew, Strzelec, Wodnik.

Chłód – Byk, Rak, Ryby.

RYBY

W tym wypadki relacje intymne łączą się nieodwołalnie z uczuciami. Jeśli chcemy dotrzeć do sypialni Ryby, najlepiej wchodzić do niej przez łazienkę. Jak to z żywiołem wody bywa, kluczykiem będzie wanna z musującymi solami, prysznic lub wspólna wyprawa na basen. Dla Ryby liczy się również piękna bielizna. Morze i ocean jako tło do podbojów miłosnych byłoby idealne. W kwestii seksualności trzeba postarać się o odpowiednią atmosferę. Wtedy jest szansa, że Ryby naprawdę odpłyną. Masaż stóp i obuwie, również bywają ważnym elementem gry wstępnej.

Słabe strony – ciężko za nią trafić, Ryba jest chimeryczna i niestała w upodobaniach, często zgrywa ofiarę lubi, żeby ją w łóżku przepraszać.

Temperament – energia idzie w wyobraźnię, marzenia i sny.

Monogamia – jest to kwesta sporna, Ryba potrafi skrycie kochać kogoś innego, będąc 20 lat w małżeństwie.

Jak zdobyć? - romantyzm, romantyzm i jeszcze raz romantyzm… płatki róż na pościeli, pachnące świece, zachód słońca w tle obowiązkowy.

Gorące przyciąganie – Byk, Rak, Skorpion, Koziorożec.

Chłód – Baran, Bliźnięta, Wodnik.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Krzyś zmaga się z czterokończynowym dziecięcym porażeniem mózgowym. Potrzebuje naszej pomocy

Krzyś zmaga się z czterokończynowym dziecięcym porażeniem mózgowym. Potrzebuje naszej pomocy

"Mamusiu, ja już nie chcę tu być, na tym światku". Czy 3-latek może mieć depresję?

"Mamusiu, ja już nie chcę tu być, na tym światku". Czy 3-latek może mieć depresję?

Co Lara Gessler zaserwuje na wigilijnym stole? "Nie może być zbyt dietetycznie"

Co Lara Gessler zaserwuje na wigilijnym stole? "Nie może być zbyt dietetycznie"

Zagięte kości w każdej chwili mogą przebić jej skórę. "Jestem w Polsce jedynym przypadkiem"

Zagięte kości w każdej chwili mogą przebić jej skórę. "Jestem w Polsce jedynym przypadkiem"

Shannen Doherty ma przerzuty do kości: "Nie chcę umierać"

Shannen Doherty ma przerzuty do kości: "Nie chcę umierać"

Marcin Prokop jako prowadzący program "Uwaga! TVN"? Ryszard Cebula odpowiedział

Marcin Prokop jako prowadzący program "Uwaga! TVN"? Ryszard Cebula odpowiedział

Kupujesz gwiazdy betlejemskie w dyskoncie? Zwróć uwagę na cyjacje. Co to takiego?

Kupujesz gwiazdy betlejemskie w dyskoncie? Zwróć uwagę na cyjacje. Co to takiego?

"Królowa przetrwania". Nowy program z 12 znanymi kobietami. W dżungli, bez filtra i cenzury

"Królowa przetrwania". Nowy program z 12 znanymi kobietami. W dżungli, bez filtra i cenzury

Najmodniejsze stylizacje na sezon jesień/zima
Materiał promocyjny

Najmodniejsze stylizacje na sezon jesień/zima

Zofia Zborowska-Wrona zmieniła kolor włosów. Jak teraz wygląda? "Andrzej będzie miał nową żonkę"

Zofia Zborowska-Wrona zmieniła kolor włosów. Jak teraz wygląda? "Andrzej będzie miał nową żonkę"

Jak przyrządzić pstrąga łososiowego i krewetki? Poznaj przepisy Darii Ładochy
Materiał promocyjny

Jak przyrządzić pstrąga łososiowego i krewetki? Poznaj przepisy Darii Ładochy

Znany muzyk oskarżony o wykorzystanie seksualne dziecka. Wyznaczono datę rozprawy

Znany muzyk oskarżony o wykorzystanie seksualne dziecka. Wyznaczono datę rozprawy

Czy zimą również można osiągnąć work-life balance?
Materiał promocyjny

Czy zimą również można osiągnąć work-life balance?

Jedyna taka szkoła pszczelarska w Polsce i w Europie
Materiał promocyjny

Jedyna taka szkoła pszczelarska w Polsce i w Europie

Jak przygotować mieszkanie na pojawienie się dziecka? Poznaj sprawdzone sposoby
Materiał promocyjny

Jak przygotować mieszkanie na pojawienie się dziecka? Poznaj sprawdzone sposoby

"Młodość na zamówienie 2". Maciej Panek przeprowadził zaskakującą metamorfozę
Materiał promocyjny

"Młodość na zamówienie 2". Maciej Panek przeprowadził zaskakującą metamorfozę

Koza domowa od wieków towarzyszy ludziom. Czym się charakteryzuje?
Materiał promocyjny

Koza domowa od wieków towarzyszy ludziom. Czym się charakteryzuje?

Budyniowe wypieki: miodownik, pączki, karpatka i bajaderki
Materiał promocyjny

Budyniowe wypieki: miodownik, pączki, karpatka i bajaderki

Fundacja TVN otworzyła gabinety psychologiczne. "Chcemy, by pacjenci i ich rodziny czuli się zaopiekowani"

Fundacja TVN otworzyła gabinety psychologiczne. "Chcemy, by pacjenci i ich rodziny czuli się zaopiekowani"

Nastolatka urodziła w lesie. "Personelowi medycznemu powiedziała, że znalazła dziecko" 

Nastolatka urodziła w lesie. "Personelowi medycznemu powiedziała, że znalazła dziecko" 

18. edycja akcji "Podaruj Misia". Poznaj tegoroczne pluszaki

18. edycja akcji "Podaruj Misia". Poznaj tegoroczne pluszaki

Pizza pachnąca jesienią w wykonaniu Aleksandry Juszkiewicz. Jakie składniki wybrać?

Pizza pachnąca jesienią w wykonaniu Aleksandry Juszkiewicz. Jakie składniki wybrać?

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub. Pokazali romantyczne zdjęcia

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub. Pokazali romantyczne zdjęcia

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

"Top Model". Natalia nie wygrała programu, ale czuje się zwyciężczynią. "Wcześniej byłam zagubiona"

"Top Model". Natalia nie wygrała programu, ale czuje się zwyciężczynią. "Wcześniej byłam zagubiona"

Od pielęgniarki do Miss Polonia. "Transplantacja włosów jest takim moim konikiem"

Od pielęgniarki do Miss Polonia. "Transplantacja włosów jest takim moim konikiem"

"Top Model": Sofia Konecka-Menescal była o krok od wygrania. "Tak działa życie"

"Top Model": Sofia Konecka-Menescal była o krok od wygrania. "Tak działa życie"

14 kg listów od naszych młodych widzów trafiło do rąk Mikołaja. "Drogie dzieci z Polski, kocham was"

14 kg listów od naszych młodych widzów trafiło do rąk Mikołaja. "Drogie dzieci z Polski, kocham was"

"Top Model". Marcin Tyszka szczerze o wygranej Dominika. "Skład finału był bardzo mocny"

"Top Model". Marcin Tyszka szczerze o wygranej Dominika. "Skład finału był bardzo mocny"

Ile zapłacimy za zupy i dania świąteczne Magdy Gessler?

Ile zapłacimy za zupy i dania świąteczne Magdy Gessler?

Tanie prezenty Mikołajkowe. Czy da się kupić prezent za 30 lub 50 zł w dobie inflacji?

Tanie prezenty Mikołajkowe. Czy da się kupić prezent za 30 lub 50 zł w dobie inflacji?

Ile zostało niedziel handlowych do końca roku? Czy w wigilię 2023 zrobimy zakupy?

Ile zostało niedziel handlowych do końca roku? Czy w wigilię 2023 zrobimy zakupy?

Dominik zwycięzcą "Top Model". Co planuje w najbliższych miesiącach? "To jedno z moich marzeń"

Dominik zwycięzcą "Top Model". Co planuje w najbliższych miesiącach? "To jedno z moich marzeń"

Spektrum autyzmu diagnozowane jest również u dorosłych. Jak wygląda rozpoznanie?

Spektrum autyzmu diagnozowane jest również u dorosłych. Jak wygląda rozpoznanie?

Kasia Lins o nowej płycie i muzycznym katharsis. "Nadszedł taki moment, że musiałam powiedzieć dość"

Kasia Lins o nowej płycie i muzycznym katharsis. "Nadszedł taki moment, że musiałam powiedzieć dość"

Są jednymi z najpiękniejszych siatkarek na świecie i osiągnęły sukces. "Marzenia warto spełniać"

Są jednymi z najpiękniejszych siatkarek na świecie i osiągnęły sukces. "Marzenia warto spełniać"

Dawid Kubacki w szczerym wywiadzie o chorobie żony. "Ściska mi głos w gardle"

Dawid Kubacki w szczerym wywiadzie o chorobie żony. "Ściska mi głos w gardle"

Katarzyna Żak wspomina trudne chwile z mężem. "Płakałam"

Katarzyna Żak wspomina trudne chwile z mężem. "Płakałam"

"ŚOPW". Aneta Żuchowska pokazała córeczkę. "No urody po mamusi się nie wyprze"

"ŚOPW". Aneta Żuchowska pokazała córeczkę. "No urody po mamusi się nie wyprze"

Znana ginekolożka ze Szczecina z 5 zarzutami. Grozi jej więzienie

Znana ginekolożka ze Szczecina z 5 zarzutami. Grozi jej więzienie

"ŚOPW". Marek usłyszał od Kornelii "najmocniejsze słowo na świecie". "Nie spodziewałem się tego"

"ŚOPW". Marek usłyszał od Kornelii "najmocniejsze słowo na świecie". "Nie spodziewałem się tego"

Lady Gaga dostała suknię z Polski. "Bardzo bym chciała, by w niej wyszła"

Lady Gaga dostała suknię z Polski. "Bardzo bym chciała, by w niej wyszła"

Sara James stworzyła duet ze znanym raperem. "Jestem szalenie wdzięczna, że się udało"

Sara James stworzyła duet ze znanym raperem. "Jestem szalenie wdzięczna, że się udało"

Promocje, przeceny, wyprzedaże - jak kupować rozsądnie? Eksperci radzą

Promocje, przeceny, wyprzedaże - jak kupować rozsądnie? Eksperci radzą

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas