Agnieszka Woźniak-Starak

  To kolejny utwór w repertuarze utalentowanego bydgoszczanina.

  Jak wspomina udział w modowym show?

  Do kreatywnych zabaw, które pobudzają wyobraźnię dziecka, wcale nie trzeba specjalnych gadżetów ani drogiego sprzętu. Wystarczą np. kartka i kolorowe flamastry albo koce oraz poduszki.

  Wiele osób twierdzi, że nie da się nawiązać prawdziwych przyjaźni w show-biznesie. Jak jest naprawdę?

  "Nie musimy być w pełnym rynsztunku".

  W sieci właśnie pojawił się nowy klip do singla "Wenus".

  Kilkuletnia Maja podczas wizyty u dziadków uległa wypadkowi. Dziewczynka poparzyła się wrzątkiem. Mimo że otrzymała natychmiastową pomoc, to zastosowana przez lekarzy terapia nie przynosiła zadowalających efektów i rana po poparzeniu nie chciała się zagoić. Remedium okazał tropokolagen. Co to za substancja? Jak działa i kiedy się ją stosuje?

  Choć Maja Popielarska prowadzi swój program od lat 18, to przed kamerami TVN stanęła w 1999 r. Była wówczas jedną z pierwszych prezenterek pogody stacji TVN.

  O tym w Dzień Dobry TVN opowiedział Krzysztof Lis prepper i współautor bloga Domowy Survival.

  Na pytania dotyczące niewierności odpowiedziała w Dzień Dobry TVN detektyw Katarzyna Bracław.

  Za nami Bal Fundacji TVN, na którym zbierane były środki na budowę Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży przy Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. W trakcie licytacji niezwykłych przedmiotów i spotkań darczyńcy przekazali na ten cel 2,9 miliona złotych. Gwiazdy w rozmowie z Darią Pacańską opowiedziały, co daje im pomaganie.

  Kto częściej decyduje się odebrać sobie życie?

  W tym tygodniu odbywa się prawdziwe święto mody, czyli New York Fashion Week. Podczas gdy światowi projektanci na wybiegach prezentują swoje najnowsze kolekcje, Fendi wraca do kultowego modelu torebki.

  Serhiy Prytula był prezenterem telewizji, próbował swoich sił w polityce, a teraz zajmuje się wsparciem armii ukraińskiej. Pozyskuje fundusze na rzeczy najpotrzebniejsze. Właśnie przebywa w Polsce, żeby sfinalizować zakup satelity. Opowiedział o tym w programie Dzień Dobry TVN.

  Linda Evangelista na jakiś czas zniknęła z przestrzeni publicznej, po nieudanym zabiegu kriolipolizy. Zamrażanie tkanki tłuszczowej oszpeciło ciało modelki. Po długiej przerwie gwiazda podjęła decyzję o powrocie na wybieg. Podczas nowojorskiego Fashion Weeku zaprezentowała się na pokazie Fendi.

  Większość z nas jest już po urlopach. Jak się okazuje, częstą pamiątką po wakacjach są nie tylko magnesy i piękne zdjęcia, ale także przebarwienia skórne na twarzy i dekolcie. Marta Gąska pokazała nam, jak skuteczne zakryć niechciane plamy oraz opowiedziała o najczęstszych makijażowych błędach.

  O czym świadczy zbyt niski, a o czym zbyt wysoki poziom TSH? O tym w studio Dzień Dobry TVN mówiła lek. med. Magdalena Jagiełło, endokrynolog.

  Nowych nauczycieli jest za mało, a część pracujących rezygnuje z zawodu. Dlaczego?

  Według brytyjskich badaczy z Uniwersytetu w Exeter, aby uzyskać najbardziej miarodajny pomiar ciśnienia tętniczego, należy mierzyć je na obu rękach, a następnie wziąć pod uwagę wyższą wartość pomiaru. W Dzień Dobry TVN o komentarz w tej sprawie poprosiliśmy lek. Jakuba Kosmę Rokickiego z Kliniki Kardiologii WUM.

  W Polsce powstaje coraz więcej firm specjalizujących się w pozyskiwaniu rekompensat dla rodzin ofiar wypadków komunikacyjnych. Reporterzy "Superwizjera" sprawdzili, na jak dużą skalę dochodzi do takiego precedensu i jak on się odbywa. O kulisach w Dzień Dobry TVN opowiedział Jarosław Jabrzyk, redaktor naczelny redakcji.

  Niektóre rośliny warto posadzić już teraz.

  "Podstawową przyczyną bólu jest nieprawidłowa technika".

  "Bardziej nas uczłowieczy"

  "Wystarczy mieć ładne plecy".

  Prokrastynacja, jako egzotycznie brzmiący termin, zyskuje w ostatnim czasie na popularności. Często jednak używamy go nieprawidłowo i mylimy z lenistwem. O zasadniczych różnicach między tymi dwoma zjawiskami w Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z psychologiem Piotrem Mosakiem.

  Jest niezwykle przyjaznym i mądrym psem.

  O szczegółach akcji porozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z dr. n. med. Pawłem Grzesiowskim.

  "COVID bardzo mocno zweryfikował pojęcie dress code'u".

  "Z cenami jest trochę jak z giełdą".

  Wrzesień nie bez przyczyny określany jest mianem nowego stycznia. Z jego nadejściem w wielu osobach budzi się potrzeba wprowadzenia w życie istotnych zmian. Jak znaleźć w sobie siłę do realizacji ważnych celów? W Dzień Dobry TVN na to pytanie odpowiedzieli master coach i ekspertka od talentów Elżbieta Krokosz oraz ekspert rozwoju mentalnego Michał Zawadka.