miłość

  Sprawdź, na czym polega curving.

  "Trochę się tego wstydziłam" .

  Martyna i Mateusz Walczakowie razem dokonali naprawdę niesamowitej rzeczy.

  Czy łączy ich coś poważnego? Aktorka komentuje.

  Media społecznościowe dały oszustom matrymonialnym nowe narzędzia. Tego typu przestępstw z każdym rokiem jest o 70 proc. więcej. Dlaczego wciąż bezwarunkowo wierzymy każdemu pierwszemu adoratorowi?

  "Nic dziwnego, że on czuje się odrzucony".

  Na czym polega jej fenomen? Sprawdź.

  W rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl o niebezpiecznym obliczu romantycznych uniesień opowiedziała psychoterapeutka Zuzanna Butryn.

  Antoni Królikowski obecnie jest zakochany w Izabeli, która stroni od błysku fleszy i czerwonych dywanów. Aktor wierzy, że właśnie z tą kobietą u boku może przezwyciężyć wszystkie przeciwności losu.

  - To brzmi jak żart - komentują internauci.

  Wojtek i Agata Sawiccy od lat prowadzą bloga "Life on Wheelz". Na początku września para wzięła ślub. Co zmieniło się w ich życiu od tamtej pory? Miłość wciąż kwitnie, a małżonkowie wspólnie rozwijają nowe pasje. Agata właśnie rozpoczęła swoją muzyczną drogę. Na naszej scenie zaśpiewała utwór "Hej słońce".

  Dlaczego para zdecydowała się budować relację bez bliskości fizycznej?

  To właśnie ona reprezentowała go w słynnym procesie o zniesławienie.

  Koniecznie sprawdźcie jej repertuar.

  Aktor pokusił się o miłosne wyznanie.

  Mogłoby się wydawać, że nie da się nikogo zmusić do miłości. Tymczasem na popularnej platformie Tik Tok można znaleźć wiele miłosnych zaklęć mające sprawić, że osoba, którą jesteśmy zainteresowani w końcu zwróci na nas uwagę. Czy to działa? Internauci nie mają najmniejszych wątpliwości.

  Pierwsza miłość zwykle zapisuje się w pamięci na całe życie. Młodzieńcze uniesienia są niczym emocjonalny drogowskaz, który kształtuje nasze podejście do bliskości, a co za tym idzie także i umiejętność budowania kolejnych relacji. Czasem stanowią one przeszkodę w odnalezieniu spełnienia, ale zdarza się i tak, że pozwalają lepiej zrozumieć własne potrzeby. W rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl o ich wyjątkowym potencjale opowiedziała terapeutka Ewelina Bazyluk.

  Małżeństwo Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek to już przeszłość. Para oficjalnie zakończyła swój związek. Wszystko wskazuje na to, że tancerz ponownie odnalazł miłość. W mediach społecznościowych opublikował zdjęcie z tajemniczą kobietą.

  Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana był jednym z najhuczniejszych wydarzeń polskiego show-biznesu. W tym roku zakochani świętują 6. rocznicę małżeństwa. Pokazali pamiątkowe zdjęcia z uroczystości.

  Kto przejmie opiekę nad pupilami po jej śmierci?

  Małgorzata Ohme i jej partner Rafał Jakóbiak w jednym z wywiadów opowiedzieli o swoim związku, pierwszej randce i pierścionku zaręczynowym. - Było to zaskoczenie - czytamy.

  Kultowy program "Ślub od pierwszego wejrzenia" wraca na antenę. 8. sezon telewizyjnego eksperymentu przyniesie wiele zwrotów akcji i porywów serca. Szóstka singli otrzyma od ekspertów szansę na odnalezienie swojej drugiej połówki.

  "Nie mogę w to uwierzyć".

  Sandra Kubicka poznała blaski i cienie relacji damsko-męskich. Była w dwóch poważnych związkach, dwukrotnie zaręczona, ale też dwa razy cierpiała z powodu toksycznych narzeczonych.

  Maciej Orłoś jest szczęśliwie zakochany. Jego partnerką jest Paulina Koziejowska, dziennikarka show-biznesowa. Para postanowiła udzielić pierwszego wspólnego wywiadu specjalnie dla Dzień Dobry TVN.

  Pisarka kilka dni temu obchodziła 46. urodziny. O tym, jak zmieniło się w ostatnim czasie jej życie, związku i jego pandemicznych początkach, opowiedziała goszcząc w Dzień Dobry TVN.

  Edyta Herbuś jest szczęśliwie zakochana. Od 5 lat tworzy udany związek z Piotrem Bukowieckim, producentem telewizyjnym. Z okazji kolejnej rocznicy tancerka pokazała ich wspólne, romantyczne zdjęcia.

  Małgorzata Socha pochwaliła się w mediach społecznościowych wspólnym zdjęciem z mężem. Aktorka dodała, że wraz z ukochanym wybrała się w Hiszpanii na romantyczną randkę o zachodzie słońca.

  Pierwsze spotkanie z kimś, kto nam się podoba i budzi nasze zainteresowanie, zazwyczaj jest bardzo stresujące. Chcemy dobrze wypaść i pokazać się z jak najlepszej strony. Niestety czasem zdarza się, że nasze zdenerwowanie jest zbyt duże i coś idzie nie tak. Jak się zachować na pierwszej randce? Jakich błędów nie popełniać? O tym w Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z Anną Godlewską coachem i trenerką osobowości.

  Eliza i Jay poznali się w 5. edycji "Hotelu Paradise". Byli jedną z najsilniejszych par w programie, jednak nie udało im się dojść do finału. Choć nie zdobyli głównej nagrody, to wygrali coś o wiele cenniejszego.