związek

  związek

  "Mój partner został nazwany pedofilem".

  Kim jest wybranek Meirivone?

  Maffiashion, czyli Julia Kuczyńska, rozstała się z Sebastianem Fabijańskim. Blogerka ucięła spekulacje, które pojawiały się w mediach. Kolejne publikacje na temat jej życia osobistego sprawiły, że zdecydowała się ostatecznie potwierdzić informację o zakończeniu związku ze znanym aktorem. Zdementowała także nieprawdziwe pogłoski.

  Mateusz Damięcki opublikował w sieci zdjęcie z żoną i opatrzył je wzruszającym opisem.

  Lato to najlepszy czas na poznawanie nowych osób. Młode pokolenie nie lubi jednak marnować czasu na spotkania, które nie mają przyszłości. Z tego powodu powstał nowy trend randkowania zwany hardballing. To idealny sposób na weryfikację, czy związek z drugą połówką ma sens.

  Mama Roberta Lewandowskiego jest szczęśliwie zakochana. Na profilu w mediach społecznościowych Marioli Bojarskiej-Ferenc, Iwona Lewandowska pokazała się w towarzystwie tajemniczego mężczyzny.

  Dlaczego niektórzy unikają jak ognia ekspartnerów swoich drugich połówek, a inni potrafią nadawać z nimi na tych samych falach? Od czego to zależy? Nasze rozmówczynie opowiedziały o swoich doświadczeniach.

  Paweł Olejnik był uczestnikiem 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Choć małżeństwo z Katarzyną Zięciak nie przetrwało, to jednak nie był zbyt długo sam. Już od roku jest w szczęśliwym związku.

  Kryzys w związku może wynikać z różnych problemów, w tym także niedopasowania partnerów pod względem potrzeb seksualnych. Zdarza się, że jedna ze stron inicjuje intymne zbliżenie, ale spotyka się z niechęcią ukochanej osoby. Historia 27-letniej Agnieszki pokazuje, że bliskość cielesna nie musi stanowić priorytetu, nawet tuż po ślubie.

  W Dzień Dobry Wakacje ujawnili płeć maleństwa.

  Kamil i Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstali się jakiś czas po zakończeniu programu. Decyzję o rozwodzie podjął mężczyzna. Jak zareagowała na nią rodzina uczestnika miłosnego eksperymentu?

  Influencerka plus size promuje ciałopozytywność. Jej najpopularniejsze nagrania to te, na których pojawia się ze swoim mężem. Mężczyzna jest umięśniony i ma wyrzeźbioną sylwetkę.

  - Jest młodszy ode mnie - wyznaje.

  Wiśniewscy podzielili się z obserwatorami wspólnym zdjęciem opatrzonym romantycznym opisem - nie wszystkim się to spodobało.

  Agnieszka i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstali się tuż po zakończeniu programu, ale ich losy nadal śledzą fani popularnego show. Byli małżonkowie udzieli także kilku wywiadów, w których opowiedzieli o małżeństwie i życiu po jego zakończeniu. Niedawno Kamil został poproszony o wypowiedź na temat swojego związku z Agą. Jak z perspektywy czasu patrzy na ich rozstanie?

  Dla niektórych wakacje bez drugiej połówki to powód do niepokoju.

  Poznajmy te najbardziej intrygujące.

  Wiele osób uważa, że każdemu z nas pisane jest znalezienie "drugiej połówki". Jednego, wyjątkowego człowieka, z którym założymy rodzinę i spędzimy resztę życia. Według badaczy nie jest to do końca prawda.

  Zakochane kobiety są w stanie zrobić naprawdę wiele dla swoich partnerów. Niejednokrotnie nawet zadłużają się na astronomiczne kwoty. Doskonale wie o tym pani Katarzyna. Mężczyzna z aplikacji randkowej zauroczył ją, a potem miał wyłudzić od niej 300 tys. złotych. Historią zainteresowali się reporterzy programu Uwaga! TVN.

  Keanu Reeves i Alexandra Grant są dzisiaj na językach całego świata. Zakochani pojawili się na prestiżowej gali MOCA 2022. Ich wspólne zdjęcia to niespodzianka dla fanów, którzy nieczęsto mają szansę zajrzeć do prywatnego życia aktora.

  Główny Urząd Statystyczny niedawno opublikował dokument, w którym można wyczytać kilka ważnych informacji. To, co zaskakuje, to fakt, że w Polsce mamy zdecydowanie mniej kobiet w stosunku do mężczyzn – i to aż o milion! Komu zatem trudniej znaleźć drugą połówkę? O tym w Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z psycholog Kasią Kucewicz, swatką Anną Guzior-Rutyną, singielką Izabelą Juszczak oraz kitesurferem Victorem Borsukiem.

  Dlaczego mikrorandki mogą zdziałać cuda w twoim związku? O tym opowiedziała nam psycholog Jessica Kmieć.

  Okazuje się, że ich związek był daleki od ideału.

  "Lepiej późno niż wcale".

  Psycholog rozwiewa wątpliwości.

  "Pomyślałam, że szkoda czasu na kogoś, kto mnie nie słucha..."

  Czym jest ROCD i skąd się bierze? To zmora naszych czasów, której tajniki zgłębiła dla dziendobry.tvn.pl psycholog Marzena Mawricz.

  "Żebym mogła usłyszeć Ciebie, siebie potrzebuję usłyszeć najpierw" - napisała aktorka.

  Gdy jedni marzą o białej sukni i uroczystej ceremonii, inni uciekają przed decyzją i panicznie boją się zobowiązań wobec ukochanej połówki. Taki paraliżujący lęk ma nawet swoją nazwę - gamofobia.

  "Problem pojawia się, gdy zaczynamy tworzyć coś, co nie istnieje".