Lew, Panna, Waga, Skorpion. Horoskop dzienny na środę, 02.08.2023

Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na środę, 2 sierpnia 2023 r. dla Lwów, Panien, Wag, Skorpionów. Dzisiaj usłyszymy o jakimś ważnym sojuszu i nowych współpracach. Może dojść również do problemów z źle wykonanymi budynkami, które pod wpływem błędów konstrukcyjnych mogą ulegać uszkodzeniu.

Horoskop dzienny na środę, 2 sierpnia 2023 r. - Lew, Panna, Waga, Skorpion

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Dzień będzie ci upływał na wysokim poziomie energii. Chociaż nadal masz problem ze snem i wysokie ciśnienie, nie odczuwasz tego jako jakieś szczególnie obciążenie. Działasz i się nie zastanawiasz. Zdecydujesz się na to, aby mimo wszystko dać komuś kolejną szansę. Może chodzić o partnerstwo sercowe, ale również dobrze uściśniesz komuś dłoń w biznesie.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Dzisiaj oddasz się w zupełności pracy. Będziesz otwarta na rozmowy i negocjacje, pomimo tego, że coś wydaje się nie do przezwyciężenia. Twój opiekun Merkury będzie działał na twoją korzyść, ale Saturn w opozycji spowoduje, że ktoś będzie przeciwstawiał się twoim pomysłom i marzeniom. Wymagania będą twarde. Pokaż zaświadczenia, pieczątki, pozwolenia na użytkowanie, książeczkę szczepień a przeciwnik zmięknie.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Księżyc nadal przebywa w przyjaznym ci znaku Wodnika, co wpływa pozytywnie na twój humor i nastawienie do życia. Spodziewaj się pozytywnych wiadomości w kontekście twoich spraw sercowych i finansowych. Niestety dzisiaj trochę gorzej ze zdrowiem. Być może zabalowałaś i boli cię gardło, krtań bądź kark.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Środa będzie dla ciebie już lżejsza i spokojniejsza. Układ na niebie jest lepszy w odbiorze. Pełnia Kukurydzianego Księżyca wytrąciła cię z toru jazdy, ale wracasz już na swój kurs. Spokojnie, daj sobie złapać oddech. Nie wszystko na raz. Powolutku. Zaraz się poczujesz silniejszy i wtedy wrócisz do pewnych tematów.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop na 02.08.2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ DrPixel

podziel się:

Pozostałe wiadomości