astrologia

  astrologia

  Tradycyjnie wraz z końcem miesiąca zapraszamy na czat z Astrolog Merkurją w Dzień Dobry TVN. Co czeka nas w maju? Czy wiosna zwiastuje zmiany w życiach poszczególnych znaków zodiaku? A może przed nami wyjątkowo spokojny miesiąc? Sprawdź horoskop miesięczny na maj 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 17 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Księżyc znajduje się w znaku Strzelca. Srebrny Glob po kumulacji, która miała miejsce w trakcie wczorajszej Pełni, zaczyna zmniejszać widoczność swojej tarczy.

  Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 16 maja 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Srebrny Glob znajduje się w znaku Skorpiona. Na niebie zaobserwujemy Pełnię Księżyca oraz zaćmienie naszego naturalnego satelity. Oczywiście będzie ono dostępne dla tych, którzy zdecydowali się wstać przed świtem. Reszta amatorów astronomicznych zjawisk może obejrzeć relacje z wydarzenia w Internecie. 

  Sprawdź, jaki jest horoskop tygodniowy na 9-15 maja 2022 roku. Słońce przez cały tydzień przebywa w znaku Byka. Nasz naturalny satelita powiększa swoją tarczę i dąży do Pełni w Skorpionie, która będzie mieć miejsce na początku kolejnego tygodnia. Wraz z wzrastającym Srebrnym Globem nasze emocje, marzenia i uczucia będą się umacniać i gwałtownie manifestować w Naszym życiu.

  Jaki jest horoskop dzienny na piątek, 13 maja 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Wagi. Na niebie brak większych układów planetarnych, ale utworzy się pozytywna opozycja pomiędzy Srebrnym Globem a Wenus. 

  Jaki jest horoskop dzienny na środę, 11 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, rosnący Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Panny. Dzisiaj nastąpi oczekiwany ingres Jowisza do znaku Barana.

  Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 25 kwietnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Księżyc zaczyna dzień w znaku Wodnika. W południe Srebrny Glob przejdzie do znaku Ryb. Dzisiaj na niebie utworzy się pozytywny sekstyl Merkurego i Neptuna. Dowiedz się, co mówią gwiazdy.

  Jaki jest horoskop na piątek, 22 kwietnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Koziorożca. To kolejny dzień, w którym kwestie zawodowe, edukacyjne i firmowe będą zaprzątać Nam głowę. Konsekwencją, uporem i determinacją będzie można wiele osiągnąć. Dzień niesie Nam również pewne niepokoje finansowe i wahania na giełdach czy globalnych rynkach.