astrologia

  Sprawdź horoskop dzienny na poniedziałek, 26 września dla wszystkich znaków zodiaku.

  Sprawdź horoskop dzienny na niedzielę, 25 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Sprawdź horoskop dzienny na sobotę, 24 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 23 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce nad ranem, o godzinie 3:03 zostawia za plecami znak Panny i wkracza do znaku Wagi, a tym samym rozpoczyna się astronomiczna jesień. Dzisiaj będziemy mieli do czynienia ze zjawiskiem równonocy, czyli dosłownie rzecz biorąc, noc i dzień będą trwały dokładnie po dwanaście godzin. Samo to jest już mocnym wydarzeniem na niebie, a oprócz tego Srebrny Glob o godzinie 9:53 zmieni znak z Lwa na Pannę. Dodatkowo Słońce utworzy koniunkcję z Merkurym, który następnie przejdzie ruchem wstecznym ze znaku Wagi do znaku Panny. 

  Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 16 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Panny, malejący Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Bliźniąt. Dzień będzie nieprzewidywalny, bardzo nerwowy i wypełniony starciami.

  Sprawdź horoskop dzienny na czwartek, 15 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Byka. Po godzinie 22.15 Srebrny Glob przejdzie do znaku Bliźniąt. Dzisiaj na niebie pojawi się tylko kwinkunks pomiędzy Ceres a Neptunem. Oba światła horoskopu (Słońce i Księżyc) ułożą się rano w pozytywnym trygonie więc możemy liczyć na wyrozumiałość innych i większe chęci do pracy. Czwartek będzie upływał niby spokojnie i bez większych sensacji, ale z jakimś podskórnym ciśnieniem w tle. Popołudniu zaczniemy odczuwać zbliżającą się kwadraturę Wenus i Marsa, która pod koniec tygodnia zaogni partnerskie sprzeczki. Dzisiaj cieszmy się jeszcze pracowitą i spokojną atmosferą.

  Sprawdź horoskop dzienny na środę, 14 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Byka. Dzisiaj na niebie brak większych aspektów pomiędzy planetami. Środa będzie upływała spokojniej i przyjemniej niż ostatnie dni. Na uwagę zasługuje przedpołudniowy trygon pomiędzy Wenus i Srebrnym Globem, który ułatwi rozmowy o pieniądzach, korekty w dokumentach oraz poprawi atmosferę w biurach. Nawet jeśli zdarzać się będą pomyłki, będziemy na nie reagować z większą wyrozumiałością i życzliwością wobec kontrahentów i petentów.

  Sprawdź horoskop dzienny na wtorek, 13 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Barana. Po godzinie 13.40 Srebrny Glob przejdzie do znaku Byka. Dzień upłynie nam na wydatkowaniu zgromadzonej energii.

  Sprawdź horoskop dzienny na niedzielę, 11 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Nadchodząca Pełnia Żniwiarzy, czyli ostatnia pełnia lata i całego Lunarnego Cyklu, to w astrologii wyjątkowy czas. Co oznacza dla każdego ze znaków zodiaku? Skąd ta nazwa? Kiedy będzie można obserwować wrześniowy Księżyc w Znaku Ryb?

  Jaki jest horoskop dzienny na czwartek, 8 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Panny, Srebrny Glob przez cały dzień przebywa w znaku Wodnika. Dzisiaj na niebie brak większych układów pomiędzy planetami, ale trudności, które wywołuje zbliżająca się, ostatnia Pełnia Księżyca dadzą się nam już we znaki. 

  Jaki jest horoskop dzienny na środę, 7 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Koziorożca. Po godzinie 5.41 Srebrny Glob przejdzie do znaku Wodnika. Na niebie utworzy się opozycja planetoidy Ceres znajdującej się w znaku Lwa i Saturna przebywającego w znaku Wodnika.

  Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 6 września 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słonce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Koziorożca i zaokrągla swoją tarczę dążąc do pełni. Dzisiaj na niebie brak większych układów pomiędzy planetami, ale Słońce i Księżyc ustawią się w przyjaznym trygonie. 

  Sprawdź horoskop dzienny na niedzielę, 4 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Strzelca. Na niebie brak większych układów pomiędzy planetami.

  Wspaniały, majestatyczny i cudowny sierpień będzie przynosił dla większości znaków zodiaku szczęśliwe trafy i korzystne zbiegi okoliczności. Sprawdź horoskop miesięczny na sierpień dla wszystkich znaków zodiaku.

  Jaki jest horoskop na nadchodzący tydzień 22-28 sierpnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

  Astrolog Merkurja sprawdziła, co przyniesie wtorek.

  Jaki jest horoskop na nadchodzący tydzień 15-21 sierpnia 2022 roku? W ciągu najbliższych dni Słońce nadal rezyduje w znaku Lwa. Księżyc na nocnym niebie będzie jeszcze dość wyraźnie widoczny, ale jego tarcza zaczyna się kurczyć. Przed nami nieco sympatyczniejsze i lżejsze układy, które powinny mocno umilić ten tydzień. 

  Jaki jest horoskop dzienny na piątek, 12 sierpnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Wodnika. Dzisiaj na niebie dojdzie do pełni zwanej Księżycem Ziarna, Czerwonym Księżycem lub Kukurydzianą Pełnią.

  Jaki jest horoskop dzienny na środę, 10 sierpnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

  Czym przywita nas nowy tydzień?

  Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 7 sierpnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

  Poniesie nas fantazja.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc rozpocznie dzień w znaku Bliźniąt, ale późnym wieczorem po godzinie 23:16 przejdzie do znaku Raka. Sprawdź horoskop na czwartek, 4 sierpnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Dzień spędzimy pod wrażeniem kwadratury Merkurego i Urana, która sprawi, że będziemy czuli się zaskoczeni, zmuszeni do zmiany planów i elastycznego podejścia do wielu spraw. Dzisiaj układy na niebie będą przewracać ustalenia i plany do góry nogami. Przygotujmy się na niespodzianki.

  To będzie tydzień pełen szybkich decyzji i błyskawicznych zwrotów akcji. Wygrywać będą ci, którzy nie będą bali się ryzyka i pójścia zupełnie nową ścieżką. Sprawdź horoskop tygodniowy od 1 do 7 sierpnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Pierwszy dzień sierpnia upłynie Nam pod silnym wpływem Merkurego, patrona komunikacji, handlu i negocjacji. Ta szybka i niewielka planeta utworzy najpierw koniunkcję ze Słońcem, a następnie opozycję z Saturnem. Dzięki opozycji Merkurego i narzucającego dyscyplinę Saturna możemy porobić porządki w dokumentach, wyłowić jakieś błędy, usterki i niedopatrzenia. Sprawdź horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku na poniedziałek, 1 sierpnia 2022 r.

  Jaki jest horoskop dzienny na piątek, 29 lipca 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc również. Na niebie brak większych układów pomiędzy planetami, ale będziemy jeszcze pod wpływem wczorajszego Nowiu Księżyca i inauguracji wejścia Słońca w tak zwany Lion Gate, czyli Bramę Lwa.

  Jaki jest horoskop dzienny na czwartek 28 lipca 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Lwa, Srebrny Glob przywita dzień w znaku Raka, ale o godzinie 8:35 przejdzie do znaku Lwa. Wieczorem w znaku królewskiego kota dojdzie do Nowiu Księżyca, który będzie związany z braniem odpowiedzialności za własne życie. Rozprawimy się z tymi, którzy dyktują nam, co mamy robić.

  Jaki jest horoskop dzienny na środę, 27 lipca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Raka. Na niebie brak większych układów między planetami. Srebrny Glob zachęca nas przed nowiem do porządkowania stosunków rodzinnych i ułożenia spraw familijnych oraz ugładzenia naburmuszonych krewnych.