horoskop dzienny

  horoskop dzienny

  Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc znajduje się w znaku Wodnika. Na niebie utworzy się trudna kwadratura pomiędzy Marsem rezydującym w znaku Skorpiona, a Jowiszem przebywającym w znaku Wodnika. To układ, który będzie powodował zwiększenie się ciśnienia wewnętrznego. Sprawdź, co czeka wszystkie znaki zodiaku w horoskopie na środę, 8 grudnia 2021 r.

  Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Koziorożca. Po 12:48 Srebrny Glob przeniesie się do znaku Wodnika. Ponadto na niebie Wenus utworzy kwadraturę z boginią niezgody Eris, a Merkury ustawi się również w kwadraturze ze zwodniczym Neptunem. Sprawdź, co czeka wszystkie znaki zodiaku w horoskopie na wtorek, 7 grudnia 2021 r.

  Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc przebywa w znaku Skorpiona. Srebrny Glob zmniejsza się na nocnym niebie i szybko dąży do Nowiu połączonego z zaćmieniem, dlatego możemy odczuwać dziwne napięcie nerwowe, ale i pewne blokady dotyczące podejmowanego działania. Merkury w kwinkunksie z Uranem spowoduje konflikty informacyjne i walkę na wiadomości. Wiele z nich będzie nieprawdziwych. Sprawdź, jaki będzie horoskop dzienny na czwartek, 2 grudnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

  Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc znajduje się w znaku Wagi. Na niebie utworzy się sekstyl pomiędzy Merkurym a Saturnem. Obie planety będą w przyjaznym kontakcie i pomogą w racjonalnym uporządkowaniu sytuacji, podjęciu konkretnych decyzji i przyłożeniu się do swoich obowiązków w pracy bądź szkole. Sprawdź, co czeka wszystkie znaki zodiaku we wtorek 30 listopada.

  Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc znajduje się w znaku Panny. Na niebie Srebrny Glob maleje i dąży do nowiu. Dzisiaj będziemy chcieli gruntowanie wszystko przemyśleć i zaplanować wydarzenia kolejnego tygodnia. Poznaj horoskop na niedzielę 28 listopada dla wszystkich znaków zodiaku

  Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Lwa. O godzinie 3:11 Srebrny Glob przejdzie do znaku Panny. Na niebie dużo się dzisiaj wydarzy. Po pierwsze będziemy mieli do czynienia z Trzecią Kwadrą Księżyca w znaku Panny. Ta faza księżycowego cyklu sprzyja definitywnemu zamykaniu niewygodnych kwestii, oczyszczaniu się oraz pozbywaniu tego, co jest szkodliwym balastem. Ponadto, zarówno Słońce jak i Merkury utworzą opozycję z planetą karłowatą Ceres. Jaki będzie horoskop dzienny na sobotę, 27 listopada 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

  Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc nadal znajduje się w znaku Lwa. Na niebie brak większych układów pomiędzy planetami. Srebrny Glob utworzy opozycję z Jowiszem o godzinie 17:23. Po południu znaki ogniste (Barana, Lew, Strzelec) mogą się pokusić o zagranie w gry liczbowe, jest szansa powodzenia. Jaki będzie horoskop dzienny na piątek, 26 listopada 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

  Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc znajduje się w znaku Lwa. Srebrny Glob o 16:31 utworzy kwadraturę z Uranem co po południu obdarzy Nas pewną całkiem sporą zmianą klimatu i zaskakującymi wiadomościami. Kilku znakom nie wszystko pójdzie zgodnie z planem. Dotyczy to głównie Wodników, Lwów i Byków. Jaki będzie horoskop dzienny na czwartek, 25 listopada 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

  Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc znajduje się w fazie Raka. Tuż przed godziną siedemnastą Srebrny Glob przejdzie do znaku Lwa. Na niebie aktywny będzie również Merkury, który po południu zmieni położenie ze znaku Skorpiona na znak Strzelca. Jaki będzie horoskop dzienny na środę, 24 listopada 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

  Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Raka. Atmosfera stanie się odrobinę lżejsza i bardziej swobodna niż ta w ostatnich dniach. Jaki będzie horoskop dzienny na wtorek, 23 listopada 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

  Poniedziałek rozpoczniemy z zupełnie świeżą energią i innym, bardziej aktywnym nastawieniem do życia. Dwa światła horoskopu zmieniają pozycję na niebie, w związku z czym powinniśmy liczyć się z tym, że aura w pracy i szkole znacznie się zmieni. Sprawdź horoskop dzienny na poniedziałek 22 listopada dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce przebywa w znaku Skorpiona, Księżyc znajduje się w znaku Bliźniąt. Nasz naturalny satelita zaczyna na wieczornym niebie maleć. Będziemy jeszcze mocno pod wpływem wczorajszej Pełni i zaćmienia Księżyca, dlatego możemy odreagować stres na bliskich i znajomych. Na niebie utworzy się ponadto trudny aspekt zwany kwinkunksem pomiędzy Merkurym a planetą karłowatą Eris. Jaki będzie horoskop dzienny na sobotę, 20 listopada 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

  Słońce przebywa w znaku Skorpiona, Srebrny Glob znajduje się w znaku Byka. Na niebie uściśla się dzisiaj Pełnia Księżyca, której będzie towarzyszyć prawie czterogodzinne zaćmienie naszego naturalnego satelity. Zaćmieniu będzie dopingować również trygon pomiędzy Wenus a Uranem, który pomoże w dostosowaniu się do szybko zmieniających się energii. Jaki będzie horoskop dzienny na piątek, 19 listopada 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

  Sprawdź horoskop dzienny na czwartek, 18 listopada 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Skorpiona, Księżyc znajduje się w znaku Byka. Z każdą godziną odczuwamy coraz mocniej wpływ uściślającej się Pełni oraz nadchodzącego zaćmienia Srebrnego Globu.

  Słońce przebywa w znaku Skorpiona, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Barana, ale od godziny 3.17 przeniesie się do znaku Byka, w którym przygotowywać się będzie do Pełni w tym właśnie znaku. To położenie Srebrnego Glob sprawi, że będziemy myśleć o zabezpieczeniu się materialnym i o pomnażaniu swojego stanu posiadania. Co czeka wszystkie znaki zodiaku w środę 17 listopada 2021 roku?

  Słońce przebywa w znaku Skorpion, Księżyc znajduje się w znaku Barana i ciągle nabiera kształtu, dążąc do Pełni. Na niebie uruchomi się kwadratura pomiędzy Jowiszem, który znajduje się w znaku Wodnika a Słońcem, które nadal przemierza stopnie znaku Skorpiona.

  Słońce przebywa w znaku Skorpiona, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Wodnika. Po godzinie 8.53 Srebrny Glob przejdzie do znaku Ryb. Na niebie utworzy się dobroczynny i uzdrawiający trygon pomiędzy Słońcem, a planetą duchowości i intuicji czyli Neptunem. Jaki jest horoskop dzienny na piątek, 12 listopada 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

  Słońce przebywa w znaku Skorpiona, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Koziorożca. O godzinie 4.02 Srebrny Glob przejdzie do znaku Wodnika. Dzisiaj na niebie dojdzie do ważnych i trudnych układów. Jaki jest horoskop dzienny na środę, 10 listopada 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

  Słońce przebywa w znaku Skorpiona, Księżyc znajduje się w znaku Koziorożca. Dzień przyniesie kolejne presje i napięcia. Cały zodiak odczuwa już wpływ zbliżającej się koniunkcji Merkurego i Marsa oraz kwadratury Marsa i Saturna, która niebawem będzie mieć miejsce. Z mediów popłyną niepokojące informacje. Zdenerwowanie i obawy będą towarzyszyć większości osób i przełożą się na sprawy rodzinne czy partnerskie. Warto zachować wewnętrzny spokój i nie ulegać lękom. Praca wbrew pozorom, za sprawą Księżyca w Koziorożcu może iść sprawnie i składnie.

  Sprawdź horoskop dzienny na niedzielę, 7 listopada 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Skorpiona, Księżyc znajduje się w znaku Strzelca. Dzień nie przyniesie Nam większych układów planetarnych, więc możemy liczyć na rozluźnienie, spędzenie czasu w gronie najbliższych, zbieranie sił do kolejnego tygodnia, a nawet trochę lenistwa. Jeśli postawimy na aktywność fizyczną, to raczej po południu i w ograniczonym zakresie.  

  Sprawdź horoskop dzienny na sobotę, 6 listopada 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Skorpiona, Księżyc również rozpoczyna dzień w znaku Skorpiona, po godzinie 1:52 Srebrny Glob przejdzie do znaku Strzelca. Na niebie chwila oddechu i spokojniejszy klimat.