Horoskop kamieni na wiosnę 2023. Co może spotkać znaki zodiaku?

Źródło: Dzień Dobry TVN
Szczęśliwe kamienie dla znaków zodiaku
Szczęśliwe kamienie dla znaków zodiaku
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Jakie minerały, kamienie szlachetne i półszlachetne mogą przynieść powodzenie w finansach i w miłości? Czy są jakieś przypisane dla zodiaku? Który kamień tej wiosny jest uniwersalny? Sprawdź horoskop z klejnotów dla wszystkich znaków zodiaku.

Co prawda istnieją minerały przypisane ,,na sztywno’’ do poszczególnych znaków zodiaku, które odzwierciedlają ich charakter i cechy, jak na przykład rubin dla Barana, granat dla Skorpiona czy ametyst dla znaku Ryb, ale wraz z ciągle zmieniającymi się układami planetarnymi, w pewnych okresach mamy do czynienia z koniecznością modyfikacji i skorzystania z energii innych niż zazwyczaj kamieni. Tej wiosny kamieniem uniwersalnym dla wszystkich znaków zodiaku, przynoszącym powodzenie i przyciągającym sukces jest frenit.

Uniwersalny frenit

Chociaż mały kawałek tego minerału w kolorze delikatnej zieleni podniesie właścicielowi samoocenę, pomoże w uzyskaniu równowagi emocjonalnej, wpłynie doskonale na czakrę serca. Włożony do portfela sprawi, że więcej banknotów zacznie wpadać do środka, niż z niego wychodzić. Frenit na wiosnę 2023 obudzi w sercach zmęczonych osób nadzieję na lepszą przyszłość. Warto skorzystać z jego pomocy i zakupić sobie biżuterię z tym ciekawym minerałem. W przypadkach indywidualnych oczekiwań, warto skorzystać z tajemnych mocy zaklętych w unikatowych klejnotach i wykorzystać je jako osobisty talizman na szczęście w wybranej przez nas sprawie.

Horoskop kamieni na wiosnę 2023

Baran

finanse – tygrysie oko

Ten kamień przywoła odwagę w biznesie, pojawią się sprzyjający wspólnicy, zaczniesz dostrzegać więcej okazji do prowadzenia swoich interesów. Rozpuścisz blokady dotyczące podpisania ważnych umów.

miłość – zielony agat

Agat w kolorze zielonym ułatwi ci komunikację w związku, będziesz bardziej uważny i chętniejszy do słuchania drugiej strony, co znacznie poprawi jakość twojej relacji. Samotnym Baranom zielony agat umożliwi poznanie nowej osoby i przełamanie pierwszych lodów.

Byk

finanse – cytryn

Jeśli szukasz nowej pracy bądź wyższego stanowiska, nie możesz trafić lepiej jeśli chodzi o pomocny minerał. Cytryn ułatwi podpisanie ważnej umowy, poprzez otaczające cię, niby przypadkowe osoby przekaże ci również informacje o czekającym wakacie. Rozchmurzy ci buzię i wykażesz się uśmiechem na rozmowach kwalifikacyjnych.

miłość – larwikit

Po ostatnich, trudnych i chwiejnych relacjach, nareszcie trafi ci się stabilny partner. Zakupiony i trzymany blisko ciała larwikit spowoduje również wyciszenie lęków przed odrzuceniem.

Bliźnięta

finanse – kryształ górski

Od dawna masz poczucie, że stać cię w pracy i finansach na więcej, ale tak jakbyś był niewidzialny dla osób decyzyjnych. Zakup sobie kryształ górski, szybko ktoś cię dostrzeże, i doceni twoją pracę, tak jak na to zasługujesz.

miłość – granat

Ten mocny i ceniony od starożytności kamień ma ogromną moc wprowadzania namiętności. Możesz liczyć na ożywienie stałego związku lub przyciągnięcie nowego płomienia.

Rak

finanse – labradoryt

Ten piękny, obdarzony mistyczną poświatą minerał sprawi, że zadzieje się magia w twoim portfelu! Możliwa szybka podwyżka pensji, nagłe wpływy, a nawet wygrane na loteriach czy konkursach. Fortuna zamierza się tobą zająć.

miłość – ametyst

Kamień, który spowoduje oczyszczenie twojej relacji z niedomówień. Jeśli masz na to odwagę i ochotę, za sprawą ametystu już niebawem szczerość i prawda zagoszczą w twoim związku. Samotne Raki przyciągną uczciwą, uduchowioną osobę.

Lew

finanse – fluoryt

Ten minerał, który bywa nazwany kamieniem geniuszy przyniesie ci mądre rozwiązania konfliktów w pracy, załagodzi spory i przysporzy idealnych pomysłów na zwiększenie swojej efektywności. Pojawią się nowe źródła dochodów. Niebawem możliwe również nowe auto.

miłość – kwarc różowy

Po ciężkich wpływach opozycji Saturna czas na uleczenie traum serca. Kwarc różowy to wyrozumiały, czuły partner i ktoś, kto nie zawiedzie twojego zaufania. Pierścionek z tym minerałem bardzo wskazany.

Panna

finanse – onyks

Onyks przyniesie ci oczekiwaną stabilność zatrudnienia. Dzięki interakcji z tym minerałem możesz liczyć na zgromadzenie oszczędności i mniejsze wydatki w codziennym funkcjonowaniu. Dobrobyt płynący zarówno z pracy rąk, jak i z korzystania ze szczęśliwych okazji, będzie twoim nawykiem.

miłość – perły

W relacjach partnerskich przyda ci się empatia, delikatność i czułe rozmowy. Dzięki sile pereł, możesz bardziej otworzyć się na potrzeby partnera, partnerki i dzięki temu pogłębić waszą relację. Perły pomogą ci również w zdobyciu serca upragnionej osoby.

Waga

finanse – kwarc różowy

Sympatia do pieniędzy jak najbardziej wskazana. Kwarc różowy przyciągnie ci grube banknoty do portfela i sprawi, że pieniądze będą cię lubić z taką wzajemnością, jak ty je lubisz. Może się okazać, że dokąd się nie udasz, tam przyciągniesz finanse.

miłość – tygrysie oko

Potrzebujesz więcej odwagi w nawiązywaniu nowych znajomości. Zapewni ci ją tygrysie oko, które powinnaś nosić tak, aby było widoczne dla innych. W stałej relacji przyda ci się więcej zadziorności. Tygrysie oko to więcej asertywności w twoim partnerstwie.

Skorpion

finanse – kwarc dymny

Dzięki koralikom z kwarcu dymnego ugruntujesz swoją pozycję, nie dasz się odepchnąć od ważnych projektów. Zakorzenisz się na swoim stanowisku. W twoim świecie finansów pojawi się więcej stabilności i przewidywalności.

miłość – karneol

Karneol energetyzuje twoje serce i czakrę sacrum, staniesz się tak atrakcyjny, że partner nie będzie mógł się od ciebie odkleić. Jeśli chcesz spotkać kogoś nowego, o równie gorącym temperamencie jak ty, koniecznie kup sobie chociaż mały karneol do noszenia w kieszeni.

Strzelec

finanse – perydot

Ten kamień, który sam w sobie jest amuletem szczęścia przyniesie ci duże wpływy, w tym również, a może w szczególności te niespodziewane. To, co powstrzymuje cię przed korzystaniem ze sprzyjających okoliczności zostanie zlikwidowane. Perydot zwany również oliwinem zaprosi obfitość do twojego życia na wiosnę.

miłość – krzemień pasiasty

Twoim największym problemem w relacjach jest to, że nie możesz znaleźć nikogo, kto by ci sprostał. Krzemień pasiasty noszony w okolicy paska spowoduje, że pojawi się partner na twoją miarę, mający pasję i wewnętrzny ogień. W starej relacji zrobicie coś z adrenaliną w tle.

Koziorożec

finanse – granat

To mocny i energetyzujący kamień. Kiedy zaczniesz nosić granaty, twoja praca przyniesie wymierny efekt, bardzo możliwe, że pojawią się wpływy z nieruchomości. Tej wiosny zaczniesz spełniać swoje finansowe cele i zamierzenia szybko i skutecznie.

miłość – czaroit

Ten niezwykły i rzadki kamień występuje tylko w jednym miejscu na świecie, ale przecież w miłości oczekujesz takich właśnie niezwykłości. Czegoś skrojonego na twoją miarę. Dzięki czaroitowi spotka cię uwznioślona miłość, prawdziwa druga połówka i duchowe porozumienie.

Wodnik

finanse - fluoryt

Ten kamień jest również kamieniem szybkiej zmiany oraz głębszego zrozumienia, na czym polega twój problem. Jeśli brakuje ci gotówki, dzięki fluorytowi pojmiesz, jakie są twoje prawdziwe intencje wobec pieniędzy. Fluoryt pomoże dostrzegać dobre okazje, wygrywać konkursy i otrzymać wyższe wynagrodzenie.

miłość – kamień księżycowy

Selenit (to inna nazwa kamienia księżycowego) uruchomi w twoim sercu czułość, delikatność. Zaczniesz podchodzić z większą empatią do innych. Dzięki temu przyciągniesz wrażliwego i oddanego partnera. W twojej stałej relacji selenit sprawi, że znajdziecie dla siebie więcej czasu.

Ryby

finanse – onyks

Onyks to kamień Saturna, który właśnie teraz znajduje się w twoim znaku zodiaku. Posłużenie się tym minerałem przyspieszy twoją karierę, da stanowisko, które było zablokowane, ułatwi odnalezienie się w firmie. Możesz liczyć na coś prestiżowego. Czarna, służbowa limuzyna? Czemu nie?

miłość – kryształ górki

Ten piękny, przezroczysty i klarowny minerał pomoże ci zrozumieć własne uczucia. Może chcesz sprzecznych ze sobą cech u partnera i stąd te problemy? Kryształ górski na wiosnę przyciągnie do twego życia uczciwą osobę, o dobrych, serdecznych zamiarach.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: EFETOVA/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak koledzy ze studiów postrzegają Oliwię Bieniuk?

Jak koledzy ze studiów postrzegają Oliwię Bieniuk?

Gnębienie i brak tolerancji - rzeczywistość polskich szkół? "Trzeba działać"

Gnębienie i brak tolerancji - rzeczywistość polskich szkół? "Trzeba działać"

W tym szpitalu przeprowadza się pionierskie operacje serca. "To jest rewolucja"

W tym szpitalu przeprowadza się pionierskie operacje serca. "To jest rewolucja"

Kultowa gra powraca w nowej odsłonie. Mistrz Scrabble zdradza "najdroższe słowo"
Materiał promocyjny

Kultowa gra powraca w nowej odsłonie. Mistrz Scrabble zdradza "najdroższe słowo"

Komentarze lektora w "Hotelu Paradise" to złoto. Zestawienie zabawnych fragmentów i ciętych ripost

Komentarze lektora w "Hotelu Paradise" to złoto. Zestawienie zabawnych fragmentów i ciętych ripost

Dlaczego obgadujesz innych? Te słowa psychologa dadzą ci do myślenia

Dlaczego obgadujesz innych? Te słowa psychologa dadzą ci do myślenia

Omegamania – poznaj kwasy Omega-3! Jak wspierają zdrowie?
Materiał promocyjny

Omegamania – poznaj kwasy Omega-3! Jak wspierają zdrowie?

Dorota Szelągowska odważnie o rozstępach na brzuchu: "Obiektywnie okropne, ale są moje"

Dorota Szelągowska odważnie o rozstępach na brzuchu: "Obiektywnie okropne, ale są moje"

Jak postawić na nogi monsterę? Ekspert zdradza sprawdzone sposoby

Jak postawić na nogi monsterę? Ekspert zdradza sprawdzone sposoby

Zacznij dzień słodkim, zdrowym śniadaniem. Poznaj dodające energii dania według Darii Ładochy
Materiał promocyjny

Zacznij dzień słodkim, zdrowym śniadaniem. Poznaj dodające energii dania według Darii Ładochy

"Sposób na wnętrze": Mural, sztukateria i obrotowe lamele. Modny i przytulny salon w jeden dzień
Materiał promocyjny

"Sposób na wnętrze": Mural, sztukateria i obrotowe lamele. Modny i przytulny salon w jeden dzień

Mefedron na wyciągnięcie ręki. Jak poznać uzależnienie u dziecka? Czat z ekspertem

Mefedron na wyciągnięcie ręki. Jak poznać uzależnienie u dziecka? Czat z ekspertem

Kim jest zwycięzca "Czas na Show. Drag Me Out"? To mistrz świata i mąż znanej aktorki

Kim jest zwycięzca "Czas na Show. Drag Me Out"? To mistrz świata i mąż znanej aktorki

Czy można wejść do restauracji lub baru z psem? GIS przypomina

Czy można wejść do restauracji lub baru z psem? GIS przypomina

Pogoda na weekend. Termometry mogą wskazać nawet 27 kresek

Pogoda na weekend. Termometry mogą wskazać nawet 27 kresek

Efekt placebo wciąż wykorzystuje się w medycynie. Na czym polega?

Efekt placebo wciąż wykorzystuje się w medycynie. Na czym polega?

Pomyśl, zanim udostępnisz zdjęcia swojego dziecka

Pomyśl, zanim udostępnisz zdjęcia swojego dziecka

Siostry uratowały sklep dziadka. "To nie mogło się tak skończyć"

Siostry uratowały sklep dziadka. "To nie mogło się tak skończyć"

Platforma streamingowa Max już w czerwcu. "Na tę chwilę czekaliśmy 2 lata"

Platforma streamingowa Max już w czerwcu. "Na tę chwilę czekaliśmy 2 lata"

"Łazienkowe przekleństwa" - zbawienna metoda czy szkodliwy trend? Psycholożka wyjaśnia

"Łazienkowe przekleństwa" - zbawienna metoda czy szkodliwy trend? Psycholożka wyjaśnia

Znamy finalistów XV edycji konkursu Sukcesu Pisanego Szminką

Znamy finalistów XV edycji konkursu Sukcesu Pisanego Szminką

"Przypalone ciasto warto wytrzeć tarką"

"Przypalone ciasto warto wytrzeć tarką"

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

Wybuchowy ekstrawertyk, a może cichy introwertyk? Poznaj numerologiczną 4

Wybuchowy ekstrawertyk, a może cichy introwertyk? Poznaj numerologiczną 4

Pył znad Sahary powrócił do Polski. Dla tej grupy osób jest szczególnie groźny

Pył znad Sahary powrócił do Polski. Dla tej grupy osób jest szczególnie groźny

Kolejny sukces Taylor Swift. 34-latka debiutuje na liście światowych miliarderów

Kolejny sukces Taylor Swift. 34-latka debiutuje na liście światowych miliarderów

Najlepsze podkłady na lato 2024. Czym się kierować, wybierając ten kosmetyk?

Najlepsze podkłady na lato 2024. Czym się kierować, wybierając ten kosmetyk?

E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"
Materiał promocyjny

E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"

Są bliźniaczkami syjamskimi, lecz mają inną orientację. Jak wygląda ich życie seksualne?

Są bliźniaczkami syjamskimi, lecz mają inną orientację. Jak wygląda ich życie seksualne?

Kuba Wesołowski znów zostanie tatą. Żona aktora pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

Kuba Wesołowski znów zostanie tatą. Żona aktora pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

Uniwersalne motywy na maturę z polskiego. Poznaj najpopularniejsze motywy literackie i zrób sobie powtórkę

Uniwersalne motywy na maturę z polskiego. Poznaj najpopularniejsze motywy literackie i zrób sobie powtórkę

In vitro w Polsce: Ministerstwo Zdrowia przedstawia szczegóły programu. "Przywracamy nadzieję"

In vitro w Polsce: Ministerstwo Zdrowia przedstawia szczegóły programu. "Przywracamy nadzieję"

Gdzie jest burza teraz? Radar burz NA ŻYWO

Gdzie jest burza teraz? Radar burz NA ŻYWO

Wakacje w maju – gdzie warto pojechać?

Wakacje w maju – gdzie warto pojechać?

Mama lekarz mówi na co nie pozwala dzieciom w domu. "Nie ma mowy"

Mama lekarz mówi na co nie pozwala dzieciom w domu. "Nie ma mowy"

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

Gruszki to idealny owoc dla zmagających się z tą chorobą. Sprawdź, dlaczego

Gruszki to idealny owoc dla zmagających się z tą chorobą. Sprawdź, dlaczego