Lew, Panna, Waga, Skorpion. Horoskop dzienny na niedzielę, 30.07.2023

Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na niedzielę, 30 lipca 2023 r. dla Lwów, Panien, Wag, Skorpionów.

Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Strzelca. Po godzinie 5.43 nasz naturalny satelita przejdzie do znaku Koziorożca. Dzisiaj na niebie Wenus utworzy niepokojący kwinkunks z Saturnem, co może wpłynąć na osłabienie harmonii w związkach. Będziemy nadpobudliwi i szukający na siłę zwady. 

Horoskop dzienny na niedzielę, 30 lipca 2023 r. - Lew, Panna, Waga, Skorpion

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Dzisiaj poczujesz, że musisz opuścić jakieś familijne zebranie i udać się na łono natury. Nic na siłę! Nie musisz być tam, gdzie jest większość rodziny. Dzisiaj dobrze ci zrobi rzeka, las i park. Twoja komunikacja z najbliższymi nie będzie przebiegać ani gładko, ani bezproblemowo. Dlatego ją ogranicz.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Sprzyja ci zarówno Merkury w twoim znaku, jak i rosnący Księżyc w znaku Koziorożca. To świetny moment, aby przedstawić pozostałym domownikom jakieś twoje remontowe bądź inwestycyjne pomysły. Dzisiaj będziesz w lepszym humorze, ze zdrowiem korzystniej, nawet finansowe problemy odsuwają się w kąt. To będzie udana niedziela, wypoczniesz.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Księżyc w kwadraturze do twojego znaku, jak również brak wsparcia ze strony Wenus przyniosą jakieś zaskakujące i niezbyt sympatyczne wiadomości. Ktoś będzie się domagał od ciebie jakiegoś ruchu, który jest w twojej ocenie absolutnie niemożliwy. Dzisiaj ciężko ci będzie maskować niezadowolenie wynikające z tego jak postępują członkowie dalszej rodziny.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Dzień przyniesie ci więcej satysfakcji i spełnienia na gruncie rodzinnym i partnerskim. Poradzisz sobie z dotychczasowymi, trudnymi emocjami. Zapanujesz nad swoimi reakcjami czym utrzesz nosa osobom, które liczyły na to, że wyprowadzą cię z równowagi. Nic z tego. Dzisiaj będziesz mieć pokerową twarz i asa w rękawie.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop na 30.07.2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości