Horoskop na poniedziałek. Jak przebiegnie powrót do pracy po świątecznej przerwie?

Horoskop na poniedziałek, 2 stycznia 2023
Horoskop na poniedziałek, 2 stycznia 2023
Źródło: iStockphoto/Getty Images
Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 2 stycznia 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Koziorożca, rosnący Księżyc znajduje się w znaku Byka. Dzisiaj na niebie utworzy się optymistyczny sekstyl Merkurego i Neptuna.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 2 stycznia 2023 roku

Dzień powinien upłynąć nam w całkiem przyjaznej atmosferze, a powrót do pracy w Nowym Roku nie będzie ani straszny, ani tak przytłaczający jak to sobie wyobrażaliśmy. Nowe spojrzenie na stare problemy i świeże podejście do dawnych kłopotów, będzie towarzyszyć większości znakom zodiaku. Księżyc w znaku Byka reprezentujący solidną energię ziemi zapewni nam stabilne i spokojne lądowanie w pracy i płynne przejęcie obowiązków w Nowym Roku. Można powiedzieć, że nawet się ucieszymy z tej miłej odmiany, kiedy zamienimy suto zastawione stoły na biurka z papierami.

Astrologia i ezoteryka

Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice

Horoskop dzienny na poniedziałek, 2 stycznia 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Twój dzisiejszy rajd do pracy lub szkoły będzie wydawał się nie mieć końca. Spodziewasz się jakiegoś problemu. Nie jest to dla ciebie zbyt radosne wydarzenie, ale nie martw się na zapas. Okaże się, że jest całkiem przyjemnie i pojawią się nowe plany, które będziecie snuć razem z towarzystwem z biurka bądź ławki obok.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Dzień będzie układał się pod ciebie i twoje potrzeby. Wszystkie plany jakie masz na dzisiaj raz dwa będą wykonane. Rosnący Księżyc jest dzisiaj pozytywnym nastroju i w kompatybilnym układzie ze Słońcem w znaku Koziorożca. Rozmowy z przełożonym, nawet te o podwyżkach będą przebiegać w bardzo konstruktywnej atmosferze.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Przewaga żywiołu ziemi nie będzie działać na ciebie zbyt pozytywnie. Trzeba wziąć się za prozaiczne, niemiłe, ale konieczne sprawy i obowiązki. Na szczęście jest jeszcze pozytywny sekstyl pomiędzy Merkurym a Neptunem, który wyostrzy ci intuicję i pozwoli w lot dostrzegać to, czego od ciebie chcą pewne uśmiechające się nieszczerze osoby.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Dzisiaj opanuje cię wesoły nastrój i wiara w to, że wszystko w pracy ułoży się po twojej myśli. Być może nie masz jeszcze na to żadnych dowodów, ani odpowiednich przesłanek, ale masz coś ważniejszego, masz przeczucie. W tym dniu będziesz sobie układać plany na cały miesiąc i przeliczać potencjalne wpływy. Świetnie ci to zrobi.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Masz podejrzenia, że ktoś zachował się wobec ciebie nielojalnie. Pytanie tylko, czy było to świadome działanie czy pomyłka. Niestety niczego nie można wykluczyć. Księżyc tworzy kwadraturę z twoim znakiem zodiaku i poniedziałek będzie trudny, markotny i obfitujący w powody do zniecierpliwienia.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Szykuje się bardzo owocne otwarcie tygodnia, a co za tym idzie i miesiąca. Wzrastający Księżyc w znaku Byka pomnoży twój apetyt na finanse i… go zaspokoi. Dzisiaj dowiesz się, że już niebawem twoja sytuacja materialna ulegnie poprawie. Możesz wystawić coś na sprzedać, dostać obietnicę umowy, z sukcesem ubiegać się o podwyżkę.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

To nie jest czas na romantyczne klimaty i słodkie szepty. Dzisiaj możesz doświadczyć wielu nieporozumień i komunikacyjnych utarczek. Spróbuj za wszelką cenę zachować równowagę i nie wchodź na drogę do zaogniania konfliktu! Już jutro Wenus przejdzie do sprzyjającego ci znaku Wodnika i nagle wszystko stanie się prostsze i dużo przyjemniejsze.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Pierwszy tydzień Nowego Roku rozpoczyna się dla ciebie z optymistycznym i bardzo odżywczym układem w tle. Okaże się, że zmiany, które miały być drastyczne i niekorzystne, dla ciebie są wręcz wymarzoną okazją do uzyskania tego, na czym ci zależało już od miesiąca. Popołudnie i wieczór spędzisz w wyborowym towarzystwie i poczujesz się szczęśliwy w partnerstwie.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Układy na niebie od razu wrzucą cię w kołowrotek codziennych obowiązków i powinności. Możesz od rana zgrzytać zębami z powodu narzuconego ci rytmu działania, którego nie chcesz i nie pochwalasz. Księżyc w znaku Byka położy nacisk na zakupy do domu, w szczególności te dotyczące żywości. Ktoś będzie od ciebie wymagał, abyś znalazł jeszcze czas na zaopatrzenie lodówki.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Przebywający w twoim znaku Merkury tworzy sekstyl z planetą marzeń czyli Neptunem. Szykuje się spokojniejszy, bardziej wyluzowany dzień. Dzisiaj będziesz bardziej niż zwykle rozmarzony i mało konkretny. Możesz również pozwolić sobie na więcej swobody w relacjach służbowych. Dzień upłynie ci na fali snucia planów i niezobowiązujących wizji dalszej, osobistej przyszłości.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Dzisiaj będziesz sobie cenić swoją samotność bardziej niż zwykle i nie masz nastroju do tego, aby przepychać się z kimś na argumenty. Niestety Księżyc, który znajduje się w kwadraturze do twojego znaku, będzie właśnie takie spotkania generował. Układ w pracy zupełnie ci nie pasuje, ale jeszcze nie nadeszła pora, aby go opuścić.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Sekstyl pomiędzy Merkurym a twoim patronem czyli Neptunem poprowadzi cię dzisiaj bardzo interesującymi, wręcz uduchowionymi ścieżkami. Twoja równowaga emocjonalna i psychiczna wzrośnie. Okaże się, że ktoś jest bardziej zainteresowany znajomością, a przynajmniej rozmową z z tobą niż sądziłaś. Czeka cię całkiem przyjemny dzień.

Gwiazdozbiór Kasjopeja

Gwizdozbiór Kasjopeja nazywany również Kasjopea jest gwiazdozbiorem nieba północnego w obszarze Drogi Mlecznej. W Polsce ma położenie okołobiegunowe. Jak sama nazwa wskazuje, znany był już w starożytności. Obejmuje około 90 gwiazd, które są widoczne z Polski przez cały rok.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości