Zaćmienie Księżyca wzmocnione siłą Marsa i Jowisza. Czas na zadbanie o stan portfela

Merkurja zapowiada zaćmienie księżyca
Źródło: Dzień Dobry TVN
Przed nami wyjątkowa, Dyniowa Pełnia Księżyca, która odbędzie się w znaku Byka i będzie połączona z zaćmieniem naszego naturalnego satelity. To już drugie zaćmienie, z którym będziemy musieli się skonfrontować w tym miesiącu. Październik nas nie oszczędza i stawia przed nami ogromne wyzwania, ale dorzuci również szanse na sukces zawodowy i finansowy! Już najwyższy czas odmienić swój stan posiadania na większy i bardziej satysfakcjonujący.

Pełnia w materialnym znaku Byka

Najbliższa Pełnia Księżyca wypadnie w sobotę 28 października wieczorem, o godzinie 22:22 w ziemskim znaku Byka. Ta faza zodiaku jest pod opieką dobroczynnej Wenus i nic dziwnego, że pod patronatem bogini miłości ceni sobie wygodę, dostatek i wszelkie przyjemności. Rok w rok, kiedy nadchodzi Pełnia Obfitości wkoło obradzają dynie – symbole bogactwa i powodzenia materialnego. Nie inaczej jest teraz, dlatego trzeba czym prędzej zaopatrzyć się w dorodną, zdrową i najlepiej pomarańczową dynię, oraz postawić ją w centralnym miejscu na kuchennym stole.

Najbliższa Dyniowa Pełnia Księżyca będzie jednak specyficzna. Wraz z nią przyjdzie zaćmienie naszego Srebrnego Globu, które będzie można obserwować z terenu naszego kraju jako półcieniowe zaćmienie już od godziny 20:00. Zjawisko będzie widoczne niemal z całej Polski! Głębsze wchodzenie w cień ziemi rozpocznie się od godziny 21:35, a maksymalna faza zakrycia tarczy naszego naturalnego satelity nastąpi o godzinie 22:14. Jeśli tylko pogoda pozwoli możemy spodziewać się elektryzującego spektaklu.

Pełnia Księżyca z wichrzycielami w tle

To nie koniec mocnych informacji! Obecnie na niebie oprócz Księżyca prym wiedzie Jowisz, który jest w opozycji do Słońca i dlatego świeci wyjątkowo intensywnie. Nawet laik poradzi sobie z odnalezieniem na niebie największej planety naszego Układu Słonecznego. Będzie to tym łatwiejsze, że w niewielkiej odległości od Jowisza znajdować się będzie Księżyc. W sobotni wieczór szukajmy zatem tych dwóch ciekawych obiektów tuż obok siebie. Intensywny wpływ Jowisza będzie podsycany przez ogniste działanie Marsa. Na trzy godziny przed uściśleniem się Dyniowej Pełni dojdzie do mocnej opozycji na linii Mars-Jowisz. Niestety nie wróży to spokoju. Działanie Marsa to między innymi wzmacnianie agresji i wojennych zapędów… Musimy liczyć się z tym, że kampanie wojskowe ruszą ze zdwojoną siłą.

Zaćmienie, brak kontroli

Zaćmienie naszego naturalnego satelity wpłynie niekorzystnie na osoby,które mają już problemy z kontrolowaniem emocji… Zanotujemy wzmożone pojawianie się incydentów, u których podłoża leży złość i agresja. U większej niż zazwyczaj liczby osób mogą pojawić się skłonności do rozwiązywania problemów z użyciem siły. Zaćmienie Księżyca wyciąga z podświadomości różnorakie ciemne pragnienia i pomaga zrealizować niezbyt sympatyczne plany. Jeśli czujemy się zagrożeni, lepiej nie kusić losu i nie wdawać w dyskusje z świeżo poznanymi osobami.

Czas nakarmić portfele

Pełnia Księżyca w znaku Byka to również bardzo sprzyjający czas do zjednywania sobie uśmiechu Fortuny! Kilkoma prostymi trikami możemy przyciągnąć do siebie większą gotówkę. O rytuałach na obfitość pisałam więcej tutaj.

Jeśli nie mamy czasu na gotowanie zupy dyniowej, można pokusić się chociażby o natarcie portfela kroplami oleju dyniowego i przeliczenie mokrymi palcami banknotów, które są w środku. Aby pieniądze polubiły nasz portfel, koniecznie trzeba dołożyć do niego jakiś banknot przed uściśleniem się Dyniowej Pełni (przed godziną 22:22).

Pozytywy pełni i zaćmienia Księżyca w znaku Byka

 • możliwość znalezienia sposobów na zwiększenie zarobków
  • zadbamy o ciało fizyczne i jego potrzeby
   • nastąpi docenienie bliskości osób, na których nam zależy
    • będziemy cieszyć się chwilami z rodziną
     • pojawi się nowy potencjał finansowy
      • zaczniemy zaspokajać swoje pragnienia
       • obdarzymy się rożnego rodzaju przyjemnościami
        • damy wiele wartościowej energii bliskim
         • dużo dobrego zrobi wspólne gotowanie
          • obudzi się namiętność i zmysłowość

           Trudności Pełni i Zaćmienia Księżyca w znaku Byka

           • możliwe intensywne bóle karku i potylicy
            • wystąpią różnego rodzaju lęki o byt
             • pojawią się nerwice i natręctwa
              • wiele osób będzie się bało o przyszłość finansową
               • wystąpi zazdrość o stan posiadania u innych
                • chciwość i pazerność będą przyczyną problemów
                 • mogą nasilić się zaburzenia psychiczne, nerwice, stany lękowe
                  • na świecie zaostrzą się konflikty o dobra materialne
                   • zaognią się spory o pasy graniczne

                    Komu Zaćmienie w znaku Byka sprezentuje najwięcej?

                    Z najbliższej Pełni Księżyca skorzystają najbardziej Byki, które otrzymują szansę na polepszenie swojego statusu życiowego lub związanie się z kimś, kto obudzi w nich uśpione pragnienia. Dobrze wyjdą na Dyniowej Pełni również Panny i Koziorożce, które teraz zostaną dostrzeżone jako bardzo atrakcyjne przez swoich szefów. Staną się na powrót interesujące również dla swoich partnerów i partnerek. Skorpiony wpadną w wir namiętności, któremu ciężko będzie się oprzeć i który może wciągnąć je naprawdę głęboko. Barany będą bardzo pobudzone, można powiedzieć że nadmiernie, ponieważ aktywność Marsa w trakcie tej pełni nie pozwoli im nawet na chwilę wytchnienia. Bliźnięta za sprawą włączającego się do akcji Merkurego będą w centrum wydarzeń, ale na razie muszą pilnować sytuacji i trzymać się silniejszego gracza. Raki mają doskonały czas pod kątem zawodowym. Dyniowa Pełnia przynosi jakieś lukratywne propozycje i zaproszenia, z których grzech nie skorzystać. Wagi i Strzelce mogą oddać się różnego rodzaju rozrywkom i zaspokajać swoje zachcianki bez względu na konsekwencje. Rybom zaćmienie Księżyca przyniesie możliwość zrozumienia się z bliskimi i rodziną na głębszym poziomie i wypracowanie jakiegoś rozwiązania, które jest szczęśliwe dla wszystkich. Najtrudniej Pełnię Księżyca w znaku Byka będą znosić Lwy i Wodniki, którym bardzo ciężko przyjdzie pogodzić się z nową sytuacją i zaakceptować zmiany personalne w ich otoczeniu.

                    Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

                    Zobacz także:

                    Autor: Astrolog Merkurja

                    Źródło zdjęcia głównego: Jacek Kadaj/Getty Images

                    podziel się:

                    Pozostałe wiadomości