Nów Księżyca w znaku Byka. Jaki rytuał warto wykonać dla obfitości i sukcesów?

Źródło: Dzień Dobry TVN
Czy astrologia pomaga w zrozumieniu siebie?
Czy astrologia pomaga w zrozumieniu siebie?
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Przed nami kolejne mocne zaakcentowanie ziemskiej fazy Byka. Nów Księżyca w tym materialnym znaku zodiaku daje szansę na przywołanie do swojego życia sukcesów finansowych i bogactwa. Sprawdź, jak to zrobić.

W tym roku mamy wyjątkowo mocno obsadzony znak Byka, warto więc pokusić się o małe zaklinanie Fortuny i zaprosić do swojego życia sukcesy i pieniądze. Byk jest pod opieką Wenus, planety wszelkich dóbr materialnych, które teraz mogą być dostępne bardziej niż kiedykolwiek. Dodatkowo pozytywną energię wzmacnia pozycja Jowisza, który od 16 maja znajduje się właśnie w znaku Byka. Jeśli jeszcze weźmiemy pod uwagę wpływ Merkurego również rezydującego w tym samym znaku, to sukces murowany! Wierzyć, nie wierzyć, spróbować warto!

Kiedy Nów w Byku?

Nów Księżyca uściśli się 19 maja w piątek o godzinie 17:55. Następnie Srebrny Glob zacznie powoli i w minimalnym stopniu odnawiać swoją tarczę. Najlepszym, najbardziej sprzyjającym momentem na wykonanie tego rytuału jest piątek (19.05) w czasie od godziny 17:56 do godziny 20:47, ponieważ odnawiający się Księżyc będzie przebywał jeszcze w znaku Byka, po czym przejdzie do znaku Bliźniąt.

Jeśli ktoś nie zdąży, może zaplanować wykonanie rytuału aż do niedzieli (21.05), do godziny 9:08. Później Słońce przejdzie już do znaku Bliźniąt, więc warto się pospieszyć lub spróbować za rok.

Jak przyciągnąć powodzenie w kwestiach finansowych?

Nów Księżyca w rolniczym znaku Byka jest najbardziej ze wszystkich nowiów związany z płodnością, obfitością, energią roślin i pomaga uzyskać poczucie finansowego bezpieczeństwa oraz materialnego gruntu pod nogami. Ta faza zodiaku wyjątkowo sprzyja inicjowaniu przedsięwzięć mających zapewnić nam żyzne plony, również te dotyczące stanu konta lub portfela.

W celu wykonania pierwszej części rytuału siejemy pestki uzyskane z dyń zebranych z Pełni Obfitości w znaku Byka, czyli jesiennego zrywania i gotowania zupy dyniowej. Jeśli ktoś z Czytelników chce dołączyć i wykonać sadzenie dyni, może zakupić nasiona dyni w sklepie ogrodniczym. Drugą część rytuały wykonujemy dopiero po zebraniu warzyw (dyniowa pełnia obfitości wypada w tym roku 28. października 2023).

Przepis na rytuał dyniowy

W czasie kiedy zachodzi Nów Księżyca w znaku Byka energia wzrostu i magia roślinna mają ogromną moc. Posadzone po nowiu rośliny, w tym szczególnie pestki dyni będą miały siłę przyciągania do rodzinnego ogródka, czy też przydomowej grządki, a przez to portfela - szczęścia finansowego. Wyjątkowo dobrą energią jeśli chodzi o przyciąganie pieniędzy cieszą się warzywa dyniowate, ale każde nasionko wrzucane w glebę przy rosnącym po Nowiu w Byku Księżycu będzie procentować.

Potrzebne: 8 pestek dyni - najlepiej tych wyciągniętych z portfela po jesiennym rytuale zupy dyniowej, ale jeśli takich nie ma, kupujemy paczkę w sklepie ogrodniczym; 8 świeczek koloru pomarańczowego; olej dyniowy (może być inny jeśli takiego nie ma pod ręką).

 1. Świeczki palimy po jednej - od dnia Nowiu w Byku do Pierwszej Kwadry Księżyca w znaku Panny, czyli od 19. do 27. maja.
  1. Bierzemy świeczkę w dłonie, piszemy na niej swoje imię oraz słowo OBFITOŚĆ, smarujemy od góry do dołu olejem i prosimy o wszelkie finansowe powodzenie, sukces, szczodrość Losu, fortunę finansową oraz bogactwo.
   1. Zapalamy świeczkę i sadzimy pięć pestek w najlepiej w grządki, ziemię, ale można też w doniczki na balkonie.
    1. Szóstą z pestek dyni dajemy przy nadarzającej się okazji bliskiej osobie - przyjacielowi, komuś z rodziny, życząc bogactwa, szczęścia oraz wszelkich sukcesów.
     1. Siódmą pestkę wsadzamy do doniczki na parapecie w mieszkaniu (będzie później przesadzona do ogródka - jest to też opcja awaryjna gdyby tamtym roślinkom coś się stało), i podlewamy codziennie życząc sobie bogactwa i obfitości oraz ciesząc się widokiem kiełkującej roślinki.
      1. Ósmą pestkę kładziemy do portfela, aby miała kontakt z pieniędzmi.
       1. Z dyni, które wyrosną i będą cieszyć oko i oczywiście podniebienie, za pół roku w dniu Pełni Obfitości czyli Pełni Księżyca w znaku Byka będziemy gotować zupę dyniową, a będzie to mieć miejsce dopiero 28. października.

        Wersja skrócona dla zapracowanych

        1. Siejemy siedem pestek dyni bezpośrednio do ziemi, w grządki na działce lub w ogródku, w dowolnym momencie, byleby się zmieścić w czasie od piątku 19. maja od godziny 17.56 do niedzieli 21. maja do godziny 9.08.
         1. Nasiona dyni podlewamy w myślach przywołując obfitość, bogactwo i sukcesy materialne do swojego życia.
          1. Ze stanu roślin i ilości wykiełkowanych pestek możemy prognozować jaki to będzie rok pod względem finansowym – im większa ilość dorodnych roślin i lepszy ich stan, tym lepsze perspektywy jeśli chodzi o kwestie pieniężne.
           1. Ósmą pestkę chowamy do portfela, aby miała kontakt z banknotami.

            Zobacz także:

            Autor: Astrolog Merkurja

            Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto

            podziel się:

            Pozostałe wiadomości