Te trzy znaki zodiaku zdradzają najczęściej. Kto jest największym flirciarzem?

Znaki zodiaku.
Znaki zodiaku - które zdradzają najczęściej?
Źródło: grinvalds/Getty Images
Które znaki zodiaku mają największe tendencje do zdrady? Astrolog Merkurja wytypowała trzy, jakie znajdują się w tym niechlubnym gronie. Co z pozostałymi? Sprawdź, w której jesteś grupie.

Najbardziej niewierne znaki zodiaku - poznaj topową trójkę

Czy istnieje jakiś klucz, według którego nie należy dobierać partnera według znaków zodiaku? Oczywiście, że tak! Pamiętajmy jednak, że ostateczną odpowiedź, czy związek rokuje i ma przed sobą perspektywy daje indywidualnych horoskop partnerski. Nie ukrywajmy jednak, że są pewne predyspozycje charakterystyczne dla typowych przedstawicieli poszczególnych znaków zodiaku i wśród nich są rzecz jasna rasowi uwodziciele i flirciarze.

Baran - niewierny znak zodiaku

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Potrzebuje ciągłego przypływu emocji i świeżej dawki adrenaliny, która wiąże się dla niego ze zdobywaniem. Każdy potencjalny partner czy partnerka traktowany jest jak wyzwanie, które trzeba podjąć i … osiągnąć cel. Im trudniej, tym lepiej. Ktoś pozornie nie do zdobycia i wysiłek na miarę zimowej wyprawy na K-2 to świetna wiadomość. Udowadnianie, że jest się liderem i zwycięzcą w biegu po czyjeś wdzięki, tym bardziej, jeśli obok jest konkurencja, potrafi rozgrzać przedstawicieli tego znaku do czerwoności. Barany potrzebują stałego przypływu bodźców i dlatego, jeśli poczują, że są już na bezpiecznej pozycji, w związku, w którym nie muszą już niczego udowadniać, zaczynają rozglądać się za kimś trzecim. Dreszczyk emocji, pasja zdobywania i zapach rywalizacji to jest coś, bez czego typowy Baran nie funkcjonuje. Zatem jeśli nie chcemy, aby szukał smaku zwycięstwa na zewnątrz, trzeba pozostawić mu w relacji poprzeczkę "nie do przejścia" , tak aby czuł, że jest coś jeszcze, o co musi walczyć.

Astrologia i ezoteryka

Źródło: Dzień Dobry TVN
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Horoskop na 2022 rok
Horoskop na 2022 rok
Horoskop miłosny na 2022
Horoskop miłosny na 2022
Rozpoczyna się Rok Tygrysa - całość
Rozpoczyna się Rok Tygrysa - całość
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice

Bliźnięta - niewierny znak zodiaku

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Jeśli jesteś z Bliźniakiem, nie bierz sobie tego do serca, ale jest duża szansa na to, że za chwilę Bliźnięta się tobą znudzą… Pamiętaj, że tu nie chodzi o to, jaki/jaka jesteś i że coś z tobą nie tak. Problem tkwi po tej drugiej stronie. Ciągły głód nowych wrażeń, ekscytujących doznań i świeżych tematów do rozmów gna Bliźnięta w ramiona coraz to nowych osób. Może i fizycznie nie są najbardziej namiętnym znakiem zodiaku, ale potrzebują tej iskierki, którą daje flirtowanie, poznawanie się i sama procedura uwodzenia. Skryte umawianie się, wysyłanie pikantnych wiadomości, wymiana smsów czy też aura tajemniczości, to potrafi nakręcać typowego Bliźniaka do życia. Może to i niewinny flirt czy zabawa – jak zazwyczaj zwykł tłumaczyć się po przyłapaniu przedstawiciel tego znaku, ale czy to w porządku? Nawet jeśli nie dojdzie do niczego więcej, to i tak rzadko kto będzie tolerować takie gierki za swoimi plecami, dlatego Bliźnięta należą do osób, które dość szybko przechodzą ze związku do związku i… zaczynają zabawę od początku.

Strzelec - niewierny znak zodiaku

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Uczucie potrafi chwilowo Strzelca zaślepić i nigdy niczego nie będzie robił na pół gwizdka. Potrzebuje ogromnej dawki namiętności i bliskości. Jest to jeden z najbardziej żarliwych, upartych i energetycznych znaków zodiaku. Nie daje rady skupić się na tym, co ma i co zdobył. Jest typem ciągłego poszukiwacza, odkrywcy i pasjonata. W związku musi panować radość i wspólnota celów. Jeśli zaczynają się kłopoty, problemy codzienności czy rutyna, Strzelec niepostrzeżenie się ulatnia i przenosi tam, gdzie jest śmiech, zabawa i lekka, imprezowa atmosfera. Zdobywanie celów i realizowanie razem marzeń lub wizji, to jest coś, co nakręca Strzelca do życia. Niestety tak jak jego patron, czyli Jowisz, Strzelec ciągle prze do przodu i zdobywa, podbija, bierze w posiadanie i… idzie dalej. Przedstawiciele tego znaku nie potrafią patrzeć wstecz, nie są typem introwertycznego domownika, żyją tym, co będzie. Jeśli potrafisz dotrzymać mu kroku, możesz przez jakiś czas być towarzyszem podróży, ale jeśli się zmęczysz lub będziesz potrzebować stabilizacji, Strzelec gna już na początku peletonu z kimś innym w parze.

Znaki zodiaku a zdrady

Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Potrzebują stabilizacji, rzadko zmieniają partnerów. Nawet jeśli uczucie wygasło, potrafią latami trwać w relacji z przyzwyczajania czy też lęku przed tym, że będą musiały się przyzwyczajać do kogoś nowego. Zdrady dopuszczają się zazwyczaj wtedy, kiedy ktoś inny się o nią wystara i ich uwiedzie.

Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Przywiązują się mocno do drugiej połówki. Na wszystko reagują bardzo emocjonalnie. Potrafią dużo wybaczyć dla dobra rodziny i związku. Nie są chętne do niewierności, ponieważ boją się rozpadu dotychczasowych struktur… na zdradę mogą decydować się kiedy mają pewność, że nie zagrozi ona obowiązującym układom.

Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Uwielbia być adorowany, noszony na rękach i podziwiany. Jeśli chodzi o niewierność, nie jest tak źle, jak mogłoby się wydawać. Lew zadowoli się komplementami i uwielbieniem, które ktoś będzie mu składał. Na tych hołdach może poprzestać. Nie lubi łamać słowa danego komuś innemu.

Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Do wszystkiego podchodzi pragmatycznie i racjonalnie. Jeśli przez zdradę bądź niewierność może więcej stracić niż zyskać, potrafi sobie przetłumaczyć, że nie warto w to wchodzić i posucha się zdrowego rozsądku. Nielojalność w relacji jest u niej mocno skalkulowana i dochodzi do niej, kiedy Panna coś na tym ugra.

Waga

Waga (23 września - 22 października)

Otwarta kłótnia, konflikt interesów, bezpośrednia konfrontacja z obecnym i pretendującym partnerem to jest coś, co prawdziwą Wagę przyprawia o niekłamane przerażenie. Dlatego niewierność w związku jest dla niej czymś, czego unikają, jak mogą. Nie dlatego, że by nie chciały spróbować nowości, ale dlatego, że boją się konsekwencji w postaci otwartych sporów.

Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Owiany czarną legendą Skorpion wcale nie zasłużył na miano najbardziej niewiernego znaku zodiaku. Jeśli Skorpion kogoś kocha lub zależy mu na relacji, jest wręcz do przesady lojalny i uczciwy. Kłopoty pojawiają się wtedy, kiedy stwierdzi, że ktoś nie zasłużył na jego uczucie. Wtedy zaczynają się zemsty i odwetowe zdrady.

Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Zasady są żelaznym fundamentem, na którym Koziorożce budują swoją tożsamość. Nie lubią naginać zasad i lawirować. Nie dla nich umawianie się po cichu i utrzymywanie sekretnych relacji. Na zdrady decydują się po wyjaśnieniu sobie wszystkiego z ex. Tylko czy to jeszcze niewierność?

Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Wodniki stawiają na szczerość w każdej sytuacji. Potrafią wyrzucić gorzką prawdę w oczy drugiej osobie w sposób nietaktowny i bez owijania w bawełnę. Jeśli dadzą się skusić jakiemuś przygodnemu zauroczeniu, jeszcze tego samego dnia obwieszczą to swojej dotychczasowej połówce… z wiadomym skutkiem. Związki Wodników potrafią się gwałtownie kończyć.

Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Melancholijne, skupione na tym co przeżywają i empatyczne do przesady Ryby, gdy tylko dochodzi do okazji, aby mogły zrobić mały "skok w bok" zaczynają się obwiniać i oskarżać. Czują się złe i nieuczciwe. Jeśli już dochodzi do zdrad, Ryby potrafią oszukać same siebie, że robią to dla ,"dobra" tej drugiej strony.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: grinvalds/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Krzyś zmaga się z czterokończynowym dziecięcym porażeniem mózgowym. Potrzebuje naszej pomocy

Krzyś zmaga się z czterokończynowym dziecięcym porażeniem mózgowym. Potrzebuje naszej pomocy

Shannen Doherty ma przerzuty do kości: "Nie chcę umierać"

Shannen Doherty ma przerzuty do kości: "Nie chcę umierać"

Co Lara Gessler zaserwuje na wigilijnym stole? "Nie może być zbyt dietetycznie"

Co Lara Gessler zaserwuje na wigilijnym stole? "Nie może być zbyt dietetycznie"

Marcin Prokop jako prowadzący program "Uwaga! TVN"? Ryszard Cebula odpowiedział

Marcin Prokop jako prowadzący program "Uwaga! TVN"? Ryszard Cebula odpowiedział

Zofia Zborowska-Wrona zmieniła kolor włosów. Jak teraz wygląda? "Andrzej będzie miał nową żonkę"

Zofia Zborowska-Wrona zmieniła kolor włosów. Jak teraz wygląda? "Andrzej będzie miał nową żonkę"

Jak przygotować mieszkanie na pojawienie się dziecka? Poznaj sprawdzone sposoby
Materiał promocyjny

Jak przygotować mieszkanie na pojawienie się dziecka? Poznaj sprawdzone sposoby

Jak przyrządzić pstrąga łososiowego i krewetki? Poznaj przepisy Darii Ładochy
Materiał promocyjny

Jak przyrządzić pstrąga łososiowego i krewetki? Poznaj przepisy Darii Ładochy

Znany muzyk oskarżony o wykorzystanie seksualne dziecka. Wyznaczono datę rozprawy

Znany muzyk oskarżony o wykorzystanie seksualne dziecka. Wyznaczono datę rozprawy

Nastolatka urodziła w lesie. "Personelowi medycznemu powiedziała, że znalazła dziecko" 

Nastolatka urodziła w lesie. "Personelowi medycznemu powiedziała, że znalazła dziecko" 

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub. Pokazali romantyczne zdjęcia

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub. Pokazali romantyczne zdjęcia

"Top Model". Natalia nie wygrała programu, ale czuje się zwyciężczynią. "Wcześniej byłam zagubiona"

"Top Model". Natalia nie wygrała programu, ale czuje się zwyciężczynią. "Wcześniej byłam zagubiona"

Czy zimą również można osiągnąć work-life balance?
Materiał promocyjny

Czy zimą również można osiągnąć work-life balance?

Jedyna taka szkoła pszczelarska w Polsce i w Europie
Materiał promocyjny

Jedyna taka szkoła pszczelarska w Polsce i w Europie

"Młodość na zamówienie 2". Maciej Panek przeprowadził zaskakującą metamorfozę
Materiał promocyjny

"Młodość na zamówienie 2". Maciej Panek przeprowadził zaskakującą metamorfozę

Koza domowa od wieków towarzyszy ludziom. Czym się charakteryzuje?
Materiał promocyjny

Koza domowa od wieków towarzyszy ludziom. Czym się charakteryzuje?

"Top Model": Sofia Konecka-Menescal była o krok od wygrania. "Tak działa życie"

"Top Model": Sofia Konecka-Menescal była o krok od wygrania. "Tak działa życie"

Od pielęgniarki do Miss Polonia. "Transplantacja włosów jest takim moim konikiem"

Od pielęgniarki do Miss Polonia. "Transplantacja włosów jest takim moim konikiem"

14 kg listów od naszych młodych widzów trafiło do rąk Mikołaja. "Drogie dzieci z Polski, kocham was"

14 kg listów od naszych młodych widzów trafiło do rąk Mikołaja. "Drogie dzieci z Polski, kocham was"

88% dzieci przygotowuje listy do świętego Mikołaja. O co proszą najczęściej?
Materiał promocyjny

88% dzieci przygotowuje listy do świętego Mikołaja. O co proszą najczęściej?

Budyniowe wypieki: miodownik, pączki, karpatka i bajaderki
Materiał promocyjny

Budyniowe wypieki: miodownik, pączki, karpatka i bajaderki

Dominik zwycięzcą "Top Model". Co planuje w najbliższych miesiącach? "To jedno z moich marzeń"

Dominik zwycięzcą "Top Model". Co planuje w najbliższych miesiącach? "To jedno z moich marzeń"

"Top Model". Marcin Tyszka szczerze o wygranej Dominika. "Skład finału był bardzo mocny"

"Top Model". Marcin Tyszka szczerze o wygranej Dominika. "Skład finału był bardzo mocny"

Spektrum autyzmu diagnozowane jest również u dorosłych. Jak wygląda rozpoznanie?

Spektrum autyzmu diagnozowane jest również u dorosłych. Jak wygląda rozpoznanie?

Kasia Lins o nowej płycie i muzycznym katharsis. "Nadszedł taki moment, że musiałam powiedzieć dość"

Kasia Lins o nowej płycie i muzycznym katharsis. "Nadszedł taki moment, że musiałam powiedzieć dość"

Warzywa na patelnię w stylu azjatyckim - poznaj niezawodne przepisy Sebastiana Olmy
Materiał promocyjny

Warzywa na patelnię w stylu azjatyckim - poznaj niezawodne przepisy Sebastiana Olmy

Fundacja TVN otworzyła gabinety psychologiczne. "Chcemy, by pacjenci i ich rodziny czuli się zaopiekowani"

Fundacja TVN otworzyła gabinety psychologiczne. "Chcemy, by pacjenci i ich rodziny czuli się zaopiekowani"

Są jednymi z najpiękniejszych siatkarek na świecie i osiągnęły sukces. "Marzenia warto spełniać"

Są jednymi z najpiękniejszych siatkarek na świecie i osiągnęły sukces. "Marzenia warto spełniać"

Przygotowania do wielkiego finału 12. edycji Top Model. "W tym roku mamy też gigantyczną scenę"
Materiał promocyjny

Przygotowania do wielkiego finału 12. edycji Top Model. "W tym roku mamy też gigantyczną scenę"

Dawid Kubacki w szczerym wywiadzie o chorobie żony. "Ściska mi głos w gardle"

Dawid Kubacki w szczerym wywiadzie o chorobie żony. "Ściska mi głos w gardle"

Turbo czekoladowe ciasto, bułeczki z masą orzechową, czyli pyszne desery z najmniejszej kuchni świata
Materiał promocyjny

Turbo czekoladowe ciasto, bułeczki z masą orzechową, czyli pyszne desery z najmniejszej kuchni świata

Przez wiele miesięcy przebywał w hospicjum, dziś bierze udział w maratonach
Materiał promocyjny

Przez wiele miesięcy przebywał w hospicjum, dziś bierze udział w maratonach

Katarzyna Żak wspomina trudne chwile z mężem. "Płakałam"

Katarzyna Żak wspomina trudne chwile z mężem. "Płakałam"

Gadżety, które warto upolować w Black Friday. "Wiele osób je lubi"
Materiał promocyjny

Gadżety, które warto upolować w Black Friday. "Wiele osób je lubi"

"ŚOPW". Aneta Żuchowska pokazała córeczkę. "No urody po mamusi się nie wyprze"

"ŚOPW". Aneta Żuchowska pokazała córeczkę. "No urody po mamusi się nie wyprze"

Biżuteria na każdą okazję. Jak podkreślić strój efektownymi ozdobami?
Materiał promocyjny

Biżuteria na każdą okazję. Jak podkreślić strój efektownymi ozdobami?

Znana ginekolożka ze Szczecina z 5 zarzutami. Grozi jej więzienie

Znana ginekolożka ze Szczecina z 5 zarzutami. Grozi jej więzienie

18. edycja akcji "Podaruj Misia". Poznaj tegoroczne pluszaki

18. edycja akcji "Podaruj Misia". Poznaj tegoroczne pluszaki

Pizza pachnąca jesienią w wykonaniu Aleksandry Juszkiewicz. Jakie składniki wybrać?

Pizza pachnąca jesienią w wykonaniu Aleksandry Juszkiewicz. Jakie składniki wybrać?

Lady Gaga dostała suknię z Polski. "Bardzo bym chciała, by w niej wyszła"

Lady Gaga dostała suknię z Polski. "Bardzo bym chciała, by w niej wyszła"

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

"ŚOPW". Marek usłyszał od Kornelii "najmocniejsze słowo na świecie". "Nie spodziewałem się tego"

"ŚOPW". Marek usłyszał od Kornelii "najmocniejsze słowo na świecie". "Nie spodziewałem się tego"

Sara James stworzyła duet ze znanym raperem. "Jestem szalenie wdzięczna, że się udało"

Sara James stworzyła duet ze znanym raperem. "Jestem szalenie wdzięczna, że się udało"

Tanie prezenty Mikołajkowe. Czy da się kupić prezent za 30 lub 50 zł w dobie inflacji?

Tanie prezenty Mikołajkowe. Czy da się kupić prezent za 30 lub 50 zł w dobie inflacji?

Promocje, przeceny, wyprzedaże - jak kupować rozsądnie? Eksperci radzą

Promocje, przeceny, wyprzedaże - jak kupować rozsądnie? Eksperci radzą

Dopiero teraz wyznała to publicznie. "Przez miesiąc nie mogłam przestać płakać". Co się stało?

Dopiero teraz wyznała to publicznie. "Przez miesiąc nie mogłam przestać płakać". Co się stało?

Grzegorz Kajdanowicz zaprojektował swojego misia. "Wielki honor i zaszczyt"

Grzegorz Kajdanowicz zaprojektował swojego misia. "Wielki honor i zaszczyt"

Sprawdziliśmy, ile osób pomoże zmarzniętemu dziecku. Trudno uwierzyć w wynik eksperymentu

Sprawdziliśmy, ile osób pomoże zmarzniętemu dziecku. Trudno uwierzyć w wynik eksperymentu

Jak reagować na masturbację małych dzieci?

Jak reagować na masturbację małych dzieci?

Ile zapłacimy za zupy i dania świąteczne Magdy Gessler?

Ile zapłacimy za zupy i dania świąteczne Magdy Gessler?

Ile zostało niedziel handlowych do końca roku? Czy w wigilię 2023 zrobimy zakupy?

Ile zostało niedziel handlowych do końca roku? Czy w wigilię 2023 zrobimy zakupy?

Koszmar 3,5-latka. Był bity i gwałcony. "Ma ubytek czaszki oraz wodogłowie"

Koszmar 3,5-latka. Był bity i gwałcony. "Ma ubytek czaszki oraz wodogłowie"

Blanka Lipińska skrytykowała matki i wdała się w ostrą dyskusję z fanami

Blanka Lipińska skrytykowała matki i wdała się w ostrą dyskusję z fanami

Pan Tabletka i jego skuteczne sposoby na infekcje. "To uniwersalna, smaczna i zdrowa mikstura"

Pan Tabletka i jego skuteczne sposoby na infekcje. "To uniwersalna, smaczna i zdrowa mikstura"

Czy Kornelia i Marek ze "ŚOPW" chcą zostać rodzicami? Wiemy, co planują

Czy Kornelia i Marek ze "ŚOPW" chcą zostać rodzicami? Wiemy, co planują

Drewniane ozdoby świąteczne. Jak zrobić renifera?

Drewniane ozdoby świąteczne. Jak zrobić renifera?

Czy stan jamy ustnej może świadczyć o cukrzycy? "To wszystko jest ze sobą wzajemnie powiązane"

Czy stan jamy ustnej może świadczyć o cukrzycy? "To wszystko jest ze sobą wzajemnie powiązane"

Wielka miłość ambasadora USA i jego partnerki. Ich drogi znów się złączyły po 20 latach

Wielka miłość ambasadora USA i jego partnerki. Ich drogi znów się złączyły po 20 latach

Katarzyna Bosacka po rozstaniu z mężem poszła na terapię

Katarzyna Bosacka po rozstaniu z mężem poszła na terapię

Martyna Wojciechowska zaprojektowała misia. "Ma piernikowego przyjaciela"

Martyna Wojciechowska zaprojektowała misia. "Ma piernikowego przyjaciela"

Marcin ze "ŚOPW" ma nową partnerkę? Wiemy, czy jest już po rozwodzie z Kingą

Marcin ze "ŚOPW" ma nową partnerkę? Wiemy, czy jest już po rozwodzie z Kingą

Działał jako wolontariusz Szlachetnej Paczki. Po latach role się obróciły

Działał jako wolontariusz Szlachetnej Paczki. Po latach role się obróciły

Magda i Krzysiek ze "ŚOPW" podjęli decyzję. "Nie wiem, czy mi to przez usta przejdzie"

Magda i Krzysiek ze "ŚOPW" podjęli decyzję. "Nie wiem, czy mi to przez usta przejdzie"

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

Tylko ta para z 9. edycji "ŚOPW" przetrwała. Co się wydarzyło w ich życiu? "To mnie zszokowało"

Tylko ta para z 9. edycji "ŚOPW" przetrwała. Co się wydarzyło w ich życiu? "To mnie zszokowało"