Parenting

Matka przywiązała dziecko do ławki. "Mogę grillować, uprawiać ogród i bawić się z córką"

Parenting

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TikTok/Edziecko.pl
Dziecko na szelkach

Pewna mama odkryła sposób na to, aby zadbać o bezpieczeństwo dziecka i jednocześnie wykonywać swoje obowiązki. Okazuje się, że kobieta postanowiła przywiązać swojego malucha do ławki. Użytkownicy TikToka są zachwyceni jej pomysłowością.

Patenty ułatwiające rodzicielską codzienność

TikTok to aplikacja, na której znajdziemy krótkie nagrania o różnorodnej tematyce. Możemy je publikować, komentować i udostępniać swoim znajomymi. Wśród nich są m.in. tematyczne poradniki, relacje z podróży i wiele innych, ciekawych treści. Platforma cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród dzieci i młodzieży, ale również osób dorosłych.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Jednym z hitów na TikToku jest aktualnie filmik udostępniony przez profil @tunaandnoods. Kobieta pokazuje na nagraniu swój patent na zapewnienie bezpieczeństwa dziecku. Mama dziewczynki przywiązała ją na długiej lince do drewnianej ławki.

Przywiązała dziecko do ławki

TikTokerka podkreśliła, że dzięki temu może oddać się przyjemnością, bez zamartwiania się, gdzie jest jej pociecha. - Mogę grillować, uprawiać ogród, bawić się z córką i wiem, że jest bezpieczna - dodaje. W momencie, gdy dziecko chce udać się poza wyznaczony teren, szelki ciągną je do tyłu, a maluch upada na trawę.

@tunaandnoods This is a total game changer!! I can grill, garden and play with my daughter and know he is safe! #kidsoftiktok #babyleash ♬ Jackass - TV Theme Players

Sprytny sposób kobiety wzbudził w większości pozytywne reakcje wśród internautów. Niektórzy z nich przyznali, że również wykorzystują szelki lub plecaki, aby kontrolować bezpieczeństwo swojego malucha. - O matko, czemu nie widziałam tego wcześniej. Idealne dla mojej wiecznie uciekającej córki. Świetny pomysł - pisali pod postem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TikTok/Edziecko.pl

Źródło zdjęcia głównego: JohnAlexandr/Getty Images

Pozostałe wiadomości