TikTok

  Każdy z rodziców znajduje swoją indywidualną metodę na wychowanie potomstwa. Jednak zachowanie tej matki oburzyło internautów. 26-letnia Alexis postanowiła bowiem jak najszybciej nauczyć córkę korzystania z toalety. Pierwsze próby poczyniła, gdy dziewczynka miała zaledwie 2 miesiące.

  Zastosuj metodę "burrito".

  A jak na nietypowy prezent zareagowała dziewczynka?

  Ten trik z TikToka oszczędzi twój czas.

  Duchowny odpowiedział, a jego słowa oburzyły niektórych internautów.

  Jedna z TikTokerek podzieliła się sposobem na prostą i szybką fryzurę na wesele.

  Sieci handlowe wprowadzają rozmaite zabezpieczenia, mające na celu udaremnienie potencjalnej kradzieży. Doskonale wie o tym pewna TikTokerka, która na co dzień spełnia się jako pracownica supermarketu. W jednym z postów użytkowniczka modnej aplikacji opowiedziała o niepozornych naklejkach na ubraniach, które powstały z myślą o powstrzymywaniu działań złodziei.

  Gdy przyszli rodzice przekazują wiadomość o ciąży, bardzo zależy im na tym, aby była ona pozytywnym zaskoczeniem dla całej rodziny.

  Konsekwencje nowego trendu pokazała jedna z użytkowniczek aplikacji.

  Spotkanie z Robertem Lewandowskim to marzenie niejednego miłośnika futbolu. O tym, że jego spełnienie jest możliwe, przekonał się pewien młody kibic. Chłopiec czekał na swojego idola na ulicy. Utalentowany piłkarz zatrzymał się na jego widok i zgodził się zapozować do wspólnego zdjęcia.

  "Pajęcze rzęsy" podbijają media społecznościowe. Technika makijażowa wywodzi się z mangi, czyli japońskich komiksów. Jak osiągnąć taki efekt? Czy starannie wytuszowane włoski przejdą do lamusa?

  - Ze spontanicznej akcji wyrósł viral - komentuje zaskoczony autor filmów.

  Łukasz Wala zapragnął podbijać nie tylko TikToka, ale także wybiegi mody. Uczestnik na wózku zwrócił uwagę jurorów i oczarował ich pewnością siebie oraz nietuzinkową urodą. Czy 22-latek dostanie szansę na karierze w świecie mody? O tym przekonamy się w najnowszym odcinku 11. edycji "Top Model".

  19-letnia TikTokerka ze Stanów Zjednoczonych rok temu po raz pierwszy została mamą. Jej syn już jako noworodek był wyjątkowo duży. Teraz, kiedy skończył rok, zdecydowanie wyróżnia się na tle rówieśników.

  Filmik robi furorę w sieci.

  "Żałuję, że nie wiedziałam tego wcześniej".

  Na czym polega i jak ją wykonać? Sprawdź.

  "Nie mogę w to uwierzyć".

  Przykre konsekwencje odczuwa do dziś.

  Czternastoletni Leon Brown to kolejna ofiara niebezpiecznego wyzwania na TikToku. Nieprzytomny chłopiec został znaleziony w swojej sypialni. Mimo przeprowadzonej reanimacji nie udało się go uratować.

  Vivian Wise Ruizvelasco z Meksyku w najlepsze bawiła się w klubie, gdy nagle poczuła bardzo silny ból brzucha. Kilkanaście godzin później trafiła do szpitala i dowiedziała się, że właśnie zaczęła rodzić.

  Opinie specjalistów dają do myślenia.

  "Początek i końcówka życia, piękne".

  Rodzice: "To mój wybór"

  Poznaj nowy trend na TikToku.

  Sara Platt przestrzega młodych ludzi przed niebezpiecznymi zabawami w mediach społecznościowych. Sama doznała urazu kręgosłupa. Do dzisiaj dochodzi do siebie.

  Poświadczony notarialnie akt wywołał lawinę komentarzy.

  Trendy z TikToka - to określenie weszło już na stałe do świadomości użytkowników sieci. Krótkie nagrania, których celem jest rozrywka, coraz częściej zamiast bawić, przerażają. Najgorsze są te, które uderzają w bezbronne dzieci, a ich autorami są bezmyślni rodzice. Najnowszy trend budzi grozę w dosłownym tego słowa znaczeniu. Czym są patopranki?

  Marzysz o makijażu, który utrzyma się od rana do wieczora? Sprawdziłaś już wiele droższych i tańszych patentów i nic nie działa? Ten trik z TikToka przypadnie ci do gustu. Jak się okazuje, wystarczy tylko… woda gazowana.