dziecko

  - Kiedy następnym razem pójdziesz na zakupy, zwróć na to uwagę - przestrzega tiktokerka.

  Mama i babcia były pod wpływem alkoholu.

  Na czym polega jej fenomen? Sprawdź.

  Do chojnickiego szpitala trafiła czternastolatka z nowo narodzonym dzieckiem. Zastępca dyrektora ds. medycznych placówki poinformował, że noworodek został przyjęty na oddział z urazem w postaci rany ciętej szyi. Sprawą zajmują się prokuratura i sąd rodzinny.

  - Policja do mnie zadzwoniła - opowiada jedna z tiktokerek.

  Olga Frycz to mama na pełen etat. Pracuje, wychowuje dzieci, a w natłoku obowiązków znajduje także czas dla siebie. Jak to robi? Aktorka nie boi się prosić o pomoc. W sieci przyznała, że najmłodsza córeczka wybiera się właśnie na tygodniowy urlop z dziadkami.

  Fani natychmiast dostrzegli jeden szczegół w jego wyglądzie.

  Co powodowało dolegliwoścI?

  Okoliczności zdarzenia badają policja i prokuratura.

  Gwiazda pochwaliła się w mediach społecznościowych, jak prezentuje się w ciąży. Na co zwrócili uwagę jej fani?

  Wychowanie dziecka to jedna z najtrudniejszych i najważniejszych misji rodziców. Co robić, by maluch w przyszłości wyrósł na wartościowego człowieka? To pytanie z pewnością zadaje sobie wiele mam. Jedna z nich wybrała swój sposób - jest nim rozpieszczanie. Choć córka Christi ma zaledwie 3-latka, jej garderoba pęka w szwach.

  Kreatywność i szczerość dzieci nie zna granic. Udowodnił to jeden z uczniów, który na polecenie nauczycielki opisał sylwetkę swojego dziadka. Wypracowanie chłopca trafiło do sieci i wzbudziło sporo śmiechu.

  Adelina przyszła na świat w jednym z polskich szpitali. Lekarze z Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi jeszcze przed porodem odkryli, że spora waga dziecka to wina ogromnego guza krzyżowo-ogonowego, który waży ponad 3 kg. Nowotwór usunięto, a dziewczynka wkrótce wraz z mamą wróci do domu.

  Wraz z początkiem roku szkolnego wracają zebrania z rodzicami. To właśnie na nich omawia się sprawy klasowe, a także osiągnięcia czy trudności poszczególnych uczniów. Co o tego rodzaju spotkaniach myślą uczniowie oraz rodzice? O tym w Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z mamami dzieci w wieku szkolnym: Darią Ładochą oraz Dagmarą Kaczmarek-Szałkow.

  Zdjęcia dokumentujące badanie przeprowadzone przez brytyjskich naukowców zaintrygowały internautów.

  Nancy Hauck zdecydowała się pomóc własnemu dziecku w powiększeniu rodziny, kiedy okazało się, że jego żona nie może zajść w ciążę. Kobieta nie kryje radości, wyczekując narodzin pociechy. 56-latka powiedziała o najpiękniejszej chwili w jej życiu.

  Martyna Końca - znana widzom z udziału w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" - właśnie została mamą. Celebrytka radosną nowiną podzieliła się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

  Kobieta zdecydowała się podarować szansę na rodzicielstwo parze, która nie mogła mieć dzieci.

  W dziendobry.tvn.pl zapytaliśmy o to psycholog Paulinę Gdańską.

  Każdy rodzic wie, że uspokojenie płaczącego dziecka to niełatwe zadanie. Do tego maluchy są różne i to, co sprawdziło się u jednego, wcale nie musi zadziałać u drugiego. Na szczęście naukowcy postanowili ułatwić życie wszystkim rodzicom i przetestowali najpopularniejsze metody na uspokojenie dzieci. Czy udało się wytypować tę najskuteczniejszą?

  Dziennikarka TVN24 Marta Warchoł w reportażu "Miała mieć na imię..." przedstawia dramatyczną historię kobiety, która w 30. tygodniu ciąży dowiedziała się, że jej dziecko nie ma głowy. Od jednego z lekarzy usłyszała, że przerwanie ciąży jest niemożliwe. Świat pacjentki runął.

  Magdalena Lamparska i jej mąż Bartek Osumek, przywitali na świecie swoje drugie dziecko. Aktorka nie trzymała fanów w niepewności - od razu zdradziła płeć i imiona pociechy. O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedział Mateusz Hładki.

  Czy znana jest płeć i imię pociechy?

  Jakie konsekwencje ma zakazywanie maluchowi pobrudzenia się?

  - Człowiek nie mógł w ogóle nogami ruszać - wspomina w "Czarno na białym" jeden z bohaterów reportażu Marka Osiecimskiego.

  Zobacz, jak można pomóc chłopczykowi.

  Chłopca wprowadzono w stan śpiączki farmakologicznej i podłączono do respiratora.

  Prokuratura wszczęła postępowanie w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci.

  Motywacje chłopczyka mogą zaskakiwać.

  Bianka to 7-letnia rzeźbiarka, która pracuje z masą papierową. Wykonała już ponad 100 prac, które prezentowane były na wystawie Toruniu. W Dzień Dobry TVN opowiedziała wraz