Parenting

Dziewczynka wykorzystała chwilę nieuwagi matki. "Filmik pokazuje, co dzieci potrafią zrobić w 5 minut"

Parenting

Autor:
Patrycja
Sibilska
Dziecko w samochodzie i screen z Instagrama

Nagranie pewnej mamy wywołało w ostatnim czasie uśmiech na twarzach tysięcy internautów z całego świata. Z filmiku, który bije rekordy popularności na Instagramie, możemy dowiedzieć się, czym grozi pozostawienie małej dziewczynki bez nadzoru na kilka minut.

Pod nieobecność mamy

Pamiętajmy, że dzieci obserwują rodziców podczas codziennych czynności. Bacznie przyglądają się naszym rytuałom, by później z zamiłowaniem je odtwarzać.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Ta mała dziewczynka wykorzystała nieobecność dorosłych, żeby wypróbować swoje techniki makijażu, a że pod ręką miała kosmetyczkę ze wszystkim, co niezbędne by stać się tak piękną jak mama, nie zwlekając ani chwili, postanowiła zaskoczyć rodzicielkę umiejętnościami w dziedzinie wizażu.

Makijażowa katastrofa

Mama zostawiła córkę w aucie tylko na krótka chwilę, nie zamykając drzwi. Wracając już z daleka zobaczyła brudną chusteczkę do demakijażu. Dalej było tylko gorzej. Ekstrawagancki makeup zdobił nie tylko zadowoloną twarz dziewczynki, ale również całe jej ubranie i tapicerkę auta wokół.

Sytuacja rozśmieszyła mamę na tyle, że postanowiła podzielić się z nią w mediach społecznościowych, a internauci zareagowali komentując wyczyn kreatywnej, małej damy.

"Ten filmik pokazuje, co dzieci potrafią zrobić w 5 minut"

Ona dba o swój wygląd już od najmłodszych lat

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: JGI/Jamie Grill/Getty Images

Pozostałe wiadomości