córka

  Michał Wójcik to ikona polskiej sceny kabaretowej. Od ponad 20 lat współtworzy grupę Ani Mru-Mru. Prywatnie jest tatą czworga dzieci, w tym Julii, która prowadzi konto na Instagramie poświęcone literaturze. Jaka jest ich relacja?

  Lourdes Leon wkracza na scenę pod pseudonimem Lolahol z piosenką "Lock&Key".

  Pod koniec lipca tego roku kapitan Holly Petitt i pierwsza oficer Keely Petitt razem pilotowały samolot pasażerski. W ten sposób mama i córka udowodniły, że marzenia są po to, żeby je spełniać. Jak rozpoczęła się ich kariera w tym zawodzie?

  Martyna Wojciechowska po przerwie ponowienie spotkała się z adoptowaną córką - Kabulą. Dziewczyna przyleciała do Polski na krótkie wakacje, podczas których spełniać będzie swoje kolejne marzenie.

  16-letnia Pola Porter wzbudziła zachwyt internautów i wywołała falę porównań do znanej mamy.

  Film rozczulił fanów.

  Nagranie pewnej mamy wywołało w ostatnim czasie uśmiech na twarzach tysięcy internautów z całego świata.

  Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał powitali na świecie pierwsze dziecko. Szczęśliwi rodzice podzielili się radosną informacją w mediach społecznościowych i opublikowali zdjęcie małej córeczki.

  "Zrobiło mi to dzień!"

  Aktor uchylił rąbka tajemnicy na temat swojego życia prywatnego.

  Agnieszka Kaczorowska nie kryje dumy z trzyletniej córki Emilki. Dziewczyna zabawiła się w fotografkę. Jednym pstryknięciem aparatu, uwieczniła romantyczny moment rodziców na plaży. Efekt? Sprawdźcie sami.

  Są zdjęcia, które sprawiają, że na naszych twarzach pojawia się smutek, żal i poczucie wielkiej niesprawiedliwości. Takie emocje wywołuje fotografia, którą na Twitterze zamieścił profil Obrony Ukrainy.

  Katarzyna Olubińska-Godlewska została mamą. Dziennikarka w mediach społecznościowych przekazała radosną nowinę i pochwaliła się pierwszym zdjęciem maleństwa. Jakie imię wybrali rodzice?

  Rok temu na świat przyszła mała Lilibet Diana. Córka Meghan i Harry’ego rośnie jak na drożdżach. Z okazji urodzin dumni rodzice opublikowali w sieci zdjęcie z dziewczynką.

  Twórczość duetów mam i ich córek gromadzi przed monitorami komputerów miliony obserwujących. To właśnie w mediach społecznościowych starają się one pomagać w oswajaniu trudnych tematów i pokazywać, jak w ich przypadku wygląda tworzenie relacji opartej o zaufanie i akceptację.

  Małgorzata Ohme z okazji 16. urodzin córki opublikowała w sieci zdjęci nastolatki i złożyła jej wzruszające życzenia. "Jesteś mądrzejsza ode mnie i masz w sobie niesamowite piękno wewnętrzne" - napisała prowadząca Dzień Dobry TVN. Internauci przyłączyli się do życzeń i przyznali, że Klara jest podobna jest do mamy.

  O Shiloh Jolie-Pitt dotychczas media pisały głównie w kontekście jej tożsamości płciowej. Teraz dziecko gwiazdorskiej pary pokazało światu swój talent. Nagranie stało się viralem i niesie się po sieci.

  Relacje i więzi matek z córkami bardzo często są silne i nierozerwalne. Nic dziwnego, w końcu zdecydowana większość rodziców traktuje swoje dzieci jak oczka w głowie. Problem pojawia się jednak wtedy, gdy relacja ta zaczyna być uzależniająca. W programie "Jak matka z córką" poznajemy historię 21-letniej Mariah i 45-letniej Sandry. Kobiety razem chodzą na randki, robią operacje plastyczne, a także zdecydowały się na odważną sesję zdjęciową. Gdzie leży granica bliskości i dobrego smaku?

  9-letnia Wiktoria Bednarz urodziła się z szeregiem wad wrodzonych. Musiała przejść wiele operacji i czeka ją kolejna. Jej mama Anna codziennie walczy o córkę.

  Wyjątkowe nagranie stało się hitem sieci.

  Ania Starmach rok temu powitała na świecie synka. Z okazji pierwszych urodzin Gustawa, jurorka programów MasterChef i MasterChef Junior opublikowała w sieci zdjęcie z maluchem. "Dziś ledwo mieści mi się na rękach" – dodała.

  Córka Moniki Mrozowskiej już za kilka dni sprawdzi swoją wiedzę podczas egzaminu maturalnego.

  Klaudia Halejcio nagrała reakcję swojej córki Nel, gdy znalazła torebkę z gotówką. Wideo podbiło serca internautów.

  Georgina Rodriguez wróciła do domu z córeczką. Radosną wieść przekazał Cristiano Ronaldo za pośrednictwem Instagrama. Piłkarz podziękował fanom za wsparcie. - Wszyscy czuliśmy miłość i szacunek - napisał.

  Maleństwo otrzyma symboliczne imię.

  Fani: "Jak siostry".

  "Taki mały puszek okruszek".

  Kto tu jest winny? Dorosłe dziecko czy rodzic? Porozmawialiśmy o tym z psycholog Marzeną Mawricz.

  "Chciałabym, żeby była sobą".

  Fani: "Wyglądacie jak siostry".