mama

  mama

  Katarzyna Galus popadła w depresję po tym, gdy w 15. tygodniu ciąży urodziła martwą córeczkę. Ostatnio jednak postanowiła zawalczyć o siebie. Zgłosiła się więc do cyklu Dzień Dobry TVN "1, 2, 3… Piękna Ty!". Pod okiem Marty Gąski, Pauliny Mikulskiej i Dobrawy Piękos-Szymańskiej przeszła spektakularną metamorfozę. Zobaczcie sami.

  Dziecięca fryzura wbrew pozorom może budzić wiele emocji. Nie chodzi tu wcale o to, czy maluch jest właścicielem bujnej i ciężkiej do ujarzmienia czupryny, czy raczej skromnych pasemek, z których trudno jest wyczarować spektakularne upięcie. Okazuje się, że niektórzy rodzice zabierają swoje dzieci do fryzjera nie tylko po to, aby ich pociechy czuły się komfortowo ze swoimi włosami a ich pielęgnacja była łatwiejsza.

  Ewa Farna powitała na świecie swoje drugie dziecko. Radosną informację przekazała za pośrednictwem Instagrama. Posypało się wiele ciepłych słów. - Ojej! Najwspanialej, gratulacje! - napisała Natalia Szroeder.

  Marta Wiśniewska jest mamą dwójki nastolatków, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w dorosłości. 18-letni Xavier i 17-letnia Fabienne mają z nią świetny kontakt. Jednak w życiu nastolatków pojawiają się też bardzo trudne momenty, o których ciężko im mówić. Marta Wiśniewska opowiedziała Sandrze Hajduk-Popińskiej o tym, jak wspiera swoje dzieci w trudnych momentach.

  Rebecca Roberts z Wielkiej Brytanii przekonała się, że będąc w ciąży, można zająć w nią kolejny raz. Choć zjawisko to wydaje się niemożliwe, okazuje się, że jest prawdopodobne. Mama "bliźniaków" miała bowiem do czynienia z superfekundacją. Co to takiego?

  Klaudia Halejcio w czerwcu 2021 roku została mamą. Aktorka wraz z partnerem powitała na świecie córeczkę Nel. Od czasu do czasu w sieci zdradza kulisy domowego życia i pokazuje, jak wygląda prawdziwe macierzyństwo. Gwiazda szczerze opowiada o trudach i nie wstydzi się tego, że niektóre czynności są dla niej problematyczne. Co zdradziła tym razem?

  Marcin Tyszka znany jest ze swojego zamiłowania do roślin. Przyznał nawet, że w młodości chodził na wagary do ogrodu botanicznego, a obecnie ma w mieszkaniu własną hodowlę palm, figowców i innych egzotycznych okazów. W uprawie roślin pomaga mu mama, która, podobnie jak syn, relaksuje się m.in. przy ich podlewaniu.