mama

  Adelina przyszła na świat w jednym z polskich szpitali. Lekarze z Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi jeszcze przed porodem odkryli, że spora waga dziecka to wina ogromnego guza krzyżowo-ogonowego, który waży ponad 3 kg. Nowotwór usunięto, a dziewczynka wkrótce wraz z mamą wróci do domu.

  Qczaj niedawno walczył o zdrowie swojej ukochanej mamy, która usłyszała druzgocącą diagnozę - nowotwór. Trener postanowił się nie poddawać, głośno mówił o tym, jak ważne są badania profilaktyczne i wspierał najważniejszą kobietę w swoim życiu w powrocie do zdrowia. W rozmowie z Darią Pacańską z dziendobry.tvn.pl zdradził, jak dzisiaj czuje się jego mama i jak trudny czas mają za sobą.

  Fiona Williams swego czasu narzekała na bolesne miesiączki, które okazały się serią poronień. Ich powodem była poważna choroba. Lekarze uznali, że kobieta nigdy nie zostanie mamą. Mimo tej diagnozy urodziła troje dzieci.

  - Nie byłem przygotowany - wyznaje.

  "Ciągle dojrzewa mentalnie".

  Filmik robi furorę w sieci.

  Pokazała zdjęcie, na którym jest postarzona o niemal 30 lat.

  Lara Gessler przygotowuje się do drugiego porodu. Restauratorka podzieliła się szczegółową relacją z pakowania szpitalnej torby. W wideo nie brakuje wielu przydatnych rad dla przyszłych mam. Co Lara zabiera ze sobą do szpitala?

  Ola Żebrowska kolejny raz normalizuje temat kobiecego ciała. Tym razem celebrytka zamieściła na swoim profilu zdjęcie w pełni ukazujące, jak wygląda prawdziwy, poporodowy brzuszek. Fani są zachwyceni jej postawą i wsparciem, jakie w ten sposób okazuje innym kobietom.

  We wzruszającym wpisie zwrócił się także do internautów i poprosił ich o modlitwę.

  - Czy jestem złą matką - zapytała.

  Nietypowy sposób na zabezpieczenie dziecka przedstawiono na fotografii z 1969 roku.

  Joanna Koroniewska w wieku 22 lat pochowała mamę. W szczerej i kobiecej rozmowie opowiedziała o bolesnej stracie i o tym, jak sobie z nią poradziła. - Wiedziałam, że w ekstremalnej sytuacji nikt mnie nie uratuje - przyznała.

  Nagranie pewnej mamy wywołało w ostatnim czasie uśmiech na twarzach tysięcy internautów z całego świata.

  Obserwatorzy są pod wrażeniem zaradności rodziców.

  Artystka i wdowa po prof. Zbigniewie Brzezińskim miała 90 lat.

  Anna Kalczyńska tegoroczne wakacje spędza z rodziną nad polskim morzem. Niedawno w Chałupach odwiedziła ją mama.

  Aleksandra Lamczyk oraz Agnieszka Bodasińska w mediach społecznościowych pokazują jak wygląda ich macierzyństwo bez filtrów. Ze swoimi widzami dzielą się nawet tymi trudnymi momentami i jak podkreślają, taka jest ich rzeczywistość.

  Nagranie szybko stało się hitem.

  "Czuję, że to błogosławieństwo".

  Ten temat dzieli rodziców. Czy słusznie?

  Wnuk TikTokerki przyszedł na świat w tym samym czasie, co jej najmłodsza pociecha.

  Aleksandra Domańska nie tak dawno temu zamieściła w sieci wpis dotyczący poczucia samotności w macierzyństwie. Otrzymała po nim wiele wiadomości od kobiet, które mają podobne doświadczenia.

  O swoich niezbędnikach opowiedziała w Dzień Dobry TVN blogerka Anna Nowak.

  Katarzyna Olubińska-Godlewska została mamą. Dziennikarka w mediach społecznościowych przekazała radosną nowinę i pochwaliła się pierwszym zdjęciem maleństwa. Jakie imię wybrali rodzice?

  Twórczość duetów mam i ich córek gromadzi przed monitorami komputerów miliony obserwujących. To właśnie w mediach społecznościowych starają się one pomagać w oswajaniu trudnych tematów i pokazywać, jak w ich przypadku wygląda tworzenie relacji opartej o zaufanie i akceptację.

  Relacje i więzi matek z córkami bardzo często są silne i nierozerwalne. Nic dziwnego, w końcu zdecydowana większość rodziców traktuje swoje dzieci jak oczka w głowie. Problem pojawia się jednak wtedy, gdy relacja ta zaczyna być uzależniająca. W programie "Jak matka z córką" poznajemy historię 21-letniej Mariah i 45-letniej Sandry. Kobiety razem chodzą na randki, robią operacje plastyczne, a także zdecydowały się na odważną sesję zdjęciową. Gdzie leży granica bliskości i dobrego smaku?

  Michał Szpak kilka lat temu pożegnał jedną z najważniejszych osób w swoim życiu. Z okazji Dnia Mamy artysta opublikował w sieci archiwalne zdjęcie rodzicielki, a także wzruszającymi słowami opisał swoje wspomnienia.

  Prezent z okazji Dnia Matki można wręczyć na wiele sposobów, chociażby za pośrednictwem kuriera Dzień Dobry TVN. Damian Michałowski wybrał się do Chotyńca w województwie podkarpackim, by zaskoczyć Marię Ficek nieprzeciętnym upominkiem od córki. Jak wyglądało to niezwykłe spotkanie?

  9-letnia Wiktoria Bednarz urodziła się z szeregiem wad wrodzonych. Musiała przejść wiele operacji i czeka ją kolejna. Jej mama Anna codziennie walczy o córkę.