makijaż

    makijaż

    Jeśli jeszcze nie słyszałyście o dolphin skin, czas najwyższy to zmienić. Nowy trend od jakiegoś czasu podbija Instagram. Na czym polega? To prosty trik, dzięki któremu nasza skóra będzie nie tylko rozświetlona, ale i promienna. Wystarczą tylko dwa produkty.

    W mediach społecznościowych nie brakuje inspirujących treści, pozwalających zatroszczyć się o piękny wygląd. Porady związane z modą, makijażem i pielęgnacją skóry cieszą się uznaniem wielu osób. Nie oznacza to jednak, że powinniśmy brać przykład z każdego publikowanego w sieci zdjęcia czy filmu. Jakie konsekwencje niesie za sobą podążanie za niektórymi wskazówkami internetowych ekspertów?

    Już niedługo Święto Zakochanych, czyli Walentynki 2022! Asambeauty przedstawia idealną propozycję dla niebanalnego prezentu dla ukochanej osoby! Uniwersalność tego kosmetyku pozwala na podarowanie go zarówno żonie, dziewczynie, jak i (na razie) przyjaciółce…

    Nowy trend makijażowy podbija media społecznościowe, a w szczególności TikToka. Tęczowe konturowanie twarzy polega na zrobieniu make-upu bez użycia podkładu. Jak to działa i jak poprawnie nałożyć produkty na twarz? Marta Gąska w Dzień Dobry TVN pokazała cały proces krok po kroku.