Dziecko na smyczy - nagranie z TikToka
Dzieci prowadzone w miejscach publicznych na smyczy, a dokładniej ich opiekunowie, którzy decydują się na taką formę kontroli nad maluchem, nieustannie wzbudzają kontrowersje. Nic więc dziwnego, że gdy pewien internauta zobaczył taki obrazek na własne oczy, chciał upamiętnić tę chwilę i nagrał zaistniałą w barze szybkiej obsługi scenkę.
Dzieci
Whitey Foetrey zauważył w lokalu pięciolatka z doczepionym do pleców misiem. Od pluszaka ciągnęła się długa smycz, której końcówkę trzymała w dłoni matka chłopca. Na początku robionego z ukrycia filmiku widać, że maluch stoi spokojnie obok swojej rodzicielki, ale po chwili staje się agresywny i nadpobudliwy - próbuje wskoczyć na ladę, a gdy matka przyciąga go do siebie, dziecko uderza ją w twarz.
Chłopiec następnie pada na kolana i zaczyna bić kobietę po nogach. W tym momencie nagranie urywa się, jednak już sam 20-sekundowy fragment wzbudził spore zainteresowanie internautów.
- Chciałem się zapytać, dlaczego prowadzi go na smyczy, zanim... - napisał na TikTku autor filmiku.
Dziecko na smyczy - opinie internautów
Post wstawiony na profilu Whiteya Foetreya wywołał niemałe poruszenie. Niektórzy internauci solidaryzują się z matką agresywnego pięciolatka i rozumieją jej decyzję o trzymaniu malucha na smyczy. Inni sugerują, że chłopczyk może mieć spektrum autyzmu, dlatego wymaga specjalnej opieki. Kolejni oskarżają rodzicielkę o złe metody wychowawcze. Opinie są więc bardzo skrajne.
- Szkoda mi matki - napisała jedna z użytkowniczek TikToka.
- Trzeba się modlić, żeby nie skończył w więzieniu, jak już będzie dorosły - czytamy w następnym komentarzu.
- Jest zły właśnie przez tę smycz. Nie można przypinać człowieka do smyczy i oczekiwać, że będzie zadowolony - reaguje odmiennie kolejny internauta.
@whiteyfoetrey I was gonna ask why she got my guy on a #Leash until #kidleash ♬ original sound - Whitey Foetrey
Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.
Zobacz także:
- Kierowniczka nie chciała wpuścić do restauracji matki z głodną 2-latką. Powód może zaskoczyć
- Książki dla dzieci na wakacje i o wakacjach. Które warto wziąć do walizki?
- Jak nieobecny tata wpływa na życie dziecka? "Pamiętajcie, że jutro jest Dzień Ojca"
Autor: Berenika Olesińska
Źródło: TikTok
Źródło zdjęcia głównego: Ekaterina Goncharova/Getty Images, TikTok