Materiał promocyjny

Spraw dziecku radość i odwiedź Strefę Zabawy LEGO®. Jakie atrakcje czekają na najmłodszych?

Sposób na kreatywną zabawę
DD_20240525_Pogoda_REP
Przed nami jeden z najbardziej radosnych dni w roku, czyli Dzień Dziecka. To idealna okazja, by zabrać swoje dziecko w wyjątkowe, pełne kreatywnej zabawy miejsce. Po raz pierwszy w historii grupa LEGO zaprasza dzieci i ich opiekunów do specjalnej Strefy Zabawy. Będzie ona dostępna od 25 maja do 2 czerwca na praskim Placu Konesera w Warszawie. Jakie atrakcje czekają na najmłodszych? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała Klaudia Pac – Senior Brand Manager firmy. 

Celebruj Dzień Dziecka

Już 1 czerwca obchodzimy jedno z najpiękniejszych świąt w roku, czyli Dzień Dziecka. Aby stworzyć okazję do celebracji tego wyjątkowego dnia w rodzinnej, radosnej atmosferze, grupa LEGO przygotowała wyjątkową przestrzeń łączącą kreatywną aktywność z międzypokoleniową zabawą. Pierwszy raz w historii powstała Strefa Zabawy LEGO – miejsce, w którym to właśnie dzieci zadecydują o przebiegu swojej zabawy i u boku rodziców poznają ekscytujący świat klocków LEGO. W strefie dostępne są tematyczne pokoje. Najmłodsi mogą tworzyć w nich budowle z klocków, rozwiązywać ciekawe zadania i odkrywać zupełnie nowe zainteresowania.

Wspólna zabawa buduje rodzinną więź 

Z okazji Dnia Dziecka grupa LEGO postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom dzieci i ich opiekunów. W Strefie Zabawy rodziny spędzą chwile pełne pasjonujących odkryć i kreatywnych zadań. Zabawa wspiera budowanie i zacieśnianie rodzinnych więzów, jednocześnie ucząc najmłodszych rozpoznawania emocji i kształtując ich empatię.

Strefę Zabawy wraz z kamerą Dzień Dobry TVN odwiedziła nasza prezenterka pogody Żaneta Rosińska. Podczas rozmowy z Senior Brand Mangerem firmy LEGO Klaudią Pac, widzowie dowiedzieli się, jaki jest cel tej inicjatywy. - Strefa powstała w odpowiedzi na takie dwie potrzeby - pobudzenia kreatywności i wyobraźni, bo każdy z nas jest kreatywny i ma piękną wyobraźnię, dlatego czasem niewiele potrzeba, by ją wskrzesić. Nasza strefa ma też za zadanie wzmocnić więzi rodzinne. Jest zbudowana po to, by zaprosić całe rodziny z dziećmi, żeby mogły spędzić razem twórczy, piękny czas - tłumaczyła nasza rozmówczyni.

- Nasza strefa jest mozaiką, labiryntem pokojów. To część naszej kampanii "Zabawa w Waszych rękach", bo literalnie oddajemy tę zabawę w ręce dzieci, ale też rodziców. W pokoju kosmicznym będą budować np. kosmiczne stwory - dodała Klaudia Pac, zaznaczając, że kolejne plany marki LEGO są równie kreatywne i ekscytujące.

- Mam nadzieję, że uda nam się zwiedzić też inne miasta, żeby jak najwięcej dzieci skorzystało ze strefy i mogło z nami budować - podsumowała Senior Brand Manger firmy.

Atrakcje w Strefie Zabawy 

Strefa jest bezpłatna i dostępna dla dzieci oraz ich rodziców od 25 maja do 2 czerwca na praskim Placu Konesera w Warszawie. Specjalnie zaprojektowana przestrzeń składa się z interaktywnych i tematycznych pokoi inspirowanych zestawami z najnowszej kampanii marki "Zabawa w Waszych rękach".

Jakie pokoje przygotowano dla najmłodszych? W strefie odjazdowej, odlotowej, błyskawicznej i kosmicznej dzieci mogą odkrywać świat kosmosu czy doświadczyć szalonego wyścigu. Dzieci mają też okazję wsiąść do balonu czy rozpocząć poszukiwania ukrytych figurek. Nie zabraknie rozwiązywania zagadek, a nawet spotkania z pewnym wyjątkowym gościem.

Na pożegnanie każdy uczestnik otrzyma drobną pamiątkę, idealnie podsumowującą miło spędzony czas.

Jak wziąć udział w tej przygodzie?

Aby dzieci mogły w pełni rozwiązywać angażujące zadania i odkrywać zakamarki poszczególnych pokoi, dla każdej rodziny przewidziano półtorej godziny zabawy. Z uwagi na bezpieczeństwo, wydarzenie jest rekomendowane dla dzieci w wieku 5-12 lat, pod opieką dorosłych.

Chcesz wziąć udział w tej niezwykłej przygodzie? Darmowe bilety są dostępne na stronie LEGO. Okazanie wejściówki umożliwi wstęp do Strefy Zabawy. Z uwagi na duże zainteresowanie liczba miejsc jest ograniczona.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: ddtvn

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?