zabawa

  Poznaj porady ekspertki.

  Jakie konsekwencje ma zakazywanie maluchowi pobrudzenia się?

  Flirt to zjawisko dość skomplikowane, niedające się wpisać w żadne konkretne techniki.

  Gry karciane są dobrym sposobem na rozrywkę, także w rodzinnym gronie. Dzięki nim można poćwiczyć logiczne i strategiczne myślenie oraz przyjemnie spędzić czas, oczywiście z nutką rywalizacji w tle.

  Pamiątka z wesołego miasteczka miała posłużyć chłopcu jako kostium.

  Które odpowiedzi rozbawiły naszych prowadzących?

  W Łazienkach Królewskich powstała nowa atrakcja, którą z pewnością pokochają maluchy. Mowa o edukacyjnym placu zabaw. Na miejsce z kamerami udał się Bartek Jędrzejak. Jak prezentuje się strefa zabawy?

  Zabawa klockami nie tylko rozwija zdolności manualne dziecka, lecz i twórcze myślenie. Dlaczego warto pobudzać kreatywność? Co ona daje maluchowi? O tym w Dzień Dobry TVN porozmawialiśmy z Przemysławem Staroniem, psychologiem, autorem książek, Nauczycielem Roku 2018.

  Dziecięca zabawa może stanowić źródło poważnego zagrożenia. Przekonała się o tym mama pewnego 3-latka. Chłopiec omal nie stracił na jej oczach życia, a wszystko to za sprawą pozornie niegroźnego gadżetu. Kobieta postanowiła ostrzec innych rodziców, publikując w mediach społecznościowych pouczający post.

  Co wprawiło prowadzącego w taki nastrój?

  Piniata wypełniona po brzegi słodyczami, kolorowymi karteczkami, a nawet warzywami to niezastąpiona atrakcja dla najmłodszych. Rodzice pragnący urozmaicić przyjęcie komunijne czy urodziny pociechy mogą własnoręcznie przygotować ją w zaciszu własnego domu.

  - Nie mają Państwo rozdwojenia jaźni - uspokoili prezenterzy.

  Jak co poniedziałek na widzów czekała kolejna odsłona zabawy "Co było dalej?". Tym razem ich kreatywność pobudził archiwalny fragment programu z udziałem Doroty Wellman, Marcina Prokopa i... ryby.

  "Co było dalej?" to cykl Dzień Dobry TVN, w którym liczy się kreatywność widzów. Tym razem przygotowaliśmy fragment programu z udziałem Sebastiana Olmy, Marcina Prokopa i Doroty Wellman.

  Magdalena Kordaszewska podpowiada, po które zabawki warto sięgnąć w czasie majowego wypoczynku. To nieocenione pomysły na nadchodzące letnie miesiące.

  Oto najciekawsze odpowiedzi.

  Kinga Burzyńska wybrała się do Bukowiny Tatrzańskiej, gdzie od 21 do 24 kwietnia rozgrywają się V Mistrzostwa Polski Biznesu, Artystów i Sportu w Snookerze. Na miejscu rywalizacje podjęli Leszek Lichota, Ewa Błachnio, Bartek Topa i Przemek Sadowski. Jak wygląda rozgrywka?

  W miejscowości Minkowice-Kolonia (Lubelskie) dzieci bawiły się na torach. Sytuację dostrzegła kobieta, która przechodziła niedaleko. Zabrała kamienie, które 10-latowie układali na szynach i postanowiła powiadomić policję.

  Jak wybrać dobry zegarek z GPS dla dziecka i jakie powinien mieć on funkcje?

  Poniedziałkowa zabawa Dzień Dobry TVN "Co było dalej" to świetny sposób na kreatywny początek tygodnia. Tym razem przygotowaliśmy fragment z archiwalnego wydania programu, w którym pojawili się Gosia Ohme i Filip Chajzer. Czy widzowie odgadli, jakie było prawidłowe zakończenie wideo?

  Tym razem kreatywność widzów pobudził Damian Michałowski.

  Za oknem robi się coraz cieplej. To świetna okazja, by wolne chwile wykorzystać aktywnie na świeżym powietrzu. Słyszeliście kiedyś o marszach na orientację? To nie tylko wspaniała rozrywka, ale także zajęcie pobudzające naszą kreatywność.

  Utrzymanie porządku w pokoju dziecka często graniczy z cudem. Powód? Za mało miejsca do przechowywania? To tylko wymówki. Ekspertka Magdalena Kordaszewska pokazała w Dzień Dobry TVN proste patenty na chowanie zabawek i akcesoriów.

  Na antenie pojawił się fragment wideo z archiwalnego wydania programu. Prowadzący zaproponowali, aby to właśnie widzowie zdecydowali o tym "Co było dalej?".

  Jak co poniedziałek zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie "Co było dalej?". Zasada jest prosta - widzowie oglądają materiał z archiwalnego wydania Dzień Dobry TVN i dokańczają historię. Pamiętajcie, im kreatywniejsze będą odpowiedzi, tym lepiej. Które z nich przykuły największą uwagę?

  Zabawa lalkami jest nieodłącznym elementem dziecięcych aktywności. Maluchy czeszą im włosy, przebierają, karmią i dbają o nie. Wchodzą też w różnego rodzaju role, udając, że lalka jest mamą, nauczycielką czy też panią w sklepie. Jak dowiedli naukowcy, zabawa lalkami rozwija wiele umiejętności interpersonalnych. W Dzień Dobry TVN opowiedziały o tym Marielle Tourel, specjalistka z zakresu rozwoju dzieci oraz Lara Gessler, mama półtorarocznej Neny.

  Przedstawiamy Wam zagadkę oraz najciekawsze odpowiedzi widzów.

  Poniedziałek uważany jest za najtrudniejszy dzień w tygodniu. Dlatego, by dobrze go zacząć, przygotowaliśmy dla widzów Dzień Dobry TVN zabawę "Co było dalej?". Oto najciekawsze odpowiedzi.

  Nad fenomenem tej gry głowią się jej fani na całym świecie. Wordle w zaledwie kilka miesięcy zdobyło ogromną popularność. Skąd wzięła się internetowa gra i jakie są jej zasady?

  Ferie to okres, w którym wielu rodziców nie wie, jak zorganizować swojemu dziecku wolny czas. Rozwiązaniem tego kłopotu może być zapisanie pociechy na zajęcia z beatboxu. Czym właściwie jest? Co dziecko może dzięki niemu zyskać? Dowiecie się tego z naszej rozmowy.