dzień dziecka

    dzień dziecka

    Mandaryna od dziecka kochała taniec. Rodzice nigdy nie naciskali, by zajmowała się czymś innym. Taką samą dozę wolności gwiazda chciała dać swoim dzieciom. W szczerej rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl nie tylko pierwszy raz opowiedziała o domu rodzinnym i dzieciństwie. Zdradziła także, jak sama wychowuje swoje pociechy, żyjąc w rodzinie patchworkowej. - Jest śmiesznie - zapewniała w wywiadzie wokalistka.

    Przed nami Dzień Dziecka. Jaka będzie pogoda we wtorek? Niestety, jeśli planujesz piknik lub inne aktywności na świeżym powietrzu, lepiej pomyśl o ciepłym ubraniu albo planie awaryjnym.

    Co wartościowego możemy podarować pociechom na Dzień Dziecka? Goście Dzień Dobry TVN nie mają wątpliwości, że najcenniejszy jest wspólnie spędzony czas. O swoich sposobach na zapewnienie dzieciom atrakcji mówią aktorka Monika Mrozowska, mama czwórki dzieci, psycholog Aleksandra Belta-Iwacz, mama przedszkolaka, i youtuberzy: Marcin Radziwoń "Klamer", tata dwójki chłopców i oraz Sebastian Bajon "Sztaba", tata córki.