Matka wyrzucona za drzwi szkolnego przedstawienia. Powód szokuje

Autor:
Oskar
Netkowski
Źródło:
edziecko.pl, eska.pl
“Mam wcześnie szkołę, więc nie mogę balować w nocy”
“Mam wcześnie szkołę, więc nie mogę balować w nocy” Dzień Dobry TVN
wideo 2/20

Pewna kobieta doświadczyła w szkole swojego dziecka aktu dyskryminacji. Z powodu swojego wyglądu, nie mogła obejrzeć przedstawienia pociechy. Jeszcze przed rozpoczęciem imprezy, wyrzucono ją z placówki.

Wygląd matki nie spodobał się nauczycielom

Dyskryminacja w szkołach nie dotyka tylko uczniów. Często ofiarami stereotypów stają się także ich rodzice. Melissa Sloan z Pows w środkowej Walii doświadczyła tego na własnej skórze. Kobieta uwielbia się tatuować. Jej ciało było pokrywane tuszem już 800 razy.

Jak wyznała w rozmowie z zagraniczną prasą, średnio w tygodniu dochodzą trzy nowe dzieła sztuki. Co ciekawe, spod ręki jej partnera. Melissa często spotyka się z dyskryminacją, czy to jeśli chodzi o znalezienie pracy, a nawet jeśli chce wybrać się do restauracji.

Matka wyrzucona z przedstawienia dziecka

Ostatnio dziecko kobiety brało udział w szkolnym przedstawieniu. Nauczycielom na tyle nie spodobał się wygląd Melissy, że wyrzucili ją za drzwi.

- Nauczyciele kazali mi oglądać występ dziecka przez okno, z zewnątrz - powiedziała w rozmowie z "The Mirror".

- Ja nie jestem tam chciana (...) Tak żałuję, że nie mogę tam iść, bo wiem, że wszyscy są przeciwko mnie. (...) Ludzie twierdzą, że moje tatuaże są obraźliwe, że im się to nie podoba. Ale ja nie zwracam na to uwagi - dodała.

Kobieta uzależniła się od tatuaży

Brytyjka wyznała mediom, że na pewnym etapie życia uzależniła się od tatuaży. Jak twierdzi, jej uzależnienie jest spowodowane traumatycznym dzieciństwem. W wieku 6 lat była molestowana przez przyrodniego brata. Jej koszmar skończył się, dopiero gdy skończyła trzydziestkę. Nie mogła liczyć na pomoc ze strony matki, bo ta uciekała w alkohol. Melissa miała 16 lat, gdy opuściła rodzinny dom.

- Wyjechałam sama z torbą i podróżowałem po całym kraju. Czasami byłam bezdomna. Nie przestanę robić tatuaży, dopóki nie umrę. Są moim rozwiązaniem, wiesz? Niektórzy piją drinka i palą papierosa, żeby się zrelaksować i zapomnieć o życiu. Myślę, że robią to za mnie moje tatuaże. Życie jest teraz lepsze niż kiedykolwiek wcześniej, ale nigdy nie będę w stanie otrząsnąć się z dzieciństwa. Czuję, że okradziono mnie z życia i to z czasów, gdy byłam dzieckiem. Ludzie myślą, że można to pokonać i iść dalej, ale tak nie jest. To wpływa na twoją duszę. Wciąż myślę o wszystkich innych dzieciach, którym to nie powinno się przytrafić - mówiła w wywiadzie z WalesOnline.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło: edziecko.pl, eska.pl

Źródło zdjęcia głównego: Corinna Kern/Getty Images; facebook.com/melissa.sloan

Pozostałe wiadomości