Parenting

Jest w 34. tygodniu ciąży i pojechała na duży festiwal. "Staraliśmy się o ten bilet 10 lat"

Parenting

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
gazeta.pl
festiwal muzyczny

Glastonbury Festival to impreza, którą zna każdy fan muzyki. Na tegoroczną edycję festiwalu wybrała się pewna tiktokerka. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie to nie, że kobieta jest w zaawansowanej ciąży. Dlaczego zdecydowała się na udział w imprezie?

Pojechała na Glastonbury Festival w zaawansowanej ciąży

Lois Mallett-Walker to popularna tiktokerka znana pod pseudonimem @girlbossadventure. W sieci publikuje krótkie filmiki, w których opowiada o swoim życiu oraz podróżach. Na jednym z ostatnich nagrań, które zamieściła w internecie widać, że obecnie bawi się na Glastonbury Festival - jednym z największych festiwali muzycznych. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że Lois jest w 34. tygodniu ciąży i lada moment zostanie mamą.

Ciążowe tematy dla młodej mamy

Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?
Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Z opublikowanych filmików dowiadujemy się, że bilet na imprezę kupiła już dwa lata temu, ale wybuch pandemii sprawił, że kolejne duże imprezy były odwoływane. Gdy w końcu sytuacja trochę się uspokoiła i festiwal mógł się odbyć, ona była już w ciąży. Mimo to postanowiła pojechać na Glastonbury Festival. Jak podkreśla chodzi nie tylko o sam festiwal. Kobieta właśnie tam zamierza wspólnie z mężem Tomem Walkerem świętować rocznicę ślubu. - Nie planowaliśmy, żebym była tutaj w ciąży, ale kupiliśmy bilety na festiwal, który miał odbyć się w 2020 roku. Niestety, został przeniesiony na 2022 roku, a dosłownie staraliśmy się o ten bilet 10 lat. Data pokrywała się z naszą 11. rocznicą ślubu - przyznała w nagraniach Lois.

34. tygodniu ciąży pojechała na festiwal. Co ze sobą zabrała?

Niezwykłą determinację kobiety i jej męża opisał serwis metro.co.uk. Małżeństwo w rozmowie z dziennikarzami portalu przyznało, że są bardzo dobrze przygotowani do wyjazdu i zabrali wszystkie niezbędne akcesoria, które zapewnią przyszłej mamie jak najlepszy komfort. Mają podwójny materac dmuchany, wentylator ręczny, mały dmuchany basen. Zaopatrzyli się także w przenośną toaletę. Dzięki niej kobieta nie będzie musiała czekać w długich kolejkach do łazienki.

Mąż kobiety zadbał również o to, aby mogła wygodnie oglądać koncerty. Przed każdym koncertem ustawia dla niej krzesło z parasolem. Lois zapytana o to, które sprzęty najbardziej przydają się na festiwalu bez wahania odparła, że wentylator ręczny i przenośna toaleta. - Naprawdę nie sądzę, żebym poradziła sobie bez tych dwóch rzeczy - podsumowała Lois i dodała, że opowie kiedyś o tej wyprawie swojemu dziecku.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: gazeta.pl

Źródło zdjęcia głównego: Jena Ardell/Getty Images

Pozostałe wiadomości