Parenting

Zainstalowała kamerę w dziecięcym pokoju. Dzięki temu odkryła, co córka robi po przebudzeniu

Parenting

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
tiktok.com, edziecko.pl
Niemowlę w łóżeczku.

Pozostawione bez opieki dzieci mogą zaskakiwać swoim zachowaniem. Przekonała się o tym TikTokerka, która postanowiła zainstalować kamerę w pokoju córki. Urządzenie uwieczniło zabawę, której kilkunastomiesięczna dziewczynka oddała się tuż po przebudzeniu. - Ten widok aż chwyta za serce - orzekli internauci, którzy obejrzeli nagranie.

Nagranie z dziecięcego pokoju podbija sieć

Helina Radford to jedna z wielu mam, które decydują się opowiadać o urokach rodzicielstwa w mediach społecznościowych. Jej profil na TikToku cieszy się zainteresowaniem dziesiątek tysięcy internautów. Wszystko to za sprawą filmików, których główną bohaterką jest kilkunastomiesięczna Mila.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Dziewczynka doskonale czuje się przed obiektywem kamery, jednak czasem nie zdaje sobie sprawy z tego, że jest nagrywana. Młoda mama zawiesiła nad jej łóżeczkiem elektroniczną nianię z funkcją podglądu obrazu wideo i rejestrowania dźwięku. Powód? Chciała śledzić poczynania córki przez całą dobę, a co za tym idzie - lepiej poznawać jej nawyki. Gadżet okazał się bardzo przydatny. To właśnie dzięki niemu powstało nagranie, które robi furorę w sieci.

Kamera zarejestrowała zachowanie dziecka po przebudzeniu

Użytkowniczka TikToka bez wątpienia była bardzo zdziwiona, gdy tylko odkryła, co jej pociecha robi po przebudzeniu. Kamera zarejestrowała moment, w którym Mila witała się ze swoimi zabawkami, czule całując każdą z nich w czoło. Chwilę później dziewczynka sięgnęła po plastikową butelkę z mlekiem i zaczęła "karmić" maskotki.

Chwytające za serce nagranie trafiło do sieci i doczekało się ponad 3,3 mln odsłon. Co więcej, wywołało prawdziwą lawinę komentarzy.

- "Jakie to słodkie", "Obudziła się i od razu zajęła się rodziną", "To najpiękniejsza rzecz, jaką dziś widziałem", "Jest bardzo inteligentna jak na swój wiek", "Bezcenne", "Ktoś ją nauczył, jak okazywać miłość. Ten widok aż chwyta za serce", "Dzieci troszczą się o swoje zabawki oraz zwierzęta w taki sam sposób, w jaki bliscy troszczą się o nie" - pisali zachwyceni internauci.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: tiktok.com, edziecko.pl

Źródło zdjęcia głównego: Adam Gault/GettyImages/TikTok

Pozostałe wiadomości