młoda mama

  Anna Czartoryska-Niemczycka jest szczęśliwą mamą czwórki dzieci. Uznana aktorka perfekcyjnie łączy obowiązki zawodowe z życiem rodzinnym, jednak nie pozostaje wolna od codziennych trosk. W podcaście Martyny Wyrzykowskiej i Natalii Hołowni "Tak mamy!" artystka szczerze opowiedziała o wyzwaniach, jakie niesie za sobą wychowywanie gromadki pociech.

  19-letnia TikTokerka ze Stanów Zjednoczonych rok temu po raz pierwszy została mamą. Jej syn już jako noworodek był wyjątkowo duży. Teraz, kiedy skończył rok, zdecydowanie wyróżnia się na tle rówieśników.

  Anna Dec po raz drugi została mamą. Prezenterka pogody przekazała radosną nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie pociechy.

  Maja Hyży jest dumną mamą czwórki dzieci. Artystka chętnie dzieli się z fanami wybranymi szczegółami z życia prywatnego, dlatego na jej instagramowym profilu nie brakuje postów związanych z rodzicielstwem.

  Agnieszka Włodarczyk regularnie publikuje w sieci zdjęcia, które budzą podziw tysięcy internautów. Tym razem aktorka postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami kadrem w letnim klimacie.

  Incydent zarejestrowała kamera.

  Post jurorki programu "MasterChef spotkał się z żywiołową reakcją innych matek.

  Katarzyna Sokołowska spodziewa się dziecka. Jurorka programu "Top Model" ogłosiła szczęśliwą nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych.

  Agnieszka Hyży rozpoczęła swoją przygodę z show-biznesem 15 lat temu. Pracowała nad ciekawymi projektami i zawsze wykazywała się godnym podziwu profesjonalizmem, jednak to jej prywatne sprawy niejednokrotnie skupiały uwagę otoczenia i poddawane były ocenie. Dziennikarka musiała zmierzyć się z wieloma trudnymi doświadczeniami.

  Lara Gessler i Piotr Szeląg spodziewają się drugiego dziecka. Restauratorka ogłosiła szczęśliwą nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych.

  "Zrujnowałaś sobie życie".

  Agnieszka Łyczakowska-Janik i Wojtek Janik z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" od blisko dwóch miesięcy cieszą się urokami rodzicielstwa. W styczniu 2022 roku na świat przyszła ich córeczka, Antosia. Dumni rodzice chętnie dzielą się ze swoimi obserwatorami zdjęciami pociechy. Tym razem w mediach społecznościowych pojawił się rodzinny kadr, upamiętniający pierwsze spotkanie dziewczynki z prababcią.

  "Pokazuję prawdziwe problemy, które są bardzo kontrowersyjne".

  "Nie wszystko pamiętam, ale cieszę się z każdego kilometra".

  Odważne zdjęcia podzieliły fanów

  Rosie Huntington-Whiteley po raz kolejny została mamą. Znana modelka i jej partner, Jason Statham doczekali się narodzin drugiej pociechy. Gwiazdorska para wychowuje już czteroletniego syna.

  Agnieszka Włodarczyk jest szczęśliwą mamą kilkumiesięcznego Milana. Aktorka doskonale odnajduje się w tej roli i chętnie publikuje w sieci rodzinne fotografie. Tym razem zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie w stroju kąpielowym. Jak na kadr zareagowali fani?

  Paulina Krupińska-Karpiel stanowi niekwestionowany wzór do naśladowania dla wielu kobiet. Prowadząca Dzień Dobry TVN jest szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci, może także poszczycić się wieloma sukcesami na płaszczyźnie zawodowej. W szczerym wywiadzie dla magazynu "Viva!" prezenterka opowiedziała o wyzwaniach związanych z rodzicielstwem i umiejętności godzenia wszystkich życiowych ról.

  "Myślałam, że nie dam rady".

  "Moja córka nie została przeze mnie porzucona".

  W życiu Jolanty Ogar-Hill ostatnio sporo się dzieje. Kilka miesięcy temu utalentowana sportsmenka zdobyła srebrny medal na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Teraz ma szansę odkrywać uroki macierzyństwa. Żeglarka i jej żona Esperanza Hill przywitały na świecie córkę. Dziewczynka urodziła się w szpitalu na Majorce i nosi niezwykle oryginalne imiona.

  W życiu Żakliny Ta Dinh ostatnio sporo się dzieje. Kilka tygodni temu uczestniczka 7. edycji programu "Top Model" przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Piękna modelka o egzotycznej urodzie chętnie opowiada o urokach macierzyństwa w sieci, nie stroni też od publikowania na Instagramie rodzinnych zdjęć. W jednym z postów pochwaliła się wyjątkowym prezentem, który jej córeczka otrzymała od Michała Piróga.

  Sylwia Bomba jest szczęśliwą mamą małej Antosi, spełnia się także jako zapracowana kobieta sukcesu. Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" już niebawem skończy 35 lat i z tej okazji opublikowała w mediach społecznościowych wyjątkowy post. Podkreśliła w nim znaczenie samoakceptacji i pewności siebie, zachęcając tym samym inne kobiety, by poszły jej śladem i także doceniły swoją wartość.

  "Dajemy sobie hajs".

  Sprawa śmierci 30-letniej kobiety w ciąży od kilku dni poruszana jest w mediach, ale także w rozmowach zaniepokojonych Polek. Przedstawiciele świata show-biznesu również nie szczędzą gorzkich słów na temat tragedii, która nigdy nie powinna mieć miejsca. Do dyskusji włączyła się Agnieszka Hyży, która opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie ciążowego brzuszka. Fotografię opatrzyła poruszającym opisem.

  "Ubieraj się, jak przystoi".

  Żaklina Ta Dinh niebawem przywita na świecie swoje pierwsze dziecko. Uczestniczka 7. edycji programu "Top Model" jest już w ósmym miesiącu ciąży i postanowiła uwiecznić ten ważny etap swojego życia na zdjęciach. Efektami wyjątkowej sesji podzieliła się ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

  Ewa Mrozowska, znana widzom stacji TTV z programu "Gogglebox. Przed telewizorem", jest szczęśliwą mamą małego Leona. Chłopiec często pojawia się na zdjęciach, które dumna rodzicielka publikuje na łamach mediów społecznościowych. Tym razem zapozował w trakcie jedzenia lodów, a umieszczona w sieci fotografia stała się pretekstem do podjęcia tematu spożywania słodyczy przez dzieci.

  Od lipca Agnieszka Włodarczyk jest szczęśliwą mamą synka, Milana. Macierzyństwo stanowi dla aktorki niezastąpione źródło satysfakcji, a publikowane przez gwiazdę posty w mediach społecznościowych w dużej mierze związane są właśnie z opieką nad dzieckiem. Tym razem młoda mama zwróciła się do internautek z prośbą o udzielenie praktycznej porady.

  Kilka miesięcy temu Anna Starmach przywitała na świecie swoje drugie dziecko. Szczęśliwa mama chętnie opowiada o urokach macierzyństwa na łamach mediów społecznościowych i dzieli się z fanami wybranymi kadrami z życia codziennego. Tym razem opublikowała w sieci wyjątkowe fotografie, na których zapozowała z synkiem na tle zachodzącego słońca.