Jej syn ma cztery miesiące, a wygląda jak dwulatek. "On rośnie jak dziecko w Zmierzchu"

Ogromny niemowlak
Ogromny niemowlak
Źródło: Daniel Grill/Getty Images
Rodzice niemowlaków doskonale widzą, że dzieci w tym wieku szybko rosną i trudno kupić im odpowiednie ubranka. Jedna z mam czteromiesięcznego chłopca ma zupełnie inny problem, musi szukać zdecydowanie większych rozmiarów, bo jej dziecko rośnie jak na drożdżach. Internauci uwierzyli jej dopiero wtedy, gdy nagrała swoją pociechę.

Niemowlę, które rośnie

Jedna z TikTokerek, która publikuje filmy na profilu o nazwie JewellxCollazo poinformowała swoich odbiorców, że dla swojego czteromiesięcznego synka szuka dużo większych rozmiarów ubrań. Jej fani podejrzewali, że kobieta trochę koloryzuje rzeczywistość, zmienili jednak zdanie, kiedy zobaczyli nagranie młodej mamy z bardzo dużym niemowlakiem.

"Po męsku"

"Po męsku" Maciej Stuhr
"Po męsku" Maciej Stuhr
Tomasz Kuczyński w Po męsku
Tomasz Kuczyński w Po męsku
PO MĘSKU. Tomasz Karolak
PO MĘSKU. Tomasz Karolak
PO MĘSKU. Ryszard Cebula
PO MĘSKU. Ryszard Cebula
PO MĘSKU. Adrian Kostera
PO MĘSKU. Adrian Kostera
PO MĘSKU. Paweł Nowak, część 1
PO MĘSKU. Paweł Nowak, część 1
PO MĘSKU. Dr Tomasz Karauda
PO MĘSKU. Dr Tomasz Karauda
Po męsku. Krzysztof Miruć
Po męsku. Krzysztof Miruć
PO MESKU. Akop Szostak
PO MESKU. Akop Szostak
PO MĘSKU. Robert Motyka
PO MĘSKU. Robert Motyka

Influencerka na filmie trzyma dziecko na rękach, a jego stopy sięgają jej do pasa. Kobieta przyznała, że nie jest niską osobą. - Do tej pory za każdym razem, gdy próbowałam komuś powiedzieć, że mój czteromiesięczny synek, jest trochę za duży jak na swój wiek, słyszałam tylko, że niemowlęta tak szybko rosną i zanim się obejrzę, już będzie pełnoletni - tłumaczyła kobieta.

Niemowlak wygląda niemal jak dwulatek

Mama z TikToka poinformowała, że dla czteromiesięcznego synka kupuje ubrania jak na półtoraroczne dziecko. Kobieta jest bardzo zdziwiona faktem, że jej maluch tak szybko rośnie. - Widzisz to? Widzisz ten strój i jaki jest słodki, prawda? Na 18-miesięczne dziecko. 18! Teraz ma tylko cztery - tłumaczyła mama z niedowierzaniem.

Pod nagraniem influencerki pojawiło się bardzo wiele komentarzy. Użytkownicy aplikacji pozwolili sobie nawet na żarty i zastanawiali się, kiedy chłopiec osiągnie gabaryty dorosłego mężczyzny. Obliczyli, że może to nastąpić już w wieku siedmiu lat.

- "On rośnie jak dziecko w 'Zmierzchu', "Mój syn też rósł tak szybko. Teraz ma siedem lat i prawie 150 cm. Ale są też pozytywne strony tego stanu. Mogę nosić jego buty" - czytamy w komentarzach.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Daria Pacańska

Źródło: parenting.pl

Źródło zdjęcia głównego: Daniel Grill/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości