media społecznościowe

  media społecznościowe

  Korzystanie z telefonu komórkowego stanowi nieodłączny element codzienności współczesnego człowieka. Mało kto wyobraża sobie normalne funkcjonowanie bez tego jakże użytecznego akcesorium. Okazuje się jednak, że nieustanne sprawdzanie powiadomień i śledzenie mediów społecznościowych za pośrednictwem smartfona może przyczynić się do pogorszenia stanu zębów.

  Edyta Pazura to nie tylko kobieta biznesu, ale także mama na pełen etat. Żona znanego aktorka urokami macierzyństwa chętnie dzieli się w mediach społecznościowych. Tam bez lukru pokazuje prawdziwe życie z trójką dzieci. Niedawno zdradziła jednak, że jak każdy, potrzebuje chwili ciszy i wytchnienia. To możliwe jest tylko w jej prywatnej kryjówce. Gdzie Edyta chowa się przed pociechami?

  Serwisy społecznościowe pozwalają dzielić się ze światem wybranymi informacjami i kontaktować się z przyjaciółmi czy rodziną, ale ich potencjał nierzadko wykorzystywany jest także przez osoby pragnące ukoić ból po rozstaniu. Zdarza się, że ofiary nieszczęśliwej miłości tworzą w sieci fałszywe konta, by móc swobodnie przyglądać się poczynaniom byłego partnera, a nawet nawiązywać z nim kontakt. Czy takie rozwiązanie niesie za sobą jakiekolwiek korzyści? Zapytaliśmy o to psychoterapeutkę Zuzannę Butryn.

  Media społecznościowe to kopalnia wiedzy, przydatnych pomysłów, a także przestrzeń, w której co niektórzy chwalą się, bądź wylewają swoje frustracje. Mimo wszystko każdego dnia odpalamy aplikacje i śledzimy życie znajomych, gwiazd, a także osób które... delikatnie mówiąc, trochę nam podpadły. Dlaczego to robimy? Razem z psychologiem wyjaśniamy, na czym polega zjawisko zwane hate following.

  Ewa Mrozowska poruszyła w sieci temat epatowania nagością. Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" podzieliła się z fanami przemyśleniami dotyczącymi publikowania odważnych zdjęć w mediach społecznościowych. Zadała też internautom kilka śmiałych pytań związanych z tym zagadnieniem. Czy udało jej się uzyskać wyczerpujące odpowiedzi?