Parenting

Jak szybko uśpić niemowlaka? Fotografka zdradziła prosty i skuteczny trik

Parenting

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Parenting.pl
Fotografia dzieci

Praca fotografa dziecięcego nie należy do najłatwiejszych. Maluchy bywają dość kapryśnymi modelami. Okazuje się jednak, że specjaliści mają na to swój sposób. Podzieliła się nim Kelsey, która pokazała, jak błyskawicznie uśpić niemowlę.

Patenty fotografów dziecięcych

Gdy maluch przychodzi na świat, wielu rodziców decyduje się skorzystać z usług fotografa dziecięcego. Chcą w ten sposób uwiecznić ten wyjątkowy moment w życiu rodziny. Sesje noworodkowe cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ maluszek dużo śpi, co zdecydowanie ułatwia uzyskanie satysfakcjonujących kadrów.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Fotograf może więc dowolnie układać malucha, nie nadwyrężając jego cierpliwości. Okazuje się, że doświadczenie, jakie posiadają ci specjaliści, może również przydać się w codziennej opiece. Jedna z fotografek opublikowała w sieci film pokazujący szybki i prosty sposób na usypianie noworodka. 

Jak uśpić niemowlę?

Kelsey zaprezentowała ten patent na malutkiej modelce. Okazuje się, że aby z łatwością usypiać pociechę, wystarczy odpowiednio ją zawinąć. Dzięki temu szansa, że dziecko uśnie, znacznie się zwiększa. Fotografka najpierw zawija materiał od prawej do lewej strony, a później na odwrót. Następnie otula nim malucha od przodu do tyłu, tworząc tzw. kokon. 

- Zawsze mnie rozczula, jak one błyskawicznie zasypiają - opowiada w nagraniu. - Dzięki takiemu zawinięciu, mogę dokładać, lub wymieniać warstwy stroju, dostosowując go do następnych aranżacji - podsumowuje.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Parenting.pl

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images/Pixelfusion3d

Pozostałe wiadomości