Gadżety ułatwiające życie aktywnym rodzicom. W które z nich warto się zaopatrzyć?

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Gadżety ułatwiające życie aktywnym rodzicom
Gadżety ułatwiające życie aktywnym rodzicomDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Gadżety dla aktywnych rodziców mają być przede wszystkim wielofunkcyjne i praktyczne. Przydadzą się nie tylko podczas podróży i uprawiania sportu - są również pomocne przy wykonywaniu codziennych obowiązków. W Dzień Dobry TVN o swoich niezbędnikach opowiedziała blogerka Anna Nowak.

Gadżety, które ułatwią aktywne życie

Lato to czas wyjazdów, dlatego bardzo ważne jest zaopatrzenie się w produkty, które umożliwiają proste i przede wszystkim wygodne transportowanie naszej pociechy podczas podróży. W studiu Dzień Dobry TVN blogerka i mama dwójki dzieci Anna Nowak, podzieliła się z widzami hitami, które znacząco ułatwiają jej codzienność.

Jednym z nich jest lekka, składana spacerówka. Mieści się do luku bagażowego, a ponadto rozkłada się za pomocą jednego guzika. - Bardzo poręczna, funkcjonalna, co jest najważniejsze dla młodej mamy - wyjaśnia. Pomocnym gadżetem jest również poduszka ciążowa do karmienia. Zapewnia komfort np. w trasie, restauracji lub po prostu podczas odpoczynku na kanapie.

Must have aktywnych rodziców

Aby ułatwić sobie codzienność w domu, Anna Nowak wybiera sprzęty mobilne, które łączą w sobie kilka funkcji. - To jest i łóżeczko dla najmłodszych, później można je podnieść - opowiada. Uprawiasz sport? Świetnym pomysłem będzie zakup wózka treningowego. - Jest też przyczepką do roweru oraz wózkiem narciarskim - dodaje.

Wśród niezbędników blogerki nie zabrakło sprzętów elektronicznych - powerbanków, bezprzewodowych słuchawek czy nawet crossbody etui na telefon. W jakich sytuacjach takie gadżety mogą się przydać? Przede wszystkim, gdy chcemy mieć wolne ręce. Od podstawowych prac domowych, po aktywność sportową i wyjazdy autem.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości