Twierdzi, że mężczyzna powinien zapłacić kobiecie za urodzenie dziecka. "To wymaga poświęceń"

GettyImages-661949075
Źródło: Dzień Dobry TVN
Jak traktujemy kobiety w ciąży?
Jak traktujemy kobiety w ciąży?
Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?
Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?
Położna na medal
Położna na medal
Trening w ciąży dla początkujących
Trening w ciąży dla początkujących
Kamila Kamińska o duli
Kamila Kamińska o duli
Informacje o ciąży w centralnym rejestrze?
Informacje o ciąży w centralnym rejestrze?
Od jakich ćwiczeń rozpocząć trening po ciąży?
Od jakich ćwiczeń rozpocząć trening po ciąży?
Najczęstsze dolegliwości zdrowotne po porodzie
Najczęstsze dolegliwości zdrowotne po porodzie
Szaleństwo hormonów w ciąży
Szaleństwo hormonów w ciąży
Pewna TikTokerka postanowiła podzielić się z internautami przemyśleniami dotyczącymi ciąży. Jej zdaniem urodzenie dziecka jest tak dużym poświęceniem, że mężczyzna powinien zapłacić za to swojej partnerce. Podała nawet konkretną kwotę. Wymieniła też inne, ważne dla niej wymagania.

Milion złotych za urodzenie dziecka

Ciąża może być zarazem wyjątkowo pięknym, jak i trudnym czasem w życiu kobiety. Przyszła mama może wówczas mierzyć się z różnego rodzaju problemami zdrowotnymi. Zmienia się też jej ciało, a niektórym ciężarnym trudno jest zaakceptować fakt dodatkowych kilogramów czy występujących często rozstępów.

Pewna TikTokerka postanowiła podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat poświęceń, jakie wiążą się z ciążą. Zdaniem 23-latki mężczyzna powinien zapłacić kobiecie za urodzenie dziecka. Podała nawet konkretną kwotę - 250 tysięcy funtów, czyli ponad milion złotych.

Wymagania TikTokerki pobiły sieć

Jak tłumaczy Jenny, "stworzenie ludzkiego życia wymaga wielu poświęceń od kobiety i nie zamierza ona narażać się na to wszystko za darmo". Dodała też, że sama zajdzie w ciążę dopiero, gdy partner spełni jej finansowe oczekiwania. TikTokerka wydałaby te pieniądze na sesje terapeutyczne, wizyty u lekarza, dietę czy trenera personalnego.

23-latka chciałaby również mieć zapewnioną pomoc domową przez 6 miesięcy od porodu, nocną pomoc przy maleństwie oraz prezent za jego urodzenie - samochód lub mieszkanie.

Wymagania TikTokerki podbiły sieć. Do tej pory nagranie zebrało ponad 50 tysięcy polubień. W komentarzach zawrzało.

- "Jeśli mój przyszły mąż będzie chciał, żebym urodziła dziecko, będę potrzebować dietetyka, terapii zarówno dla niego, jak i dla mnie oraz pielęgniarki nocnej, kucharki i sprzątaczki" - napisała jedna z internautek.

- "Wydaje się to całkiem rozsądne. 250 tys. idzie na opiekę nad dziećmi. Zakładam, że wynagrodzenie niani i pielęgniarki nocnej będzie częścią tego". "Zawsze mówiłam, że nie będę mieć dzieci, dopóki nie będzie mnie stać na pielęgniarkę nocną, a potem nianię" - dodała kolejna.

Pod postem pojawiły się też negatywne opinie. - "Taka kobieta nie powinna być matką". "Szczerze, z taką listą mamą na pewno nie zostaniesz". "To pokazuje, jaką jesteś kobietą, powodzenia w szukaniu takiego mężczyzny" - komentują użytkownicy sieci.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: TikTok/mjakmama24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Digital Vision

podziel się:

Pozostałe wiadomości