macierzyństwo

  O odpowiednich ćwiczeniach dla młodych mam w Dzień Dobry TVN opowiedziała Magdalena Zielińska, trenerka medyczna.

  O sytuacji kobiet po porodzie czy o połogu mówi się wiele, ale mało uwagi poświęca się ich partnerom. Jak oni odnajdują się w nowej roli?

  Gwiazda pochwaliła się w mediach społecznościowych, jak prezentuje się w ciąży. Na co zwrócili uwagę jej fani?

  Anna Czartoryska-Niemczycka jest szczęśliwą mamą czwórki dzieci. Uznana aktorka perfekcyjnie łączy obowiązki zawodowe z życiem rodzinnym, jednak nie pozostaje wolna od codziennych trosk. W podcaście Martyny Wyrzykowskiej i Natalii Hołowni "Tak mamy!" artystka szczerze opowiedziała o wyzwaniach, jakie niesie za sobą wychowywanie gromadki pociech.

  W dziendobry.tvn.pl zapytaliśmy o to psycholog Paulinę Gdańską.

  Jakie konsekwencje ma zakazywanie maluchowi pobrudzenia się?

  Jak na braciszka zareagowała mała Nena?

  Agnieszka Radwańska po zakończeniu sportowej kariery skupiła się na rodzinie i macierzyństwie. W najnowszym wywiadzie opowiedziała o cieniach wielkiej sławy. Bliska jej osoba wielokrotnie ją okradła.

  Daria Ładocha to jedna z tych osób, przy których trudno się nie uśmiechać. Ta kobieta to chodzący wulkan pozytywnej energii. W życiu najważniejsza jest dla niej rodzina, z którą jest bardzo blisko. W domu ma dwie córki, a jedna z nich jest nastolatką. W rozmowie z Karoliną Kalatzi z serwisu Dzień Dobry TVN sięgnęła pamięcią do czasów, kiedy to ona sama wkraczała w świat dorosłych. Zdradziła nam, jakie miała sposoby na swoich rodziców i jaką nastolatką była. 

  Marzena Brodowska-Skupin, Magdalena Kuszewska i Izabela Kopeć to kobiety, które w macierzyństwie nie zapominają o sobie. Bo wiedzą, że jeśli one będą szczęśliwe, to ich dzieci także. Z jakimi opiniami się mierzą, kiedy udają się w samotne podróże? Jak udaje im się pogodzić obowiązki? Na te pytania odpowiedziały w Dzień Dobry TVN.

  Internautki podzieliły się swoimi doświadczeniami.

  Aktorka pozuje w kreacji, która podkreśla jej sylwetkę.

  Karolina Antoniades była bohaterką show "Żony Miami". Gwiazda w Dzień Dobry TVN opowiedziała o krętej drodze do sukcesu. Wyznała też, że przez wiele lat nie miała pojęcia, że ma przyrodnią siostrę.

  Vivian Wise Ruizvelasco z Meksyku w najlepsze bawiła się w klubie, gdy nagle poczuła bardzo silny ból brzucha. Kilkanaście godzin później trafiła do szpitala i dowiedziała się, że właśnie zaczęła rodzić.

  Po długich staraniach i oczekiwaniach aktorka w końcu zaszła w ciążę. W mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciem z brzuszkiem i zdradziła, jak czuje się w połowie drugiego trymestru.

  Joanna Opozda wyjechała na wakacje z synem Vincentem. Pochwaliła się zdjęciami z plaży, a fani zwrócili uwagę na jej smukłą sylwetkę.

  "Chciałam zostać z dzieciakami, ale nie wiedziałam, że to potrwa tak długo".

  "Nie możemy sobie pozwolić na ogrzewanie".

  Czy dorosłe kobiety mogą bać się nastoletniej ciąży? Choć początkowo to brzmi jak oksymoron, to jednak wiele pań boryka się właśnie z taką fobią. Jak sobie z tym poradzić?

  Dlaczego Polki wciąż muszą mierzyć się ze szkodliwymi stereotypami związanymi z byciem mamą?

  Na fotografii dumnie prezentuje zaokrąglony brzuszek.

  Anna Dec po raz drugi została mamą. Prezenterka pogody przekazała radosną nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie pociechy.

  Samoocena wielu kobiet pozostawia wiele do życzenia. Panie negatywnie patrzą na swoje odbicie w lutrze i wciąż doszukują się wad - zwłaszcza po urodzeniu dziecka. Nie ominęło to także Martyny Wojciechowskiej. Podróżnicza w sieci podzieliła się osobistymi odczuciami, jakie towarzyszyły jej, kiedy na świat przyszła jej córka. Skomentowała także zdjęcie brzucha Aleksandry Żebrowskiej.

  Kasia Sokołowska to jedna z najbardziej cenionych reżyserek pokazów mody. Szerokiej publiczności dała się poznać, jako jurorka w programie "Top Model". Niedawno celebrytka powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Z okazji ukończenia przez malucha pierwszego miesiąca celebrytka zamieściła w sieci serię zdjęć ze swoją pociechą.

  Piękny kadr stał się okazją do refleksji.

  Olga Frycz w długi weekend wybrała się z córką do kina, a swoimi refleksjami dotyczącymi obejrzanego filmu animowanego podzieliła się w sieci. Aktorka uważa, że współczesne bajki nie są dobre zarówno dla wzroku, jak i psychiki maluchów.

  Ola Żebrowska po raz kolejny normalizuje temat publicznego karmienia piersią. Tym razem gwiazda wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym widać, jak robi to w windzie. Taka postawa spodobała się jej fanom.

  Anita i Adrian mają za sobą cztery lata związku i są rodzicami Jerzyka i Bianki. Pojechaliśmy do nich z kamerą, by dowiedzieć się, co u nich słychać i jak z perspektywy czasu wspominają swój udział w programie. 

  O tym opowiedziała w jednym z nagrań na TikToku.

  Monika Mrozowska opublikowała w sieci zdjęcie w bikini i zdradziła, że jeszcze niedawno marzyła o zabiegach redukujących tkankę tłuszczową. Czy aktorka zdecydowała się na nie? A może schudła dzięki innym metodom?