Jego synek otworzył urnę z prochami dziadka. "Upuściłem ją i teraz ten proszek jest na ziemi"

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Edziecko.pl/TikTok
„Dorośniesz to zrozumiesz” – czego nie mówić dziecku

Pewien tata podzielił się dość zaskakującą rozmową z synem. Chłopiec otworzył urnę z prochami dziadka, a to, co tam zobaczył, odbiegało od jego wyobrażeń. Oburzony domagał się wyjaśnień od rodzica.

Dziecko otworzyło urnę z prochami

TikTok to aplikacja, na której użytkownicy z całego świata dzielą się różnorodnymi treściami np. doświadczeniem, radami czy pokazują zabawne chwile ze swojego życia. Szczególną popularnością cieszą się tematy związane z wychowaniem dzieci.

Jednym z takich nagrań, które stały się hitem w sieci jest to opublikowane przez Dereka Lippa. Mężczyzna podzielił się z internautami niecodzienną rozmową z synkiem, zarejestrowaną dzięki kamerze w salonie. Do tej pory ten krótki film zobaczyło już ponad 2 mln użytkowników.

Chłopiec wysypał prochy na podłogę

Na nagraniu widzimy, jak zdenerwowany syn podbiega do taty i tłumaczy, że otworzył urnę z prochami dziadka, jednak nie zobaczył w niej tego, czego się spodziewał. - Okłamałeś mnie. Powiedziałeś, że dziadek jest w wazie. Otworzyłem ją, a tam tylko jakiś proszek. Nie ma ani krwi, ani włosów, czy kości - opowiadało dziecko.

Zdezorientowany mężczyzna zaczął tłumaczyć chłopcu, że w środku jest tylko popiół. - A dlaczego? Dziadek palił? - dopytywał syn. - Tak palił, ale czemu ją otworzyłeś? - zastanawiał się ojciec. - Upuściłem ją i teraz ten proszek jest na ziemi. On nie jest jak dżin w butelce - odpadł.

Gdy tata usłyszał, że prochy leżą rozsypane na ziemi natychmiast pobiegł je posprzątać. Nagranie wzbudziło ogromne emocje wśród internatów.

- "Zastanawiam się, czy ten tata płacze, czy się śmieje", "O Boże co tu się wydarzyło, nie mogę w to uwierzyć", "Dlatego właśnie powinno się lepiej tłumaczyć dzieciom pewne sprawy", "Moje dzieci zrobiły tak z urną swojego taty, bo szukały wazy z kolczykami. Miały 4 lata" - czytamy w komentarzach pod postem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Edziecko.pl/TikTok

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images/Alexandre Morin-Laprise/TikTok/Dereklipp_

Pozostałe wiadomości