Mąż zarzucił żonie, że nosi tylko dresy i legginsy. Mama 5 dzieci odpowiedziała ciętą ripostą

Autor:
Justyna
Piąsta
Macierzyństwo nie musi być usłane różami
Macierzyństwo nie musi być usłane różamiDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Emily, znana w sieci jako Maverickmother, ma pięcioro pociech i pokazuje w mediach społecznościowych swoją codzienność. O blaskach i cieniach macierzyństwa opowiada z typowym dla siebie poczuciem humoru i ironią. Jak zareagowała, gdy jej mąż zarzucił jej, że nie nosi nic innego prócz wygodnych bluz i legginsów?

TikTokerka o macierzyństwie

Kiedy dziecko pojawia się na świecie, lista priorytetów młodej mamy zdecydowanie się zmienia. Całą uwagę skupia na maluchu i często brakuje jej czasu dla samej siebie. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, gdy rodzina się powiększa. Przekonała się o tym Emily, influencerka, która ma piątkę pociech. Na TikToku obserwuje ją ponad 2,2 mln osób, a na Instagramie ma prawie 300 tys. followersów. Fani lubią oglądać jej komediowe nagrania, odsłaniające kulisy opieki nad maluchami, prowadzenia domu czy też relacji damsko-męskich.

Dzieci i mąż często są bohaterami jej nagrań. Wraz z Emily odgrywają zabawne role, pokazując, że mają do siebie duży dystans i poczucie humoru. To, że influencerka i jej ukochany nie starają się być ani idealnym małżeństwem, ani perfekcyjnymi rodzicami, bez wątpienia jest ich atutem, który podbił serca internautów.

Zaniedbana mama? TikTokerka stanowczo odpowiedziała

Maverickmother opublikowała na TikToku nagranie, w którym zacytowała słowa swojego męża.

- Dlaczego zawsze nosisz bluzy i legginsy? Powinnaś się postarać. Spróbuj coś zmienić - stwierdził mężczyzna.

Mama piątki dzieci postanowiła na to odpowiedzieć. Już w następnej scenie filmu widać, jak w pełnym makijażu, w wieczorowej sukni i z dzieckiem na rękach - szoruje toaletę, ciągnie kubeł ze śmieciami, pakuje ubrania do pralki czy też myje podłogę na kolanach. Każdą z tych czynności wykonuje z niezwykłą gracją, ale spogląda w kamerę przeszywającym, groźnym wzrokiem.

Obserwatorzy Emily nie mają wątpliwości, że influencerka doskonale zripostowała męża. "Rewelacja", "Trafiłaś w sedno. Jesteś piękna. Twój mąż otworzył puszkę Pandory", "Idź na zakupy i wyślij mu paragon", "Jeśli mój mąż powiedziałby tak do mnie, nie byłby już moim mężem", "Mycie toalety w tej sukience było w punkt" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości