śmierć

  Jak o śmierci rodzica rozmawiać z dzieckiem? Sylwia Bomba znalazła dojrzały sposób.

  Muzyk odszedł nagle w domu swojego przyjaciela. Informację o śmierci artysty mediom przekazał jego menadżer.

  We wtorek, 27 września o godzinie 18:00 w całej Polsce usłyszymy syreny. - Zachęcamy również inne służby do dołączenia do tej akcji - czytamy w komunikacie Państwowej Straży Pożarnej.

  Spowodowanie śmiertelnego wypadku niejednokrotnie pozostawia trwałe szkody psychiczne. Jak sobie z tym poradzić? Gdzie szukać pomocy? Jak wesprzeć osobę, która niesłusznie się obwinia?

  "Do usłyszenia po Drugiej Stronie"

  Okoliczności zdarzenia badają policja i prokuratura.

  Ewa Ampulska odeszła 23 września 2022 roku. Aktorka miała 43 lata. Znana była m.in. z seriali "Usta Usta", "Kryminalni" i "Na Wspólnej".

  Louise Fletcher - aktorka, która wcieliła się w rolę sadystycznej pielęgniarki Ratched w kultowym filmie Milosa Formana "Lot nad kukułczym gniazdem" - nie żyje. Artystka zmarła w swoim domu we Francji. Informację o jej odejściu przekazał agent.

  Aktor miał 94 lata.

  George Ward zasłynął z udziału w drugiej serii telewizyjnego programu "RuPaul's Drag Race". Widzowie szybko go pokochali.

  Śmierć ukochanego psa to dla opiekuna jedno z najbardziej traumatycznych doświadczeń. Emocjonalna więź, która tworzy się między właścicielem a pupilem, niewiele różni się od tej, która łączy członków rodziny. Czy można ten moment przewidzieć? Jakie są oznaki, że nasz najlepszy przyjaciel odchodzi? O tym porozmawialiśmy z lek. wet. Magdą Firlej-Oliwą.

  - Po prostu się dusiła. Nie było już ratunku - mówi mama zmarłej.

  Zmarła Ilona Kuśmierska-Kocyłak. Aktorka znana widzom z trylogii Sylwestra Chęcińskiego: "Sami swoi", "Nie ma mocnych" i "Kochaj albo rzuć" miała 74 lata. W poruszających słowach pożegnał ją mąż Ireneusz Kocyłak, aktor.

  Henry Silva - znany z takich filmów jak "Ocean's Eleven" czy "Johnny Cool" - nie żyje. Hollywoodzki aktor zmarł w przededniu swoich 95. urodzin. Przyjaciele żegnają go w sieci.

  Radosne chwile pary młodej przerwało nieoczekiwane wydarzenie. Podczas wesela goście niespodziewanie zaczęli tracić przytomność. Część osób trafiła do szpitala. Niestety pana młodego i pięciu innych uczestników ceremonii nie udało się uratować. Co się dokładnie stało?

  Jak wyglądają przygotowania do pogrzebu Elżbiety II?

  Wiadomość o śmierci królowej Elżbiety II bardzo szybko obiegła cały świat. Informacja ta trafiła także do załogi samolotu British Airways. Podczas lotu na trasie Nowy Jork – Londyn pilot przekazał pasażerom smutną informację. Ci nie kryli łez, co widać na opublikowanym w sieci nagraniu.

  Gienek Loska - zwycięzca programu "X Factor" - zmarł 9 września 2020 r. W wieku 45 lat odszedł w rodzinnym domu na Białorusi. Tam też został pochowany. "Po raz pierwszy prezentujemy zdjęcia pomnika godnego pamięci Gienka".

  "Jest jakieś drugie dno niewygodne dla Kościoła".

  "Jest nicią przewijającą się przez całe nasze życie".

  Aleksandra Kwaśniewska w 1996 roku miała niezwykłą przyjemność, by osobiście poznać Jej Królewską Mość. Jak doszło do tego spotkania?

  Królowa Elżbieta II nie żyje. Brytyjska Monarchini zmarła w wieku 96 lat. W tym roku obchodziła Platynowy Jubileusz panowania. Jak wyglądała jej młodość i kiedy poznała swojego męża, księcia Filipa?

  Brytyjska monarchini zmarła w wieku 96 lat.

  Informacja o śmierci królowej Elżbiety II z pewnością zmieni na zawsze nie tylko Zjednoczone Królestwo, ale też cały świat. I choć trudno przyjąć do wiadomości tę tragiczną wiadomość, działania, które nastąpią bezpośrednio po nim są od wielu lat ściśle zaplanowane. Jak będzie przebiegała operacja "London Bridge"?

  Dr Richard Shepherd to wybitny brytyjski patolog sądowy, który pracował przy najgłośniejszych dochodzeniach na świecie. W swojej karierze badał tysiące zgonów, do których doszło w niewyjaśnionych okolicznościach. W Polsce furorę robi jego książka pt. "Siedem wieków śmierci".

  - Codziennie płaczę wieczorem - wyznała aktorka.

  Śmierć Mariana Zembali, wybitnego kardiochirurga, wstrząsnęła całą Polską. Agnieszka Madejska, dziennikarka Uwagi! TVN, stara się ustalić, dlaczego profesor targnął się na swoje życie. Czy nagonka w pracy przyczyniła się do tej decyzji?

  "Śledztwo jest niezwykle sprawnie prowadzone".

  Kazimierz Mazur nie żyje. Informację o jego śmierci przekazała agencja Wink Managment, z którą współpracował. Miał 74 lata.

  Edward Hulewicz zmarł w wieku 84 lat. Był piosenkarzem, kompozytorem oraz autorem tekstów. Informację o jego śmierci przekazał za pomocą mediów społecznościowych Związek Artystów Scen Polskich.