Ulubione dania prowadzących i widzów. Pobierz darmowy e-book z przepisami na pyszny obiad i nie tylko

Aktualizacja:
Autor:
Diana
Ryściuk
W marcu jak w garncu - akcja kulinarna DDTVN
W marcu jak w garncu - akcja kulinarna DDTVNDzień Dobry TVN
wideo 2/10

W kuchni Dzień Dobry TVN przez cały miesiąc trwała kulinarna akcja "W marcu jak w garncu", w której powstawały dania na podstawie przepisów naszych kucharzy, prowadzących, a także widzów. Wszystkie zebrane zostały w wygodnym e-booku. Zachęcamy do pobrania i pysznego gotowania razem z nami.

E-book z przepisami "Domowa kuchnia widzów i prowadzących Dzień Dobry TVN"

Wspólnymi siłami odtwarzaliśmy dania znane z dzieciństwa, które pojawiały się na talerzach w rodzinnych stronach i domach wielu z nas. Wędrowaliśmy smakami po regionach Polski, ale też innych zakątków świata. Niemal każdego marcowego dnia nasza kuchnia poszerzała się o kolejne przepisy, które na koniec zebraliśmy w e-booku pt. "Domowa kuchnia widzów i prowadzących Dzień Dobry TVN".

W załączonym e-booku znajdziecie przepisy Doroty Wellman, Ewy Drzyzgi, Ani Kalczyńskiej, Gosi Ohme, Małgosi Rozenek-Majdan, Piotra Wojtasika, Krzysztofa Skórzyńskiego, Filipa Chajzera, często goszczących w kuchni Dzień Dobry TVN kucharzy i kucharek, a także naszych widzów. Poniżej umieściliśmy również linki do poszczególnych dni akcji "W marcu jak w garncu" - w każdym z nich znajduje się kilka pysznych propozycji od konkretnego prowadzącego lub prowadzącej oraz jedna od widza lub widzki.

Pobierz darmowy e-book:

E-book z przepisami "Domowa kuchnia widzów i prowadzących Dzień Dobry TVN"

Przepisy z e-booka w cyklu "W marcu jak w garncu"

Po więcej przepisów, codziennie nowych - wytrawnych, słodkich, tradycyjnych i nietypowych, alternatywnych, mięsnych, wegańskich, bezglutenowych, polskich, z kuchni świata i wiele, wiele innych - odsyłamy do kuchni Dzień Dobry TVN.

Autor:Diana Ryściuk

Źródło zdjęcia głównego: Kinga Dyczewska, Karolina Rybińska/Dzień Dobry TVN, East News

Pozostałe wiadomości