Wieczne zdrady i rozczarowania. Julia von Stein: "Ktoś rzucił na mnie urok"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Julia von Stein i jej babcia Roma o szukaniu miłości i ślubie
Julia von Stein i jej babcia Roma o szukaniu miłości i ślubie
Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?
Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?
Najmodniejsze suknie ślubne na 2022 rok
Najmodniejsze suknie ślubne na 2022 rok
Tworzy najlepsze filmy ślubne na świecie
Tworzy najlepsze filmy ślubne na świecie
Florystyka ślubna – trendu na 2022 rok
Florystyka ślubna – trendu na 2022 rok
Piękne i niedrogie suknie ślubne z sieciówek
Piękne i niedrogie suknie ślubne z sieciówek
Najstarszy film z wesela
Najstarszy film z wesela
Stroje regionalne na wesele?
Stroje regionalne na wesele?
Wzięli ślub pierwszego dnia wojny
Wzięli ślub pierwszego dnia wojny
Uczestniczka programów "Królowe życia" oraz "Diabelnie Boskie", Julia von Stein, od dawna szuka wielkiej miłości. Z kolei jej babcię, Romę Bałut, uczucie samo odnalazło. Obie odwiedziły salon sukien ślubnych, gdzie opowiedziały reporterce Dzień Dobry TVN Karolinie Kalatzi o weselnych planach seniorki. Jak to się stało, że w dojrzałym wieku znów udało jej się zakochać? Na czym polega zasada 3 sekund?

Babcia Julii von Stein wychodzi za mąż

Na miłość nigdy nie jest za późno. Doskonale wie o tym Roma Bałut - babcia Julii von Stein. Seniorka swojego ukochanego Janusza poznała na Facebooku, gdzie przez jakiś czas korespondowali. Przyjaźń przerodziła się w obustronne zainteresowanie.

- Ja pierwszy krok zrobiłam. Ale były takie zaczepki właśnie przez Facebooka. [...] Ja jeszcze nie wiedziałam, jak on wygląda. [...] Po 2 miesiącach mi się oświadczył - wspominała pani Roma.

Do zaręczyn pani Romy i pana Janusza doszło na planie programu "Diabelnie Boskie". Dziś Julia i jej babcia są w trakcie ślubnych przygotowań i obie nie kryją ekscytacji zbliżającym się wielkim dniem.

- To jest taka zasada 3 sekund - albo kogoś polubisz, albo nie polubisz. [...] Ja nienawidzę mężczyzn. Janusz i mój tata jest wyjątkiem - żartowała Julia von Stein.

Na Julię von Stein ktoś rzucił urok?

Julia von Stein od lat marzy o szczęśliwym związku i rodzinie, jednak nigdy nie miała szczęścia do mężczyzn, co jest dla niej bardzo trudne. Jak przyznała, była wielokrotnie zdradzana przez mężczyzn.

- Nigdy nie marzyłam o Warszawie, o karierze, o luksusach. Ja to wszystko mam. [...] To, co ma każdy, ja tego nie mam. To jest strasznie przykre, a jestem przedobrą kobietą i tu chyba jest mój problem. Przebaczam każdą zdradę. [...] Mama z babcią twierdzą, że ktoś na mnie rzucił urok - tłumaczyła uczestniczka programów "Królowe życia" i "Diabelnie Boskie".

Na miłosne niepowodzenia babcia Julii stosowała na niej czary i odczyniała uroki. Obie panie wierzą w działania metafizyczne, dlatego próbowały nawet hipnozy, która miała pomóc 28-latce odnaleźć miłość.

- Nie pomogło nic. Czy szukałam, czy szukam. I tak jestem sama - podsumowała Julia von Stein.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: DDTVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes