Elegancja i minimalizm. Te fryzury będę idealne dla druhny

Najmodniejsze fryzury dla druhen
Źródło: Dzień Dobry TVN
Niecodzienne trendy ślubne (napisy)
Niecodzienne trendy ślubne (napisy)
Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?
Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?
Najmodniejsze suknie ślubne na 2022 rok
Najmodniejsze suknie ślubne na 2022 rok
Tworzy najlepsze filmy ślubne na świecie
Tworzy najlepsze filmy ślubne na świecie
Florystyka ślubna – trendu na 2022 rok
Florystyka ślubna – trendu na 2022 rok
Piękne i niedrogie suknie ślubne z sieciówek
Piękne i niedrogie suknie ślubne z sieciówek
Najstarszy film z wesela
Najstarszy film z wesela
Stroje regionalne na wesele?
Stroje regionalne na wesele?
Wzięli ślub pierwszego dnia wojny
Wzięli ślub pierwszego dnia wojny
Druhny powinny wyróżniać się nie tylko suknią, ale też fryzurą dopasowaną do stylu i miejsca uroczystości ślubnej. Jakie będą w nadchodzącym sezonie najmodniejsze uczesania dla pań, które towarzyszą pannie młodej? Oto kilka ciekawych propozycji.

Najmodniejsze fryzury dla druhen 2024

Podczas wyboru odpowiedniej fryzury dla druhny najważniejsze jest odpowiedzenie sobie na pytanie - w jakim stylu organizowany jest ślub oraz wesele? Jeśli uroczystość ma być bardzo elegancka, paniom towarzyszącym pannie młodej proponowane są proste, idealnie gładkie niskie koczki, wpisujące się w stylistykę sleek i clean beauty. W tej sytuacji sprawdzi się również nisko upięty kitek lub ciasno zapleciony warkocz. Warto pamiętać, że przy tego typu uczesaniu drobne wystające włoski należy ujarzmić żelem do włosów i dużą ilością lakieru.

Gładko spięte włosy można ozdobić najmodniejszym dodatkiem ostatniego sezonu - klamrą w stylu lat 2000. Zebrane w ten sposób włosy dadzą minimalistyczny, wytworny efekt.

Fryzury dla druhen w nowoczesnym stylu

Jeśli ślub i wesele utrzymane są w nieco mniej formalnym stylu, na przykład modnym w ostatnich latach - boho, druhny mają dużo większe pole do popisu. Mogą więc postawić na luźno puszczone rozczesane loki, drobne warkoczyki, "messy" koczki, które sprawiają wrażenie zburzonych przez wiatr czy fale powstałe z drobnych warkoczyków. W przypadku tego typu wesel druhna może pozwolić sobie na bardzo modne teraz dodatki - duże kokardy lub sztuczne kwiaty wpięte we włosy.

Innym modnym kierunkiem we fryzjerskich trendach ślubnych są rozpuszczone włosy, których cała ozdoba to perfekcyjne cięcie. Ten wybór sprawdzi się w przypadku właścicielek modnych bobów lub fryzur cieniowanych w stylu lat 90. Idealnie wyprostowane i wygładzone staną się doskonałym "płótnem" dla zdobnych kolczyków lub odważniejszego makijażu.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło: glamourmagazine.co.uk

Źródło zdjęcia głównego: kkshepel/getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes