uczesanie

    uczesanie

    Jak używać suchego szamponu i nie zniszczyć sobie włosów? Przede wszystkim należy pamiętać, że ten cudowny wynalazek to wyłącznie sposób na odświeżenie włosów. Suchy szampon to doraźna alternatywa dla tradycyjnego mycia włosów i skóry głowy, ponieważ jedynie chwilowo neutralizuje znajdujące się na nich zanieczyszczenia.

    Jak rozczesać kołtuny u psa? To ważne pytanie, ponieważ wbrew pozorom kołtuny mogą mieć poważne konsekwencje dla zdrowia zwierzęcia. Mogą prowadzić do stanów zapalnych i rozwijających się u psa infekcji. Nauka rozczesywania kołtunów to więc nie tylko kwestia pielęgnacji sierści, lecz także troski o zdrowie pupila.

    Współcześnie henna do włosów jest czymś zupełnie normalnym. To naturalny sposób zmiany koloru, który niekiedy może zastąpić zwykłą farbę, wyrządzającą wiele szkód w strukturze włosa. Jeśli lubisz naturalne produkty i masz trochę cierpliwości, henna do włosów blond lub ciemniejszych to coś dla Ciebie.

    Relacja pomiędzy ojcami i córkami jest niezwykła. To ojciec jest pierwszym mężczyzną w życiu córki i to od niego zależy, jakie będzie ona miała w przyszłości relacje z innymi mężczyznami. Ojcowie starają się, jak mogą, radzić sobie z małymi kobietami, a to często jest dla nich sporym wyzwaniem. Niektórzy z nich robią dla córek rzeczy, o które nigdy nie podejrzewaliby siebie. Ci ojcowie uczą się, jak robić kucyki, warkocze i czesać swoje córki. Sami zobaczcie!