wesele

  W dziendobry.tvn.pl porozmawialiśmy o tym z wedding plannerką Małgorzatą Ceniak-Chuchro i psycholożką Pauliną Gdańską.

  Radosne chwile pary młodej przerwało nieoczekiwane wydarzenie. Podczas wesela goście niespodziewanie zaczęli tracić przytomność. Część osób trafiła do szpitala. Niestety pana młodego i pięciu innych uczestników ceremonii nie udało się uratować. Co się dokładnie stało?

  Jak się prezentowali? Nagranie zakochanych rozczuliło internautów.

  "To jest piękne!"

  Abigail Kingston postanowiła podtrzymać tradycję i na swoim ślubie pojawiła się w sukni, która była w jej rodzinie od pokoleń. Kreację uszyto w 1895 roku i wcześniej miało ją na sobie aż 10 panien młodych.

  Podczas gdy jedne kobiety szyją kreacje na zamówienie bądź wybierają modele dostępne w salonach, inne zamawiają je przez Internet. Ostatnią opcję wybrała Madi. Wkrótce jej sukienka stała się hitem w sieci.

  "Promieniejesz, ślicznotko".

  Wesele to moment, do którego zakochani przygotowują się miesiącami. Nic więc dziwnego, że zależy im, aby tego dnia wszystko dopięte było na ostatni guzik. Kreacje, sala, dekoracje i wyborne menu. Jedno z małżeństw w dniu ślubu nie miało tyle szczęścia. Mimo ogromnej sumy wydanej na przyjęcie, goście już po 15 minutach zaczęli opuszczać salę. Co się wydarzyło?

  Wiele okazji wymaga formalnego i eleganckiego stroju – garnituru lub smokingu. W takiej sytuacji niemałe znaczenie mają również wszelkie dodatki, jak buty, kwiat w butonierce i oczywiście krawat bądź mucha. Na co jednak się zdecydować i czy są właściwie jakieś reguły?

  Czego unikać, a co warto założyć? Sprawdź.

  Jaki kolor kreacji będzie odpowiedni? Zapoznaj się z naszymi propozycjami.

  Ślub określany jest jako najpiękniejszy i zarazem najbardziej stresujący dzień w życiu. Dlatego makijażystka Kelly Mills zamieściła miniporadnik w formie nagrania dla przyszłych panien młodych. Jakie błędy najczęściej popełniają? O czym powinny pamiętać?

  Tym razem gwiazdorska para postanowiła zorganizować huczne wesele, a co za tym idzie, świętować w licznym gronie przyjaciół i rodziny. Ceremonię zaślubin poprowadzi wieloletni przyjaciel piosenkarki.

  Pod filmem trwa gorąca dyskusja internautów.

  Spektakularna zemsta niedoszłego męża

  Miłośnicy programu "Ach, ten ślub!" mają powody do radości. Popularny format wraca na antenę TVN Style i z całą pewnością dostarczy widzom wiele niezapomnianych emocji.

  Które kolory kreacji będą odpowiednie? Podpowiadamy.

  Wyjaśniamy, skąd się wzięła tradycja ślubnej bieli.

  Jego żona bardzo szybko znalazła godne zastępstwo.

  Niestety nie wszystkim internautom przypadły ona do gustu.

  Na co uważać, by małżeństwo było zgodne i trwałe?

  Weselnicy oczekujący na przybycie pary młodej z ciętymi kwiatami w dłoniach to coraz rzadziej spotykany widok. Nic w tym dziwnego, rezygnacja z bukietu na rzecz prezentu to korzystne rozwiązanie dla świeżo upieczonych małżonków, ale i świetna opcja dla gości, którzy tuż przed uroczystością nie chcą zawracać sobie głowy wizytą u florystki. Czym zastąpić tradycyjną wiązankę?

  - Warto się wcześniej przygotować - radzi psycholog.

  Pieniądze w kopercie na stałe wpisały się w polską tradycję. Ten najpopularniejszy podarunek ślubny cieszy zarówno państwa młodych, jak i gości, którzy nie muszą głowić się nad prezentem. Jednak obdarowani nie zawsze zdają sobie sprawę, że upominki

  Kobieta zmaga się ze stwardnieniem zanikowym bocznym.

  Przygotowując listę prezentów ślubnych, warto zadbać, by znalazły się tam propozycje na każdą kieszeń.

  Jak powinien wyglądać make up pana młodego?

  - Sama słodycz - komentują internauci.

  Agata Ząbczyk z 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odnalazła miłość swojego życia i po raz drugi wyszła za mąż. Pokazała nam niepublikowane wcześniej zdjęcia z wesela.

  Jacek Stachursky wie, co znaczy dobre show. Para nowożeńców mogła liczyć na jego udział w ich najważniejszym dniu w życiu. Artysta nie tylko pojawił się na parkiecie, ale także uświetnił pierwszy taniec swoim występem. Nagranie niesie się po sieci. To trzeba zobaczyć.