Córka Artura Żmijewskiego jest zaręczona. Kim jest jej ukochana?

Artur Żmijewski
Źródło: Dzień Dobry TVN
Zawód: asystentka zaręczynowa
Zawód: asystentka zaręczynowa
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens?
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
 „Małżeństwo do poprawki”
„Małżeństwo do poprawki”
Ewa Żmijewska jest córką popularnego aktora Artura Żmijewskiego. Z Shandy Casper połączyła ją pasja do muzyki, a potem wielkie uczucie. Panie w wywiadzie wyznały, że są zaręczone. - Jesteśmy parą od lat - podkreśliła Ewa. Jak się poznały?  

Ewa Żmijewska i Shandy Casper zaręczyły się

Ewa Żmijewska jest córką Artura Żmijewskiego, jednego z najbardziej znanych polskich aktorów. Zawsze interesowała się muzyką. Po ukończeniu studiów licencjackich przeniosła się do Stanów Zjednoczonych, gdzie kontynuowała naukę. Jej partnerką jest Shandy Casper, która gra na perkusji.

W niedawnym wywiadzie, które artystki udzieliły serwisowi Plejada.pl, wyznały, że są zaręczone. - To nie nowość, to się stało z dwa lata temu - powiedziały. Dodały też, że gdyby w Polsce takie pary, jakie one mogłyby zalegalizować swój związek, z pewnością by z tego skorzystały.

Ewa Żmijewska i Shandy Casper. Z kim związała się córka aktora?

Ewa i pochodząca z Kuby Shandy poznały się w Los Angeles College of Music. Początkowo łączyło je tylko wspólnie muzykowały, jednak z czasem narodziło się między nimi silne uczucie. Obecnie kobiety mieszkają w Warszawie, tworzą duet Shandy&Eva, a w Dzień Kobiet na rynek trafił ich pierwszy wspólny album "Tylko ty".

W rozmowie z Plejadą podkreśliły, że choć spędzają ze sobą mnóstwo czasu, to potrafią dać drugiej stronie czas tylko dla siebie.

- Nauczyłyśmy się dostrzegać, że jak jedna z nas potrzebuje chwili dla siebie, to po prostu ją sobie dajemy. Jakoś to się udaje, bo zespół działa długo i jesteśmy parą od lat - powiedziała Ewa Żmijewska. Jak przyznała, to Shandy ma bardziej wybuchowy charakter. Mimo to starają się unikać konfliktów.

- Uzupełniamy się nawzajem, bo jesteśmy inne po prostu. Dużo się od siebie uczymy. Shandy mnie uczy, że czasem trzeba tupnąć nogą - stwierdziła Ewa.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Oleksik

Źródło: plejada.pl

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości