gwiazdy

  Który z nich ma większy talent?

  Sprawdź, który odcinek miał największą widownię.

  Jedna z nich zainwestowała w nową nieruchomość.

  W najnowszym odcinku programu "Top Model 11" o szansę na karierę w świecie mody walczyła Karolina Kuracińska. Dziewczyna może się pochwalić przepiękną figurą oraz talentem do nauki języków obcych. Czy to wystarczyło, aby przejść do kolejnego etapu?

  Może się wydawać, że kręcenie filmu to długi i bardzo żmudny proces. Tymczasem pomysłodawcy konkursu 48 Hour Film Project są zdania, że film można stworzyć zaledwie w dwa dni. Takiego wyzwania podjęły się osoby związane ze stacją TVN. Kogo udało im się zaprosić do tego przedsięwzięcia?

  Kto zdecydował się stawić czoła niezwykłemu wyzwaniu?

  Zbiórkę przeznaczono na szczytny cel.

  Wśród nominowanych produkcje HBO.

  "Jest nicią przewijającą się przez całe nasze życie".

  Na 10. urodzinach serwisu ELLE.pl pojawiła się cała plejada gwiazd. Wśród nich m.in. Julia Wieniawa, Natasza Urbańska, Joanna Horodyńska, Reni Jusis i Osi Ugonoh. Znane i podziwiane kobiety w rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską, reporterką Dzień Dobry TVN opowiedziały o tym, czy lubią imprezować.

  "Dziewczyna, z którą będzie, mając 72 lata, urodziła się podobno przedwczoraj".

  Jakie modele będą hitem nadchodzącego lata?

  Jest na scenie od 56 lat i nie planuje z niej schodzić. Cały czas podróżuje, w czym towarzyszą jej czworonożni przyjaciele. - Jest kierownikiem zespołu, menagerem, marketingowcem, PR-owcem – mówi o niej Majka Jeżowska.

  Niektórzy twierdzą, że jej odmieniony wygląd to też efekt operacji plastycznych.

  Roger Salla poinformował o stanie zdrowia żony na swoim InstaStory.

  Powodów do radości jest wiele, jednak wszystkie zeszły na dalszy plan.

  Daniel Radcliffe, który grał znanego wszystkim Harry'ego Pottera wcieli się teraz w tytułowego bohatera filmu "Weid: The Al Yankovic Story". W sieci pojawił się już pierwszy zwiastun. Kto jeszcze zagra

  Choć jest wszechstronnie utalentowana, szczególnie dobrze odnajduje się w komediach. Pomaga jej w tym, bez wątpienia, dystans do siebie. Nie ukrywa, że aktorów uznaje za egocentryków.

  "Staram się nie roztrząsać przeszłości".

  Posłuchajcie, jak brzmi nowa wersja kultowego "Tiny Dancer".

  Wokalistka przeszła operację. Jak się teraz czuje?

  "Na Wspólnej" to jeden z najchętniej oglądanych i najdłużej emitowanych seriali w polskiej telewizji. Widzowie od 20 lat śledzą losy mieszkańców najpopularniejszej ulicy w Polsce. Z okazji jubileuszu serial doczekał się nowej czołówki. Telewidzowie zobaczą ją już w poniedziałek, 29 sierpnia. Na tym jednak nie koniec niespodzianek. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach serialu? Z jakimi trudnościami będą musieli się zmierzyć bohaterowie "Na Wspólnej"?

  Na scenie Dzień Dobry TVN nową piosenkę zaprezentował zespół Jaśmin. Agata Gałach i Karolina Sienkiewicz wykonały piosenkę "Jednocześnie". Jak wam się podoba wykon tych zdolnych dziewczyn?

  Zobacz, kto brylował na czerwonym dywanie.

  Program Dzień Dobry TVN emitowany jest przez stację TVN od wielu lat. Przez ten czas zmieniała się formuła programu, wystrój studia, a także gospodarze. Czy Dorota Wellman i Małgorzata Ohme pamiętają i rozpoznają dawne duety prowadzących? Sprawdziła to Sandra Hajduk-Popińska.

  Już teraz zainspiruj się kreacjami "Perfekcyjnej Pani Domu".

  Gwiazda od dekady związana jest ze stacją TVN.

  Szycie włosów to szybki sposób na nowoczesną i trwałą fryzurę.

  Na fotografii dumnie prezentuje zaokrąglony brzuszek.

  Opis fotki wywołał żywiołową dyskusję internautek.