Artur Żmijewski

  Artur Żmijewski

  Szykuje się wielka gratka dla fanów serialu TVN "Odwróceni". Właśnie trwają zdjęcia do 2. sezonu produkcji. W rolę gangstera Blachy ponownie wciela się Robert Więckiewicz, a policjanta Sikory - Artur Żmijewski. Jak ten pierwszy zareagował, kiedy dowiedział się o planach nakręcenia drugiego sezonu serialu? Chętnie wrócił na plan tej produkcji? Czym zajmuje się Blacha w drugim sezonie? Na czyich losach będzie się skupiała nowa seria?

  Córka Artura Żmijewskiego nigdy nie chciała zostać aktorką. Na studia wyjechała do Los Angeles, aby uczyć się w tamtejszej akademii muzycznej. Czy uciekła przed nazwiskiem? W Dzień Dobry TVN opowiedziała o swoich planach na przyszłość. Planuje zostać w USA? Jaki styl muzyki ją pociąga? Czy rodzice wspierali ją w podejmowanych decyzjach życiowych?

  Artur Żmijewski jest narratorem w programie "Geneza grzechu", opowiadającym prawdziwe historie, których nie byliby nawet w stanie wymyślić hollywoodzcy scenarzyści. W ramach cyklu będziemy mogli zobaczyć, jak nieprzewidywalne jest życie i jak proste motywy: zazdrość, zemsta, chciwość są w stanie zmienić każdego z nas w potwora zdolnego do niewyobrażalnych rzeczy...

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na premierze filmu "Kamienie na szaniec", którego jeszcze nie ma w kinach, ale już wzbudza wielkie emocje. Czy trzeba mieć odwagę, żeby zagrać bohatera? O to Jastrzębska zapytała aktorów, którzy zagrali w "Kamieniach na szaniec". Co powiedział jej Artur Żmijewski, Kamil Szeptycki, Tomasz Ziętek, Marcel Sabat i Krzytof Globisz?

  W warszawskim Multikinie dbył się pokaz prasowy filmu "Mój rower", który kusząco obiecuje zdradzić całą prawdę o meżczyznach. Czy tak rzeczywiście? Sprawdziła to dziennikaraka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska, która spotkała się z twórcami filmu: Piotrem Trzaskalskim, Arturem Żmijewskim i Michałem Urbaniakiem. Dlaczego znany muzyk zgodził się zagrać w filmie? Jaką rolę w tym filmie odgrywa rower?