Znanemu aktorowi grozi więzienie. Pierwszy wywiad Justyny Sieńczyłło po śmierci Emiliana Kamińskiego. 83-letni Al Pacino zostanie ojcem. Te newsy mogłeś przegapić

Autor:
Justyna
Piąsta
Życzenia dla córki Gosi Ohme
Życzenia dla córki Gosi OhmeDzień Dobry TVN
wideo 2/17

Środa, 31 maja obfitowała w zaskakujące doniesienia z Polski i świata. Antoni K. stanie przed sądem za prowadzenie samochodu pod wpływem środków odurzających. 83-letni Al Pacino po raz 4. zostanie ojcem. Justyna Sieńczyłło w rozmowie z Dorotą Wellman opowiedziała, jak radzi sobie po śmierci męża. Kargul i Pawlak powrócą na ekrany - ruszyły zdjęcia do filmu "Sami swoi. Początek". Czy w piątek po Bożym Ciele katolicy będą mogli jeść mięso? O czym jeszcze pisaliśmy w serwisie dziendobry.tvn.pl?

Antoniemu K. grozi więzienie. Jest akt oskarżenia przeciwko aktorowi

Antoni K. w lutym bieżącego roku został zatrzymany przez policję do kontroli. Narkotest wykazał, że aktor jest pod wpływem środków odurzających. Jak dowiedział się "Super Express", 30 maja 2023 roku prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Antoniemu K. w związku z "prowadzeniem samochodu osobowego w stanie nietrzeźwości pod wpływem substancji psychotropowej - delta-9-tetrahydrokannabinolu (marihuany)". Oskarżonemu grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2, a także obligatoryjny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na okres co najmniej 3 lat".

83-letni Al Pacino ponownie zostanie ojcem. Kim jest jego partnerka?

Al Pacino już wkrótce po raz 4. zostanie ojcem. Tę zaskakującą informację potwierdził rzecznik prasowy aktora w rozmowie z portalem "People". 83-letni gwiazdor jest związany z 29-letnią modelką Noor Alfallah. Kobieta jest już w 8. miesiącu ciąży. Wcześniej była związana z Mickiem Jaggerem z The Rolling Stones. Następnie pisano, że spotyka się z Clintem Eastwoodem, ale modelka wyjaśniła, że łączy ich jedynie przyjaźń.

Pierwszy wywiad Justyny Sieńczyłło po śmierci Emiliana Kamińskiego

Emilian Kamiński był cenionym aktorem oraz dyrektorem Teatru Kamienica. Zmarł 26 grudnia 2022 roku. Jego żona Justyna Sieńczyłło oraz syn Kajetan Kamiński zgodzili się porozmawiać z Dorotą Wellman o stracie ukochanego męża i ojca.

- Staramy się, żeby wyglądało, jakby był z nami. Wyobrażam sobie, że wyjechał na tournée ze swoimi spektaklami i my jak zwykle przejmujemy pałeczkę. (…) Powiedział jedno: "Nie chce, żeby nikt się o mnie martwił, żeby nikt się nade mną litował. Nikt nie może wiedzieć" – stwierdziła Justyna. Całą rozmowę zobaczysz TUTAJ.

Film "Sami swoi. Początek". Kargul i Pawlak powrócą na ekrany

Ruszyły zdjęcia do filmu o Kazimierzu Pawlaku i Władysławie Kargulu. "Sami swoi. Początek" będzie prequelem słynnej trylogii. Poznamy wydarzenia sprzed czasów pokazanych w pierwszej części produkcji. W rolę Pawlaka wcieli się Adam Bobik, a Kargula zagra Karol Dziuba. W produkcji zagrają również, m.in. Anna Dymna, Paulina Gałązka, Zbigniew Zamachowski, Wojciech Malajkat czy Janusz Chabior. Za reżyserię odpowiada Artur Żmijewski.

Czy katolicy będą mogli jeść mięso w piątek po Bożym Ciele?

8 czerwca w Kościele katolickim obchodzone jest Boże Ciało, czyli Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Każdego roku władze kościoła podejmują niezależne decyzje dotyczące udzielania dyspensy, czyli pozwolenia na spożywanie mięsa wiernym mieszkającym na danym obszarze. Kardynał Kazimierz Nycz udzielił dyspensy mieszkańcom archidiecezji warszawskiej.

Promocja na bilety lotnicze z okazji Dnia Dziecka

Polskie Linie Lotnicze LOT przygotowały promocję na bilety lotnicze. W dniach 31 maja-1 czerwca bilety będą tańsze o 20 procent. Promocja skierowana jest wyłącznie dla dzieci i ich rodziców lub opiekunów. Można polecieć do ponad 50 miejsc na świecie - dostępne są wszystkie kierunki krajowe, a także zagraniczne na krótkich dystansach - w Europie i na Bliskim Wschodzie. Bilety można kupować dla grupy liczącej maksymalnie 5 osób, pod warunkiem, że wśród nich jest przynajmniej jedno dziecko w wieku do 11 lat. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA, Dominik Bindl/Getty Images

Pozostałe wiadomości