Wielkie przygotowania do Lednicy. Co czeka na młodych?

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Wielkie przygotowania do Lednicy
Wielkie przygotowania do Lednicy Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Tegoroczne spotkanie dla młodych na Polach Lednickich odbędzie się już 3 czerwca. Oprócz stałych punktów festiwalu pojawią się także pewne nowości. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w inspirujących warsztatach i inicjatywach.

Spotkania młodych w Lednicy

Pogodynka Magda Taranta wybrała się na Pola Lednickie, by sprawdzić, jak wyglądają przygotowania do corocznego spotkania młodych. Będzie ono miało miejsce w sobotę, 3 czerwca. - To wyjątkowe miejsce ściąga ogrom młodzieży, nie tylko z Polski, ale również z zagranicy - zaznaczyła.

W tym roku na uczestników festiwalu czeka wiele nowości m.in. Pole Rozmów, aby mogli oni podyskutować o swoich zmartwieniach i podzielić się tym wszystkim, co sprawia im radość. - Będzie też strefa dziecka specjalnie z myślą o najmłodszych, a nawet Strefa Talentów - dodała.

Lednica 2023. Ile osób pojawi się na festiwalu?

Organizator spotkania młodych na Polach Lednickich, ojciec Tomasz, podkreślił, że rok temu na festiwalu pojawiło się ponad 20 tysięcy osób. Jak będzie w tę sobotę? - Liczymy na więcej. Ile dokładnie? Nie wiem, ale spodziewamy się kilkudziesięciu tysięcy osób - powiedział w rozmowie z Magdą Tarantą.

- Tak naprawdę nie chodzi tylko o liczby, tylko o to, co się dzieje i co nas tu może spotkać - podsumował.

Zobacz całą relację z przygotowań w naszym materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości