aktor

  aktor

  Nie żyje Jerzy Trela, wybitny aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Artysta stworzył wiele nieprzeciętnych kreacji, przez ponad cztery dekady związany był z krakowskim Starym Teatrem. Miał 80 lat.

  Christopher Walken uznawany jest za legendę hollywoodzkiego kina. Aktor rzadko obsadzany był w rolach pierwszoplanowych, jednak za swoje role drugoplanowe został nagrodzony Oscarem. Ogłoszono, że mężczyzna dostanie niemałą rolę w kinowym hicie - drugiej części Diuny

  Jakub Jankiewicz sympatię widzów zaskarbił sobie grając w dwóch częściach popularnej serii komedii romantycznych "Listy do M.". Obecnie ma 19 lat i na poważnie zainteresował się aktorstwem. Początkujący artysta ma już na tym polu spore sukcesy, a jak się zmienił przez ostatnie lata? Zobaczcie sami.

  Franciszek Pieczka zdobył uznanie fanów dzięki licznym rolom filmowym, serialowym i teatralnym. Wybitny aktor jeszcze do niedawna deklarował chęć poszerzenia swojego zawodowego dorobku o kolejne kreacje, jednak ostatecznie postanowił zrezygnować z kariery. W wywiadzie dla "Super Expressu" artysta przyznał, że nigdy więcej nie stanie na scenie.

  Nicolas Cage wraca na wielki ekran w nowej komedii. 22 kwietnia premierę ma film pt. "Nieznośny ciężar wielkiego talentu", w którym znany aktor zagra samego siebie w kilku wersjach. W gwiazdorskiej obsadzie pojawi się również Neil Patrick Harris oraz Pedro Pascal. Więcej ciekawostek na temat gwiazdora zdradziła w Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.