aktor

  Arnold Schwarzenegger przyjechał do Polski, by zwiedzić były niemiecki obóz zagłady Auschwitz i Centrum Żydowskie w Oświęcimiu. Aktor nie krył emocji związanych z wizytą w tych miejscach.

  W piątek 23 września do kin wszedł film "Johnny". To historia o miłości do świata i drugiego człowieka, opowiedziana z perspektywy podopiecznego księdza Jana Kaczkowskiego, Patryka Galewskiego. Produkcja została nagrodzona podczas festiwalu filmowego w Gdyni. My natomiast porozmawialiśmy z Piotrem Trojanem, który wcielił się w główną rolę.

  - Podejmuje próby pisania do moich dobrych znajomych i członków rodziny - ostrzega poszkodowany aktor.

  Aktor miał 94 lata.

  Ryan Grantham dobrze znany jest kanadyjskim śledczym. 24-letni aktor planował zabójstwo premiera swojego kraju, Justina Trudeau. Właśnie usłyszał wyrok za zabicie własnej matki. Jak wynika z akt sprawy, nie zatrzymał się przed niczym.

  Aktor pokusił się o miłosne wyznanie.

  Marcin Korcz jest uwielbianym aktorem filmowym, serialowym i teatralnym. Kariera to jedno, ale najważniejsza jest dla niego rodzina. Ma wyjątkową relację ze swoją babcią Zosią.

  Paweł Deląg należy do grona gwiazd, które nie boją się otwarcie wyrażać swoich poglądów i stawać w obronie mniejszości. Udowodnił to w jednym ze swoich instagramowych postów. Jego słowa były odpowiedzią na plotki, które pojawiły się w przestrzeni publicznej i odbiły się szerokim echem w sieci. W szczerej rozmowie z magazynem "Wysokie Obcasy" aktor odniósł się do tej sytuacji, jednocześnie ucinając spekulacje dotyczące swojej orientacji seksualnej.

  Henry Silva - znany z takich filmów jak "Ocean's Eleven" czy "Johnny Cool" - nie żyje. Hollywoodzki aktor zmarł w przededniu swoich 95. urodzin. Przyjaciele żegnają go w sieci.

  Cezary Pazura jest ostatnio znany widzom jako Andrzej Żurawski, w którego wciela się w "Tajemnicy zawodowej". Serial powrócił z drugim sezonem na antenę TVN, odkrywając przed fanami kolejne karty dotyczące losów bohaterów. Aktor opowiedział w Dzień Dobry TVN o nieznanych faktach dotyczących castingu do produkcji. Nie zabrakło także rozmów o życiu prywatnym.

  Mikołaj Roznerski w ramach cyklu "Krótka piłka" spotkał się z Mateuszem Hładkim w jednej z warszawskich siłowni. Aktor podczas treningu odpowiedział na serię pytań, dzięki czemu dał lepiej poznać się widzom Dzień Dobry TVN. Co zdradził na swój temat?

  Kazimierz Mazur nie żyje. Informację o jego śmierci przekazała agencja Wink Managment, z którą współpracował. Miał 74 lata.

  "Wystarczy mieć ładne plecy".

  Na tę wiadomość czekało wielu widzów - serial "Szadź" powraca z 3. sezonem. Odtwórca głównej roli, Maciej Stuhr, w Dzień Dobry TVN opowiedział o tym, co zobaczymy w nadchodzącej części kultowej serii.

  Hugh Grant ma na swoim koncie wiele nieprzeciętnych ról. Światowej sławy aktor znany jest przede wszystkim z komedii romantycznych, ale w jego dorobku artystycznym znalazły się także bardziej wymagające kreacje.

  "Był jedną z najbardziej radosnych osób, z jakimi pracowałem"

  Cezary Pazura chętnie korzysta z mediów społecznościowych i dzieli się z fanami swoim prywatnym życiem. Niedawno gwiazdor opisał zabawną sytuację, która miała miejsce w jednej z kawiarni w centrum Warszawy. Pani, która obsługiwała aktora nie poznała go i na kubku z kawą wpisała zupełnie inne imię. Jakie?

  O pracy nad filmem oraz relacji z Andrzejem Sewerynem opowiedział w Dzień Dobry TVN.

  Po kilku latach od rozwodu ujawniono raport FBI.

  Alec Baldwin wielokrotnie przekonywał, że broń na planie filmu "Rust" wystrzeliła samoistnie. FBI ma inne zdanie.

  Światło dzienne ujrzał zwiastun serialu dokumentalnego Discovery+ "House of Hammer", który obnaży haniebne czyny, których miał dopuścić się Armie Hammer. Amerykański aktor został oskarżony o przemoc seksualną i kanibalizm, a to dopiero wierzchołek góry lodowej. Czego możemy spodziewać się po produkcji? Kiedy premiera?

  Aktor nie jest już w stanie ignorować rosnących kosztów życia.

  Roger E. Mosley nie żyje. Amerykański aktor filmowy i telewizyjny, reżyser i scenarzysta był znany z kultowego serialu "Magnum". Gwiazdor miał 83 lata. Jaka była przyczyna jego śmierci?

  Zyskał popularność m.in. dzięki roli w firmie "Małe dramaty".

  Tom Holland od lat wciela się w Petera Parkera, czyli słynnego Spider-Mana. Brytyjczyk jest jednym z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia.

  David Warner, słynny brytyjski aktor filmowy i teatralny, nie żyje. Zmarł w wieku 80 lat. Jego kariera trwała 6 dekad. Z jakich ról zapamiętają go widzowie?

  W branży filmowej pracował ponad pół wieku.

  Zygmunt Józefczak odszedł w wieku 75 lat. O śmierci aktora poinformował Narodowy Stary Teatr im. H. Modrzejewskiej, z którym związany był przez pół wieku. Na razie nie są znane przyczyny śmierci artysty.

  Antoni Królikowski od sześciu lat leczy się na stwardnienie rozsiane, jednak dopiero niedawno zdecydował się opowiedzieć o swojej chorobie. Fani z uwagą śledzą doniesienia o stanie zdrowia aktora. Artysta postanowił odsłonić przed nimi kulisy rutynowej wizyty w szpitalu i opublikował w mediach społecznościowych krótki film.

  Russell Crowe opublikował na Twitterze rodzinną fotografię wykonaną przed Koloseum. Towarzyszy jej opis nawiązujący do filmu "Gladiator", w którym zagrał generała Maximusa.