aktor

    aktor

    Od kilku dni cały świat żyje tragedią, która zdarzyła się na planie filmu "Rust". Hollywoodzki aktor, Alac Baldwin w trakcie kręcenia jednej ze scen, śmiertelnie postrzelił operatorkę Halynę Hutchins i zranił reżysera filmu Joela Souzę. Produkcja została wstrzymana, a sprawę bada prokuratura. Po tragicznym incydencie zorganizowano konferencję prasową, na której można było poznać nieznane dotąd fakty tragicznego wypadku. W studio Dzień Dobry TVN opowiedziała o nich Sandra Hajduk-Popińska. 

    Michał Żebrowski to jeden z najpopularniejszych aktorów w Polsce. Przez lata był utożsamiany z rolami amantów i bohaterów narodowych. Dopiero za sprawą Instagrama, możemy zobaczyć go w nieco innej odsłonie. Ostatnio w mediach społecznościowych, artysta pokazał zabawne zdjęcie na którym w pierwszej chwili trudno go rozpoznać. On sam podpisał je: "Typ Starszy". W komentarzach fani nie omieszkali napisać, jakie było ich pierwsze skojarzenie, gdy zobaczyli fotografię

    Edyta Pazura chętnie dzieli się z fanami kadrami z życia prywatnego, wykorzystując do tego media społecznościowe. Publikowane przez nią posty często dotyczą poważnych, życiowych tematów, ale czasami mają po prostu na celu wywołanie u internautów uśmiechu. Tym razem gwiazda opublikowała w sieci zdjęcie męża, które z całą pewnością poprawiło nastrój niejednej osobie. Cezary Pazura zapozował na nim w zupełnie nowej odsłonie.

    Nikodem Rozbicki jest jedną z najbardziej skrytych gwiazd w polskim show-biznesie. Choć oczy mediów skierowane są na aktora chociażby ze względu na związek z Julią Wieniawą, ciągle niewiele mówi na temat swojego życia. Reporter serwisu dziendobry.tvn.pl Oskar Netkowski zapytał Nikodema, jak wyglądało jego dzieciństwo i relacje z rodzicami. Tego nie zdradzał jeszcze w żadnym wywiadzie.